-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
mógłbyś odświeżyć zdjęcia bo się przedawniły i nic nie widać :/ i dodać jakieś najnowsze
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
fajnie się zapowiada, powodzenia w modzeniu i czekam na zdjęcia w nowym kolorku
-
Kierunkowskaz, przewody
super, dzięki za odpowiedź
-
Kierunkowskaz, przewody
Cześć, wymieniałem dziś oprawki kierunkowskazów i zauważyłem, że wszystko działało jak należy nawet jak "pomyliłem" przewody, mam więc dwa pytania. 1. Czy tak powinno być? Czy jak połączyłem plus z masą i masę z plusem to kierunkowskaz powinien świecić normalnie? Bo tak się właśnie stało. 2. Czy jeśli naprawdę pomyliłem przewody mimo, że wszystko działa jak powinno, mogą zostać tak połączone czy muszę je złączyć "poprawnie"? Nic złego się nie stanie? Wydawało mi się, że jak złączę kable "nie pasujące" do siebie to kierunek nie będzie działał, a jednak Pozdrawiam
-
Kierunki a'la USA - schemat?
^ zakłam, że pomysł dobry ale czy mógłbyś troszkę jaśniej? przepraszam, dopiero z pracy wróciłem i nie funkcjonuje najlepiej /edit zrozumiałem jak się wyspałem w końcu faktycznie dobry pomysł, dzięki!
-
Kierunki a'la USA - schemat?
Cześć, potrzebuje jakiś schemacik jak podłączyć włącznik umieszczony w kabinie (do wyłączania pozycyjnych w kierunkach w razie problemów). Wszystko przygotowane do montażu ale mam wrażenie, że taki włącznik będzie mi również wyłączał zwykłe postojówki, czy się mylę? Mam zamiar zrobić to wszystko na innych oprawkach i żarówkach dwuwłóknowych, nie chcę żeby się to wszystko gryzło z normalnymi postojami. Proszę o podpowiedzi, pozdrawiam
-
Bardzo duże spalanie
Cześć, mam problem, otóż moja audiczka 1.8 pali trochę za dużo.. około 20l gazu na 100km przy "mojej jeździe". Myślałem, że to właśnie przez moje dość dynamiczne jeżdżenie ale przy "ekonomicznej jeździe" pali około 18l.. Mam ten samochód dopiero jakieś pół roku i na samym początku od kupienia go spalał jakieś 15l gazu, a z czasem stopniowo rosło aż teraz wychodzi jakieś 20l.. Nie czuć gazu, nie czuć benzyny, filtry powymieniane, co może być przyczyną? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Dusi się zaraz po odpaleniu na zimnym silniku
^ u mnie też pojawia się woda z rury wydechowej, oczywiście nie dużo
-
Dusi się zaraz po odpaleniu na zimnym silniku
Też mam LPG, wskazówka od temperatury jest w porządku, świece, przewody wymienione, sonda również
-
Dusi się zaraz po odpaleniu na zimnym silniku
Mam podobny problem, z jedną różnicą - jak zapalę silnik to w miarę wszystko jest ok, obroty spadają jak zacznę ruszać, czy do tyłu czy do przodu, wtedy pojawia się ta sama loteria jaka jest u Ciebie ^ Co to może być?
-
Światła pozycyjne razem ze światłami mijania
tfk83, myślałem o tym bo i to, i to mi się podoba ale coś ostatecznie trzeba będzie wybrać zobaczymy na co padnie wybór
-
Światła pozycyjne razem ze światłami mijania
tfk83, racja, zapomniałem o tym dzięki
-
Światła pozycyjne razem ze światłami mijania
dzięki wielkie, bardzo mi się to przyda nie znam się na tym ale na "chłopski rozum" to zrobię jakoś z tymi przekaźnikami jakby coś to będę pisał
-
Światła pozycyjne razem ze światłami mijania
a mógłbyś powiedzieć coś więcej? jak się za to zabrać czy coś zielony jestem, dopiero wchodzę w motoryzację i takie klimaty
JackSoon
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta