Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Gwintuj, ja założyłem springi bo by mi nie starczyło na gwint musiałem maglownice zrobić w drugim aucie i kasa się rozeszła na przyszły sezon gwint to priorytet u mnie , jeszcze Vogtland ma super opinie z gwintów w tej cenie
  2. Plany na odległą przyszłość ?
  3. Soft 99 Fusso Coat mam teraz, rewelka
  4. Własnie też czytałem na kosmetyce że zbiera dobre opinie, no cóż nie pozostaje nic innego jak kupić i samemu się przekonać
  5. Tyle kasy wydane to zrób ładne foto i ludziska będą wiedzieć że założyłeś mordę S-line z grillem S4 a nie fotografujesz w piwnicy
  6. Te blaszki trochę średnio, jeśli to nie od S4 spowalnaicze
  7. Nowe żarówki w halogenach ?
  8. Pany a używał ktoś z Was GYEON Q2 Tire ? Jeśli tak to jak go oceniacie ?
  9. Ja zajęty, Piotrek w Bielsku a reszta nie wiem....
  10. Rozmawiałem dziś z Piotrkiem, on tez jest zdecydowanie za, pierwszy cel----->Bukowina
  11. Fotka zaraz po kupnie rozbiła bank dużo dolarów i pracy włożonej w auto, świetnie się prezentuje i całość naprawdę świetnie wygląda
  12. Siema Byłby ktoś chętny od "Nas" czyli mam tu na myśli nasza Kuj-Pom małą społeczność żeby w przyszłym sezonie w miarę możliwości oczywiście pojeździć trochę po kraju na większe lub jakieś ciekawsze zloty ??? żeby pooglądać fajne auta naturalnie ale ja osobiście też chciałbym poznać klubowiczy i zobaczyć na żywo auta które są na forum,......pewnie tak czy siak polatam sam bo widzę na forum że jest grono osób które jeździ i zawsze można się gdzieś ustawić no ale wiadomo razem było by o wiele raźniej ..... co myślicie ???? póki co cisza troche jest u Nas no ale warto coś tam planować, może wypali
  13. Śliczna jest Michał, mega się prezentuje
  14. Zakładać oplot Hell czy odpuścić ?
  15. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa spadajcie....................
  16. Upgrade hamulców…. Trochę to potrwało nie powiem i przyznam szczerze że lekko cała sytuacja już zaczęła mnie irytować z czekaniem aż zaciski wrócą z malowania, jednakże Tomek powiedział mi co i jak, dlatego czekałem cierpliwie i wierzyłem że zaciski spełnią Moje oczekiwania….a że błogosławieni Ci którzy nie widzieli a wierzyli doczekałem się - Eltom wykonał megaaaa robotę jest dokładnie tak jak chciałem, warto było czekać Z resztą oceńcie sami jak wyszło....
  17. Nie no żartowałem przecież , fajnie że ogarnięte
  18. Trochę męczyłeś gitarę to fakt , pewnie już wszystkim ulżyło że w końcu kupione Fajnie że będzie tak jak trzeba
  19. Widziałem Cie dzisiaj Piotrek jak do pracy leciałeś ale nie mogłem dogonić, co się nie chwalisz że listy w kolorze założone
  20. To sie zgadza, podpytałem kolegę z ASO i można sobie brać co się podoba, niby S-line a jeden bierze zwykła kiere, drugi nie, czy własnie sufity i cała reszta, także ten tego tak czy inaczej Dawid ma całkiem niezle wyposażoną
  21. No najlepszym miejscem jest ASO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.