Treść opublikowana przez staff01
-
Wyciek oleju V6
Pokrywy obie wymienione i sucho jak na razie. Strzelam na uszczelkę z misy albo właśnie jakieś przewody może tam idą i są sparciałe. Lepiej zapytać zawsze co jeszcze może być przyczyną Wracam ponownie do tego tematu. Wycieki pozostają tylko na spodzie w okolicy misa-filtr. Druga strona misy jak i jej okolica jest w miarę sucha. Największa "powódź" odbywa się w miejscu ww. Nagrałem krótkie filmiki, aby był obraz tej sytuacji dla osoby która tego nie widziała na żywo. Pytanie czy to będzie chłodniczka oleju albo raczej stawiać na misę? Uzupełniam olej średnio co 2-3tyg w postaci 100ml +/- Niby nie dużo, ale denerwuje smród palonego oleju wewnątrz auta. Jest ktoś w stanie mi coś podpowiedzieć po obejrzeniu ich? Po myciu silnika pierwsze krople pojawiły się na filtrze od spodu i w okolicy 20cm od filtra na misie. (2-3krople łącznie)
-
piszczenie przy skręcie kierownicą do oporu
Jak masz znajomego diagnostę to podjedź do niego niech zajrzy co tam się dzieje przy tym skręcie. Na moje oko to coś z układem kierowniczym może być albo półoś - łożysko i poduszka na amorach(u kolegi to byli winowajcy). Wiadomo trzeba to widzieć, żeby móc cokolwiek powiedzieć
-
piszczenie przy skręcie kierownicą do oporu
Wspomaganie? Sprawdź jak sytuacja z płynem wygląda bo może będziesz musiał wymienić
-
piszczenie przy skręcie kierownicą do oporu
Może coś przy kole piszczy, a nie w silniku?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robi wrażenie ;D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Żyje grupa z kk?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja się nie gniewam, luz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak coś to podawajcie date i miejsce.
-
Lampy poliftowe przednie
Teraz też bym raczej brał z valeo jakby były w dobrej cenie bo być może one lepiej by siedziały niż te z depo
-
Termostat albo czujnik temperatury
Zmierz temp płynu, jeśli będzie miała w okolicach 90 to czujnik. Ja wymieniłem termostat i czujnik dla świętego spokoju ;d
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja pytam tylko o jastrzębie albo rybnik, także wtedy pojadę. Jeśli ma się zrobić ponad 100km, żeby spotkać 3 osoby to trochę bezsensu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jeszcze do szkoły chodzę, także nie stać mnie na trzaskanie kilometrów bez sensu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
70km do Gliwic, sjz albo rbk to jeszcze ;p W maju widzimy się na "Jastrzębski TUNING DAY"
-
chip 2.4 v6
Lepiej zostawić to w spokoju i poczekać, aż a5 i b8 stanieje
-
Termostat albo czujnik temperatury
Czujnik sprawdź bo prawdopodobnie przekłamuje i temp płynu zmierz dla pewności.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na spot do rbk w piątek mógłbym się dokulac bo Gliwice to już ponad mój zasięg ;d
-
Sportowe mruczenie 2.4 v6
Jestem juz ugadany z facetem na wycinkę środkowego. Puchy zostają bo będzie zbyt głośny i pierdziec zacznie ;d jak bedzie kiepski efekt to myślę nad koncowym rm motors. Polecacie jakieś inne albo jakiś żeby zbliżyć się do dzwieku z filmiku?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie może kombinowaliście już coś ze swoimi wydechami? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/355856-sportowe-mruczenie-24-v6/#entry4808810jak tak to proszę o pomoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie organizujecie spot w piątek?
-
Sportowe mruczenie 2.4 v6
Witajcie, jak osiągnąć coś takiego? Byłem u gościa co w tym siedzi to mówił, żeby gołe rury dać i końcówkę do tego. Jakieś opinie, porady? Bawił się już ktoś w taki sposób z wydechem?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mi muszą postojówki z alledrogo przyjść bo bez jednej trochę przypał Jak jutro będą to możliwe, że wpadnę
-
Audi V6 2.4
Krótkie sprężyny, a reszta seria Miałem dość mrugających żarówek w rejestracji, więc zdecydowałem się na moduły ledowe Było z nimi trochę rzeźbienia bo nie chciały się wpasować, ale już siedzą idealnie Efekt jak na zdjęciach:
-
Xenon w mojej B5
Żarrnik ma to do siebie, że się nagrzewa zanim zacznie świecić pełną mocą. Nie wydaje mi się, żeby coś się mu działo z tego tytułu.
-
Zgrzyty przy skręcie.
Tak jak w tym temacie było już powiedziane. Ja bym nie szukał problemu w zawieszeniu tylko przy kołach zwłaszcza jak zgrzyty słychać podczas skrętu. U kolegi winowajcami były poduszki oraz łożyska na prawym amortyzatorze oraz jeszcze parę miesięcy wstecz osłona co jest pod zaciskami. Można również piasty sprawdzić oraz pół oś bo są często głównym problemem jeśli chodzi o dziwne odgłosy podczas skrętu. Pozdro
-
centralny zamek raz zamyka raz nie - drzwi kierowcy
Parę razy ściągałem dzisiaj osłonę i sprawdzałem po kolei co robiłem. Czyściłem tamten cały mechanizm, próbowałem ruszać i tak jak pisałem no efektów brak.. Najwyżej w weekend wymontuję całkiem osłonę, żeby mieć idealny dostęp do tego i zobaczę co tam może nie grać, drugą stronę zdemontuję żeby zobaczyć jak tam to wygląda. Ogólnie dziwna sprawa bo tylko na otwartych drzwiach i zamknieciu pilotem czasem nie chcą złapać, a tak to normalnie łapią jak mają już kontakt z zamkiem.. Nie wiem, dzisiaj tego nie widziałem to może w weekend uda mi się dostrzec problem