Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Chciałem przekładać, ale poszły wszystkie na sprawdzenie, muszę jeszcze potwierdzić czy to faktycznie wtryski to fakt, ale tak czy siak masz racje Tomek, własnie siedzę i czytam że piezo i że tego się nie regeneruje tylko wymienia, o akcji Boscha słyszłem też, mieli udostępnić niby technologie do regeneracji ale tego nie zrobili, więc zostaje kupić nowe sztuki albo własnie z tej akcji Bosch Exchange i tutaj można wyrwać za 950zł sztukę podobno, fabrycznie regenerowaną, no to czekam na diagnozę a wypalonych tłoków nie chce u siebie widzieć więc na pewno będzie nowe, co wyczytałem jeszcze na innych forach najgorsze nie jest lanie wtrysków tylko ich kapanie i nie idzie tego sprawdzic na stole ponieważ występuje to tylko na wolnych obrotach, tak piszą forumowicze A6.....ale dali też przydatnego linka: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5275927767&reco_id=ae92ed26-fd55-11e5-b5da-fa163e045498&ars_rule_id=201 Ty Bajern Monachium co Ci się tak dowcip wyostrzył ?
  2. Bylem przekonany że można regenerować......ja pier**le czyli podtrzymuje że jebie dramatem.....Bartek a powiedz mi skąd to wiesz ???? Bo jutro mogę mieć już diagnozę i nie chce się zrobić w wała jak będą mi wciskać że można regenerować, i powiedz mi jeszcze jeśli masz taka wiedzę ze np jak uszkodzone są 3 to wymieniać cały komplet czy nie ma takie potrzeby ? W sumie dziś mechanior wspomniał mi o tym że tylko nowe, żadnej regeneracji......ale nie miałem czasu ciągnąc tematu i dopytywać bo nie mogłem gadać i zobacz , miałem jutro ustalac co i jak ale akurat musiałeś napisać i sp***dolić mi wieczór
  3. Z tego co wiem można regenerować........
  4. Shit Happens Pisałem już trochę na B7 Crew ale u mnie w temacie jeszcze nie wiec czas na aktualizacje, ogólnie tak, jakis czas temu problem z odpaleniem auta, odpala ale bardzo ciężko kręci, na każdym biegu do 1500 rpm auto trzęsie się jak żyd na gównie, powyżej 2000 rpm jedzie normalnie, kopci jak lokomotywa na niskich biegach, motor łapie powietrze, po podłączeniu kompa widzi że zawyżone są dawki na 4,5 i 6 cylindrze, wiec ogólnie już nogi lekko się ugięły w kolanach i cała sytuacja delikatnie zaczęła jebać dramatem na szczęście po podłączeniu miernika trochę odetchnąłem bo wszystkie cylindry ładnie trzymają stałe 25 barów, gdzie według norm powinno być od 21 do 33, także podejrzenie padło na wtryski, w chwili obecnej wyleciały wszystkie i poleciały na sprawdzenie do pompiarzy. Ogólnie nic w aucie nie robiłem z wyjątkiem jednego sterownika i DPF, no ale jak to śpiewali "nic nie trwa wiecznie" albo " wszystko się może zdarzyć" Dziś po wywaleniu wtrysków zobaczyłem wałki i popychacze, ogólnie silnik czyściutki, syfu brak a walki wyglądają tak: Także teraz czekam na diagnozę i mam nadzieję że skończy się na regeneracji wtrysków i oby nie wszystkich bo czas odkładać dolary na gwint i kierownice, w końcu sezon tuz tuż Pozdr
  5. Kropelki po BSD na felgach wymiatają jeśli chodzi o detailery
  6. Nic nie stoi na przeszkodzie, nałóż sobie Colliego a potem możesz sobie psikać po myciu megsem felgi i gra, te chromy to porażka było trochę wstecz o tym.....
  7. No od razu nie hehe u mnie to ciężko powiedzieć ile to trzyma bo tak naprawdę co mycie używam detailera na felgi hehe
  8. Taaaa, najpierw muszę wyprostować mechanikę....
  9. No właśnie w powłoki na lakier nie chce iść bo bawi mnie mazanie auta ale na felgach super temat tym bardziej że jak nie wyczyścisz i tak zaraz brudne a tak bezdotyk i po sprawie, ja ten kwarc CarPro co mam na zaciskach też mega sobie chwale, sama woda i czyściutko, i te kropelki w deszczu Pogadali bez tego co zaczął temat i doszli od zwykłych wosków do powłok
  10. To fakt powłoki to najlepsze co może być na koła, potem zero mocnej chemii do mycia, i w ogóle codzienna pielęgnacja to bajka, warto zainwestować.....
  11. Hi temp leży dłużej niż Chemical Guys i RimWax bo mam oby dwa ale Auto Finesse Mint Rims nie próbowałem, więc ten tego
  12. Chodzi o to że zabezpieczasz felgi woskiem a potem w celu podniesienia i utrzymania ochorny psikasz detailerem, i to nieprawda że uzywa sie ich tylko do lakieru, w zalezności od tego jakiego rodzaju używasz quick detailera możesz psikać nim nawet tworzywo sztuczne, szyby aby zapenic hydrofobowiość a nawet jak pisze hejneken na felgi co sam robię przy każdym myciu, na felgach akurat moim skromnym zdaniem najlepszy tutaj jest Sonax Brilliant Shine Detailer ale Chemical Guys Speed Wipe jak i Hybbrid V7 również sprawdzają się znakomicie.....
  13. Bardzo się to utlenia i te plamy są straszne bo to tak jakby koroduje i po prostu niszczy listwę dlatego czyszczenie nic nie daje z resztą czyszczenie tego plastiku oblepionego chromem to też czarna magia .....ale jedną znam, kupić grill od S4 w wersji black a resztę okleić na czarno
  14. Pasta Mothersa. Do końcówek wydechu owszem ale grilla nie radzę tym traktować bo to przecież plastik pokrywany chromem. Nie wiem jak się sprawa ma z listewkami wokół szyb, problem generalnie ciężki. Miałem w B6 i to jest po prostu tragedia z tymi pseudo "chromami", nie sposób o to zadbać a w szczególności jak auto pod chmurką stoi....
  15. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Heh, ja muszę kupić bo sam jej sprzedałem tą B6 co mieliśmy wiec czas coś poszukać Moja Monika tez już jak widzi ze cos oglądam czy to kosmetyki czy cos do auta to tylko sie pyta co zamawiamy hehe ale powiem szczerze że na pierwszej diagnozie była ze mną ponieważ wracaliśmy z pracy i szkoda że nie miałem aparatu, nigdy nie zapomnę tej miny jak była mowa o nowym silniku, to tak jakbyś poszedł na zakupy i powiedział "kochanie kupuj co chcesz"
  16. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No pewnie nigdy nie będę żałował wyboru i również tak jak Tomek pisze, trzeba zrobić i tyle, damy radę jedyne co mnie jeszcze dodatkowo wpienia to to że jestem na etapie zakupu drugiego auta dla Mojej Moniki no i wiadomo.....No ale Shit Happens
  17. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokładnie tak
  18. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No powiem szczerze że jak usłyszałem ciśnienie w cylindrach to nogi mi się lekko ugięły, co nie zmienia faktu że chciałem ten silnik i miałem świadomość od kolegow i mechanika co i jak wygląda jeśli chodzi o koszty, nie mam zamiaru marudzić i gadać farmazony jaki to psujący się motor itp drugi raz tez bym wybrał ten silnik, z rezszta po przejchaniu sie kolegi takim własnie zrobionym na 300ps i dobrze ponad 500 momentu, wiedziałem że 3.0 V6 zapakowane w Quattro będzie mi wozić d*pę, tez Tomek nikomu nigdy bym nie oddał auta z miną, kilka pojazdów już sprzedałem czy to motocykle czy auta i milo słyszeć że zadbane i latają sprzęty....
  19. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie za dużo bo cały dzień w pracy byłem ale zdążyłem oddać auto i trochę posiedzieć przy niej i jednak chyba trochę odetchnąłem, podłączyliśmy miernik i na całe szczęscie wszystkie cylindry ładnie trzymają stałe 25 barów, gdzie według zaleceń norm powinno być od 21 do 33, także jutro wylatują wszystkie wtryski i lecą na sprawdzenie do pompiaży, raczej obstawiam własnie wtryski , chciałem je zamienić dziś i zobaczyć na diagnostyce co wyjdzie ale doszedłem do wniosku że nie będę sie męczył z zamienianiem i patrzeniem tylko na odczyty a wole je jednak wysłać na pełne sprawdzenie.....jak to nie pomoże to plan jest taki że klawiaturę ściągam i do obejrzenia wałek rozrządu i popychacze ale mam nadzieje że skończy się na wtryskach z reszta dziś zauważyłem tez że dotykając przewody idące od wtrysków te po lewej wyraźnie bardziej drżały ale wiadomo to o niczym może nie świadczyć no ale jednak.... póki co tyle, także z jednej strony trochę odetchnąłem ale z drugiej podejrzewam że dobry gwint pójdzie się yebać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.