Świetny tutorial.
Edit: od siebie dodam tylko, że tłoczek można 'naprawić' - albo nacinając uszczelkę tak, aby przepuszczała powietrze, albo nawiercając otworek w obudowie tłoczka. Wtedy spełnia swoją funkcję - spowalnia opadanie schowka - ale nie urywa zawiasów
Hej wszystkim!
Jestem Krzysztof, wożę się audicami od kiedy pamiętam, od 80 B1 GL z 1973, przez 80 B3 1.6, a teraz mam A4 B5 '97 1.9 TDI 110KM oraz A4 B7 '06 3.0 TDI V6 233KM.
Jestem zwolennikiem Słodowego "zrób to sam", a audice mają to do siebie, że często się tak da
Pozdro!
Można to zrobić we własnym zakresie. Naprawa trwa jakieś 30-60 minut (z czego 50% czasu to czekanie aż klej zwiąże) i jest banalna.
Instrukcja jest nawet na forum:
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/74748-naprawa-pekajacego-zawiasu-schowka-pasazera/
Ja sam zamiast wyrzucać tłoczek - naciąłem tylko uszczelkę, tak, że tłoczek zachował swoją funkcjonalność i nie pozwala na "free falling" drzwiczek