Treść opublikowana przez FroS-t
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Chciałem przekładać, ale poszły wszystkie na sprawdzenie, muszę jeszcze potwierdzić czy to faktycznie wtryski to fakt, ale tak czy siak masz racje Tomek, własnie siedzę i czytam że piezo i że tego się nie regeneruje tylko wymienia, o akcji Boscha słyszłem też, mieli udostępnić niby technologie do regeneracji ale tego nie zrobili, więc zostaje kupić nowe sztuki albo własnie z tej akcji Bosch Exchange i tutaj można wyrwać za 950zł sztukę podobno, fabrycznie regenerowaną, no to czekam na diagnozę a wypalonych tłoków nie chce u siebie widzieć więc na pewno będzie nowe, co wyczytałem jeszcze na innych forach najgorsze nie jest lanie wtrysków tylko ich kapanie i nie idzie tego sprawdzic na stole ponieważ występuje to tylko na wolnych obrotach, tak piszą forumowicze A6.....ale dali też przydatnego linka: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5275927767&reco_id=ae92ed26-fd55-11e5-b5da-fa163e045498&ars_rule_id=201 Ty Bajern Monachium co Ci się tak dowcip wyostrzył ?- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Bylem przekonany że można regenerować......ja pier**le czyli podtrzymuje że jebie dramatem.....Bartek a powiedz mi skąd to wiesz ???? Bo jutro mogę mieć już diagnozę i nie chce się zrobić w wała jak będą mi wciskać że można regenerować, i powiedz mi jeszcze jeśli masz taka wiedzę ze np jak uszkodzone są 3 to wymieniać cały komplet czy nie ma takie potrzeby ? W sumie dziś mechanior wspomniał mi o tym że tylko nowe, żadnej regeneracji......ale nie miałem czasu ciągnąc tematu i dopytywać bo nie mogłem gadać i zobacz , miałem jutro ustalac co i jak ale akurat musiałeś napisać i sp***dolić mi wieczór- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Z tego co wiem można regenerować........- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Shit Happens Pisałem już trochę na B7 Crew ale u mnie w temacie jeszcze nie wiec czas na aktualizacje, ogólnie tak, jakis czas temu problem z odpaleniem auta, odpala ale bardzo ciężko kręci, na każdym biegu do 1500 rpm auto trzęsie się jak żyd na gównie, powyżej 2000 rpm jedzie normalnie, kopci jak lokomotywa na niskich biegach, motor łapie powietrze, po podłączeniu kompa widzi że zawyżone są dawki na 4,5 i 6 cylindrze, wiec ogólnie już nogi lekko się ugięły w kolanach i cała sytuacja delikatnie zaczęła jebać dramatem na szczęście po podłączeniu miernika trochę odetchnąłem bo wszystkie cylindry ładnie trzymają stałe 25 barów, gdzie według norm powinno być od 21 do 33, także podejrzenie padło na wtryski, w chwili obecnej wyleciały wszystkie i poleciały na sprawdzenie do pompiarzy. Ogólnie nic w aucie nie robiłem z wyjątkiem jednego sterownika i DPF, no ale jak to śpiewali "nic nie trwa wiecznie" albo " wszystko się może zdarzyć" Dziś po wywaleniu wtrysków zobaczyłem wałki i popychacze, ogólnie silnik czyściutki, syfu brak a walki wyglądają tak: Także teraz czekam na diagnozę i mam nadzieję że skończy się na regeneracji wtrysków i oby nie wszystkich bo czas odkładać dolary na gwint i kierownice, w końcu sezon tuz tuż Pozdr- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kropelki po BSD na felgach wymiatają jeśli chodzi o detailery- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nic nie stoi na przeszkodzie, nałóż sobie Colliego a potem możesz sobie psikać po myciu megsem felgi i gra, te chromy to porażka było trochę wstecz o tym.....- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No od razu nie hehe u mnie to ciężko powiedzieć ile to trzyma bo tak naprawdę co mycie używam detailera na felgi hehe- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Taaaa, najpierw muszę wyprostować mechanikę....- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No właśnie w powłoki na lakier nie chce iść bo bawi mnie mazanie auta ale na felgach super temat tym bardziej że jak nie wyczyścisz i tak zaraz brudne a tak bezdotyk i po sprawie, ja ten kwarc CarPro co mam na zaciskach też mega sobie chwale, sama woda i czyściutko, i te kropelki w deszczu Pogadali bez tego co zaczął temat i doszli od zwykłych wosków do powłok- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
To fakt powłoki to najlepsze co może być na koła, potem zero mocnej chemii do mycia, i w ogóle codzienna pielęgnacja to bajka, warto zainwestować.....- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Hi temp leży dłużej niż Chemical Guys i RimWax bo mam oby dwa ale Auto Finesse Mint Rims nie próbowałem, więc ten tego- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
FK 1000 HI TEMP ?- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Chodzi o to że zabezpieczasz felgi woskiem a potem w celu podniesienia i utrzymania ochorny psikasz detailerem, i to nieprawda że uzywa sie ich tylko do lakieru, w zalezności od tego jakiego rodzaju używasz quick detailera możesz psikać nim nawet tworzywo sztuczne, szyby aby zapenic hydrofobowiość a nawet jak pisze hejneken na felgi co sam robię przy każdym myciu, na felgach akurat moim skromnym zdaniem najlepszy tutaj jest Sonax Brilliant Shine Detailer ale Chemical Guys Speed Wipe jak i Hybbrid V7 również sprawdzają się znakomicie.....- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Bardzo się to utlenia i te plamy są straszne bo to tak jakby koroduje i po prostu niszczy listwę dlatego czyszczenie nic nie daje z resztą czyszczenie tego plastiku oblepionego chromem to też czarna magia .....ale jedną znam, kupić grill od S4 w wersji black a resztę okleić na czarno- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pasta Mothersa. Do końcówek wydechu owszem ale grilla nie radzę tym traktować bo to przecież plastik pokrywany chromem. Nie wiem jak się sprawa ma z listewkami wokół szyb, problem generalnie ciężki. Miałem w B6 i to jest po prostu tragedia z tymi pseudo "chromami", nie sposób o to zadbać a w szczególności jak auto pod chmurką stoi....- B7 Crew
Heh, ja muszę kupić bo sam jej sprzedałem tą B6 co mieliśmy wiec czas coś poszukać Moja Monika tez już jak widzi ze cos oglądam czy to kosmetyki czy cos do auta to tylko sie pyta co zamawiamy hehe ale powiem szczerze że na pierwszej diagnozie była ze mną ponieważ wracaliśmy z pracy i szkoda że nie miałem aparatu, nigdy nie zapomnę tej miny jak była mowa o nowym silniku, to tak jakbyś poszedł na zakupy i powiedział "kochanie kupuj co chcesz"- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- B7 Crew
No pewnie nigdy nie będę żałował wyboru i również tak jak Tomek pisze, trzeba zrobić i tyle, damy radę jedyne co mnie jeszcze dodatkowo wpienia to to że jestem na etapie zakupu drugiego auta dla Mojej Moniki no i wiadomo.....No ale Shit Happens- B7 Crew
- B7 Crew
No powiem szczerze że jak usłyszałem ciśnienie w cylindrach to nogi mi się lekko ugięły, co nie zmienia faktu że chciałem ten silnik i miałem świadomość od kolegow i mechanika co i jak wygląda jeśli chodzi o koszty, nie mam zamiaru marudzić i gadać farmazony jaki to psujący się motor itp drugi raz tez bym wybrał ten silnik, z rezszta po przejchaniu sie kolegi takim własnie zrobionym na 300ps i dobrze ponad 500 momentu, wiedziałem że 3.0 V6 zapakowane w Quattro będzie mi wozić d*pę, tez Tomek nikomu nigdy bym nie oddał auta z miną, kilka pojazdów już sprzedałem czy to motocykle czy auta i milo słyszeć że zadbane i latają sprzęty....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- B7 Crew
Nie za dużo bo cały dzień w pracy byłem ale zdążyłem oddać auto i trochę posiedzieć przy niej i jednak chyba trochę odetchnąłem, podłączyliśmy miernik i na całe szczęscie wszystkie cylindry ładnie trzymają stałe 25 barów, gdzie według zaleceń norm powinno być od 21 do 33, także jutro wylatują wszystkie wtryski i lecą na sprawdzenie do pompiaży, raczej obstawiam własnie wtryski , chciałem je zamienić dziś i zobaczyć na diagnostyce co wyjdzie ale doszedłem do wniosku że nie będę sie męczył z zamienianiem i patrzeniem tylko na odczyty a wole je jednak wysłać na pełne sprawdzenie.....jak to nie pomoże to plan jest taki że klawiaturę ściągam i do obejrzenia wałek rozrządu i popychacze ale mam nadzieje że skończy się na wtryskach z reszta dziś zauważyłem tez że dotykając przewody idące od wtrysków te po lewej wyraźnie bardziej drżały ale wiadomo to o niczym może nie świadczyć no ale jednak.... póki co tyle, także z jednej strony trochę odetchnąłem ale z drugiej podejrzewam że dobry gwint pójdzie się yebać - a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.