Treść opublikowana przez Solty5
-
Prośba o analizę logów 1.9 tdi 110km AFN
też tak zrobię dzięki za podpowiedź i przegląd logów, jak już wymienię wężyki i sprawdzę sztangę to się odezwę, a w piątek przegonię autko po autostradzie i sprawdzę jak się zachowuje na 5 biegu, 3 i 4 idzie dobrze
-
Prośba o analizę logów 1.9 tdi 110km AFN
Co masz na myśli majstrował? Czyha nie To że zmienił jej ustawienie?. Wężyki kupię nowe i wymienię
-
Prośba o analizę logów 1.9 tdi 110km AFN
Są wszystkie logi, tylko ze w zakładkach (w osobnych arkuszach) na samym dole, każdy opisany numerem. Kompletnie nic nie zrobiłem, przegoniłem tylko auto przy testach i w trakcie ich robienia problem ustąpił. Co do czujnika to jeszcze nie wiem gdzie się znajduje, info o nim dostałem wczoraj wieczorem i nie było Kiedy sprawdzić.
-
Prośba o analizę logów 1.9 tdi 110km AFN
ok, po weekendzie zrobię komplet i wrzucę, dzięki Trochę mi zeszło ale mam już chyba wszystkie logi (mam nadzieję że dobrze zrobione ), nadmienię że problem jak na razie ustąpił, a wszystko podczas robienia testów dynamicznych, przy którymś już z kolei gazowania auta na 3 biegu od 1500 obrotów autko zaczęło pracować normalnie. Dostałem dziś informację iż autko z identycznym silnikiem przy takich samych objawach miało uszkodzony czujnik temperatury powietrza dolotowego, po wymianie w tamtym autku problem zniknął. Pytanie moje, czy może być to prawdopodobna przyczyna i czy ma to aż taki wpływ? A tutaj logi https://drive.google.com/file/d/0Bwec5yITMnjmajZiSlduQ1JoRGs/view?usp=sharing
-
Turbo wciaz urywa! Pomocy.
ok, dzięki, zobaczę może coś się znajdzie:)
-
Prośba o analizę logów 1.9 tdi 110km AFN
Witam Prosazę o analizę logów, autko na 2 ciągnie do końca na 3 odcina turbinę w okolicach 3,5 tys obrotów, na czwórce i piątce odcina wcześniej. Błąd jaki się pojawia : Control Module Part Number: 028 906 021 GN Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1437 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06325 1 Fault Found: 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to B+ - Intermittent Logi: https://drive.google.com/file/d/0Bwec5yITMnjmNmM3bUczLUM3MFk/view?usp=sharing Porównując z innymi logami to u mnie chyba przepływka nie domaga i EGR zaślepiony albo zapieczony , ale czekam na opinię znawców tematu
-
Turbo wciaz urywa! Pomocy.
w ciepłe dni było OK a jak tylko było troche wilgoci to sie cyrki działy - najwidoczniej jak dostał wilgoci to robił jakieś przepięcia. Od wymiany tego kabla problem nie powrócił. możesz dokładnie napisać jaki to bł kabel ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie, od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5 1.9tdi AFN i zaczynam zabawę na forum. Pozdrawiam Dominik