Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JackSoon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mógłbyś odświeżyć zdjęcia bo się przedawniły i nic nie widać :/ i dodać jakieś najnowsze
  2. fajnie się zapowiada, powodzenia w modzeniu i czekam na zdjęcia w nowym kolorku
  3. JackSoon odpowiedział(a) na JackSoon temat w Audi A4 B5
    super, dzięki za odpowiedź
  4. JackSoon opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć, wymieniałem dziś oprawki kierunkowskazów i zauważyłem, że wszystko działało jak należy nawet jak "pomyliłem" przewody, mam więc dwa pytania. 1. Czy tak powinno być? Czy jak połączyłem plus z masą i masę z plusem to kierunkowskaz powinien świecić normalnie? Bo tak się właśnie stało. 2. Czy jeśli naprawdę pomyliłem przewody mimo, że wszystko działa jak powinno, mogą zostać tak połączone czy muszę je złączyć "poprawnie"? Nic złego się nie stanie? Wydawało mi się, że jak złączę kable "nie pasujące" do siebie to kierunek nie będzie działał, a jednak Pozdrawiam
  5. ^ zakłam, że pomysł dobry ale czy mógłbyś troszkę jaśniej? przepraszam, dopiero z pracy wróciłem i nie funkcjonuje najlepiej /edit zrozumiałem jak się wyspałem w końcu faktycznie dobry pomysł, dzięki!
  6. Cześć, potrzebuje jakiś schemacik jak podłączyć włącznik umieszczony w kabinie (do wyłączania pozycyjnych w kierunkach w razie problemów). Wszystko przygotowane do montażu ale mam wrażenie, że taki włącznik będzie mi również wyłączał zwykłe postojówki, czy się mylę? Mam zamiar zrobić to wszystko na innych oprawkach i żarówkach dwuwłóknowych, nie chcę żeby się to wszystko gryzło z normalnymi postojami. Proszę o podpowiedzi, pozdrawiam
  7. Cześć, mam problem, otóż moja audiczka 1.8 pali trochę za dużo.. około 20l gazu na 100km przy "mojej jeździe". Myślałem, że to właśnie przez moje dość dynamiczne jeżdżenie ale przy "ekonomicznej jeździe" pali około 18l.. Mam ten samochód dopiero jakieś pół roku i na samym początku od kupienia go spalał jakieś 15l gazu, a z czasem stopniowo rosło aż teraz wychodzi jakieś 20l.. Nie czuć gazu, nie czuć benzyny, filtry powymieniane, co może być przyczyną? Pozdrawiam
  8. ^ u mnie też pojawia się woda z rury wydechowej, oczywiście nie dużo
  9. Też mam LPG, wskazówka od temperatury jest w porządku, świece, przewody wymienione, sonda również
  10. Mam podobny problem, z jedną różnicą - jak zapalę silnik to w miarę wszystko jest ok, obroty spadają jak zacznę ruszać, czy do tyłu czy do przodu, wtedy pojawia się ta sama loteria jaka jest u Ciebie ^ Co to może być?
  11. tfk83, myślałem o tym bo i to, i to mi się podoba ale coś ostatecznie trzeba będzie wybrać zobaczymy na co padnie wybór
  12. tfk83, racja, zapomniałem o tym dzięki
  13. dzięki wielkie, bardzo mi się to przyda nie znam się na tym ale na "chłopski rozum" to zrobię jakoś z tymi przekaźnikami jakby coś to będę pisał
  14. a mógłbyś powiedzieć coś więcej? jak się za to zabrać czy coś zielony jestem, dopiero wchodzę w motoryzację i takie klimaty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.