Treść opublikowana przez audiER
-
sprezarka klimy nie dziala
Program diagnostyczny coś pokazuje?
-
Regeneracja maglownic, gdzie? [Lublin i okolice]
Dzięki kolego, dzisiaj dzwoniłem tam i powiedzieli mi, zebym przywiózł swoją i za 400-500 zł będę miał ją zregenerowaną. Pozdrawiam
-
Regeneracja maglownic, gdzie? [Lublin i okolice]
Witajcie, poszukuje dobrego zakładu od maglownic, dobrze, szybko i w przystępnej cenie? Polecicie cos?
-
Migające żarówki led w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
Próbowałeś obrócić zarówki (zamienić bieguny)?
-
dzwina sprawa z ABS
Czujniki do wyczyszczenia, ewentualnie jakies uszkodzenie kabelków od czujników, podłącz pod kompa
-
Zawieszenie puka z przodu
Tuleje wahaczy, końcówki drążków, poduchy amortyzatorów :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[Lublin i okolice] Poszukiwany dobry zakład od turbin
Dziękuję za odpowiedź Panowie orientujecie się ile sama usługa czyszczenia może kosztować ?
-
[Lublin i okolice] Poszukiwany dobry zakład od turbin
Witajcie, czy może mi ktoś polecić dobry i sprawdzony zakład specjalizujący się naprawą turbin? Mojej potrzebne jest dokladne wyczyszczenie, sprawdzenie i ewentualna wymiana zużytych elementów. Pozdrawiam
-
Ile płaciliście za wymianę sprzęgła?
250 bardzo ok
-
zepsuty głośnik. co robić? naprawiać? kupić nowe ?
Kup używany taki jak masz w pozostałych drzwiach
-
Opony do felg
225/45 Jakie et masz w starych a jakie w tych jest? Jak nie wchodzi to dystans
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzięki za zaproszenie, niestety jestem zajęty w tym dniu
-
Szarpie przy ruszaniu
Sprzęgło, przyczyny szukałbym w tarczy lub docisku.
-
[A4 1.9 tdi 74kw AVB] Prośba o analizę logów, problem z turbo?
Tak właśnie myślałem. Robiłem kilka pomiarów 011 i zdarza się, że wartości pokrywają się ale jest też czasami przeładowanie lub niedoładowanie. Czy n75 należy od razu wykluczyć? Nieszczelności itp?
-
[A4 1.9 tdi 74kw AVB] Prośba o analizę logów, problem z turbo?
Witajcie drodzy użytkownicy , Potrzebuję mądrej głowy do przeanalizowania logów jakie udało mi się dzisiaj zrobić. Zacznę od przyczyny, otóż ostatnio miałem niemiłą sytuację z turbiną, wpadła w notlaufa i zaczęła funkcjonować dopiero po ponownym odpaleniu auta . Wyskoczył bład 17965 P1557, usunąłem, na razie go nie ma. Samochód to jak w temacie A4 B6 1.9 tdi, 74kW, AVB, przebieg 300 tys. Przez ostatnie 120 tys nic nie było z nim robione, co wczesniej to nie wiem, gdyż auto sprowadzone. Zrobiłem logi statyczne i dynamicze kilku bloków, jeśli ktoś byłby na tyle miły i na nie zerknął i przeanalizował i powiedział co zrobić/naprawić/przeczyścić/itp to bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie Logi statyczne: 013, 018, 023 http://vaglog.pl/log_248508.html 004, 007, 015 http://vaglog.pl/log_248507.html 001, 003 http://vaglog.pl/log_248506.html Logi dynamiczne: 011, 003 http://vaglog.pl/log_248504.html 008, 010, 011 http://vaglog.pl/log_248503.html 004, 007, 010 http://vaglog.pl/log_248501.html 001, 002 http://vaglog.pl/log_248500.html 011, 003 http://vaglog.pl/log_248498.html 003 http://vaglog.pl/log_248502.html 011 http://vaglog.pl/log_248505.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum. Nazywam się Eryk, jestem z Lublina i od kilku lat mam A4 B6 1.9 tdi, 74 kW AVB avant Przebieg - dzisiaj przekroczyłem 300 000 Pozdrawiam.