Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzegorz Lisek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzegorz Lisek

  1. Masz vaga? Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
  2. Siemanko panowie. Ktoś tu żyje? Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka Potrzebuje kogoś z vag iem za parę dni żeby zaadaptować manetke od fis i tempomatu Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
  3. Grzegorz Lisek odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Dołączam się do pytania.
  4. Ja polecam jako podkład epoksyd. Jestem lakierniem z zawodu i tez właśnie robie sobie parę rzeczy. Element (w tym przypadku dokładkę) pewnie dostaniesz w jakimś badziewie podkładzie ale nic nie poradzisz. Zmatuj ja papierem 800 odtlusc i maluj w epoksyd. Musisz poczekać ok 2 dni bo dość długo twardnieje, jak juz będzie ready to papier 800 na mokro w rękę i ogień. nanosisz podlad zwykły np App 1l ok 30 zł i zobaczysz ile masz jeszcze niedorobek na pewno coś znajdziesz wiec jeśli coś głębokiego to szpachlowanie do plastiku i wiadomo trzeba to dotrzeć. Jeśli poszpachlujesz to jak należy to nie będziesz musiał trzec tego bóg wie ile i nie za bardzo wszystkiego wokół. Ja używam po tym podkładu w sprayu bo szybko schnie. Teraz czas na papier 2000 na mokro ofc. Powierzchnia ma być gładka tak jak ma być docelowo po malowaniu, wtedy odtluszczanie, odmuchanie i malowanie, pamiętaj że klar kladziesz zaraz po tym jak podeschnie baza lub jeśli np nie masz czasu na zrobienie tego za jednym razem to na drugi dzień musisz zmatowac bazę papierem 2500 i dopiero kłaść klar. To chyba na tyle. Jeśli coś nie jasno napisałem to proszę pytać, jeśli zrobiłem błędy ort. to przepraszam powodzenia
  5. Ja się pojawię jak ustalimy jakiś termin. Ofc jeśli praca pozwoli
  6. Siemanko jestem nowy na forum. Jestem z KG
  7. Miło mi być klubowiczem forum Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.