-
Maciej Królak zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
4.2 V8 Rorzad Uwagi Sugestie. Foto
2005
-
4.2 V8 Rorzad Uwagi Sugestie. Foto
Siemanko kupę czasu mnie nie było, tak wiec auto jeździ po dziś dzień ale już u innego właściciela ja kupiłem E55 Amg z silnikiem M113k jak narazie robi 640bhp. Co do audi to pogonione bo mało rozwojowy temat. Temat z rozrządem ofarnalem sam kosztów szczerze nie pamietam, załatwiałem wszystko z Aso, jeśli ktoś z was chce więcej fotek czy cen czesci za ile udało mi się załatwić zapraszam na priv.
-
Brembo 6 tłoki
Zgadzam sie ma wyglądać, chce założyć te zaciski dla wyglądu bo wyszły mnie gratis bo rozbierałem swojego Cayena, Dev podpowiesz jakie tarcze do tego swapa zamówić ?
-
Brembo 6 tłoki
moj błąd Czy ktoś może napisać jakie tarcze podejdą do s4 b6 ?
-
Wymiana Uszczelniacza Wału S4 Manual
Witam jak w temacie chce wymienić uszczelniacz wału jak zdemontować falansze do której przykręcany jest wal? Czy muszę odkręcać cała d*pę skrzyni ? Jaki olej zalać do skrzyni
-
S4 B6 Robic tylko głowice? Do posiadaczy motorów 4.2
Rób po bozemu wszystko jak nalezy, nie oszczedzaj bo pozniej sie zemsci.podwojna robota. Co do kosztow to sie nie przejmuj ja w ostatni tydzien wrzucilem w swoj motor jakies 7000zł
-
4.2 V8 Rorzad Uwagi Sugestie. Foto
Cały rorzad kupuje komplet z Aso śrubki uszczelki uszczelniacze, przy okazji uszczelniam cały motor itd zaworki tez chce wymienić, dzięki za sugestie Tak wiec wierkszosc czesci dotarła, jak rozluzni mi sie troche na warsztacie zabiore sie za skladanie... Poki co wymodzilem klapy kolektora i Zaciski z Przodu od Porsche Cayenne
-
S4 B6 Kompresor Klimy
Witam jak w temacie po zakupie auta zauważyłem ze klima nie działa, robiąc rozrząd w moim audi zauważyłem ze kompresor nie ma w ogóle tego walka na sprzęgiełku a sam kompresor jest trafiony bo cieżko sie kręci wiec postanowiłem go wycenić cały komplet kompresor wraz z tym wałkiem który idzie na tył silnika. Znalazłem taki kompresor z wałkiem niedaleko mojego miasta ale jest on od rs4 b7 kwestia tego czy podejdzie ??
-
kolo posrednie rozrzady 4.2 v8
Poniewarz ! Haha
-
Brembo 6 tłoki
Tylko ML 55 podejdzie po roztoczeniu ? http://m.ebay.co.uk/itm/Girodisc-Front-2-piece-rotors-for-Audi-A6-Allroad-with-Brembo-6-Piston-Caliper-/321649136852?nav=SEARCH Takie coś jeszcze znalazłem, wydaje mi sie ze najlepsze rozwiazanie
-
Brembo 6 tłoki
Tarce rs4 b7 podejdą ?
-
Zaciski Cayenne 18z jakie rotory ?
Witam jak w temacie, posiadam s4 b6. Rozbierałem ostatnio cayenne z zaciskami 18z 6 tłoków tak wiec zostawiłem je sobie do audi, kwestia teraz tego jakie tarcze kupić ? W miarę rozsądnej cenie
-
2.0 tfsi 4096 - Bank 1: CMP Sensor (G40) / Engine Speed Sensor (G28)
Trenowałem ostatnio dwie takie padaczki z obydwóch rorzad przestawiony... Cdnc i cdnb PoZdro, mam blokady do tego
-
pytanie o silnik 4.2 S4 pomoc w kupnie
Wiem coś o tym
-
4.2 V8 Rorzad Uwagi Sugestie. Foto
Sprawdziłem dziś fazatory w wolnej chwili, strzeliłem obydwa z powietrza i pod wpływem ciśnienia przestawiają sie wiec wydaje mi sie se jest dobrze, blokady juz zamówiłem na eBayu, teraz tylko uzbieram trochę kasy na rorzad i zaraz składam maszynę, oprócz tego jutro zamówię wszystkie uszczelki uszczeleczki itd żeby było wszystko na cycuś . Kolejne moje pytanie jest odnośnie kolektora ssącego, z przodu kolektora jest gruszka ciśnieniowa z plastikowa sztangą nie rozbierałem kolektora wiec domniemam ze steruje klapa lecz sztanga do której jest podłączona gruszka nie chodzi płynnie a raczej cieżko, czy zabierać sie za to tzn czyszczenie itd ? Czy po prostu kupić z bomby nowy kolektor ? Zamówiłem te blokady, czy ktoś z nich korzystał sa dobre jakościowo ? http://m.ebay.co.uk/itm/TIMING-CAMSHAFT-LOCKING-ENGINE-TOOL-AUDI-V8-4-2-T40046-T40047-BBK-BAS-BHF-BAT-/291687741638?nav=SEARCH Niebieski dasz do siebie na priv jakiś kontakt żeby sie podpytać o pare kwesti ustawienia rorzadu itd ? Ew kom albo Facebook, jestem w Angli w małej mieścinie i mało kto tu szaleje z takimi motorami prócz mnie. Był bym bardzo wdzięczny