Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CHUDY_13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CHUDY_13

  1. Dzieki za zainteresowanie tematem i pomoc jutro jade do aso i kupuje a potem zakładamy mysle ze ladnie to spasuje jeszcze raz wielkie dzikei forumowicze............ Ok podkladki kupione w ASO w weekend mysle ze zakladam tylko pytanie czy po zalozeniu podkladek czeba robic na nowo zbieznosc....!!!!!
  2. Tak kategorie wagawa dobrałem dobrze a nawet mam o klase wyzej tylko ja mam w bagazniku zbiornik z gazem w miejscu kola zapasowego i woze dojazdowke..... niewim czy poprostu to nie robi swojej wagi i dlatego chciałbym to wypoziomowac zeby sie to ladnie zgrywalo z przodem dlatego pytam czy te talerzyki to dobry i sprawdzony patent no i przedewszystkim bezpieczny......
  3. Witam wszystkich zainteresowanych wymieniłem zawieszenie gwintowane na serie ktora mam wbita w ksiazce serwisowej ale problem moj polega na tym iz tyl siedzi co nieco nizej i tu moje pytanie bo wyczytałem ze mozna to podniesc na talerzykach znalazlem cos takiego http://images75.fotosik.pl/791/dcafc62a80d0e367.jpg (zdjecie znalezione w necie jezeli od kogos z forum to Wielkie Sory i prosze o wyrozumiałosc) czy to pomoze w podniesieniu tylu, czy jest to bezpieczne i jak z komfortem jazdy!!!!! Z Gory Wielkie Dzieki za odpowiedzi......... POZDRAWIAM
  4. Witam wszystkich forumowiczów prosze o pomoc..... zrobiłem dziś autoscan w moje A4B6 i wyskoczyły mi takie błedy ktoś jest w stanie mi pomóc VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8E - Audi A4 B6 Scan: 01,02,03,08,09,0F,11,15,16,17,18,36,37,45,46,55,56,57,65,67,69,75,76,77 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 909 518 AH Component: 1.8L R4/5VT G 0002 Coding: 0011711 Shop #: WSC 66565 Nie ma błędów . Readiness: 0000 0000 Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 517 A Component: ABS/ESP allrad 3429 Coding: 04475 Shop #: WSC 50008 Nie ma błędów . Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 820 043 L Component: A4 Klimaautomat 1116 Coding: 00000 Shop #: WSC 63351 1 Błąd Zapis.: 01809 - Actuating Motor for Temperature Flap: Left (V158) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent Address 09 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 907 279 E Component: int. Lastmodul RDW 0305 Coding: 00011 Shop #: WSC 00000 1 Błąd Zapis.: 01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number 35-00 - - Skipping Address 15-Airbags Address 16 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 953 549 N Component: Lenksáulenmodul 0308 Coding: 00042 Shop #: WSC 00000 1 Błąd Zapis.: 01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number 35-00 - - Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 920 930 S Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D36 Coding: 01000 Shop #: WSC 00001 WAUZZZ8EX3A313893 AUZ6Z0C0018629 Nie ma błędów . Address 37 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 035 192 B Component: RNS 4.2 H06 BNO 0102 1 Błąd Zapis.: 01300 - Control Module for Navigation with CD-Rom (J401) 37-00 - Faulty Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 AT Component: Komfortgerát T23 1210 Coding: 06976 Shop #: WSC 64521 2 Znalezione: 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386) 80-00 - Single-Wire Operation 01561 - Left Rear Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent Address 55 ------------------------------------------------------- Controller: 4Z7 907 357 Component: dynamische LWR D09 Coding: 00060 Shop #: WSC 63351 Nie ma błędów . Address 56 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 035 192 B Component: Radio BNO 0001 Coding: 00017 Shop #: WSC 47406 Nie ma błędów . End ------------------------------------------------------- Z góry Wielkie Dzieki za zainteresowanie tematem i za jaką kolwiek Pomoc.............. POZDRAWIAM
  5. Witam ponownie a wiec troche poczytałem i zrobiłem adaptacje xenonów według strony Ross-Tech a mianowicie Istnieją pewne warunki badań, które muszą być spełnione przed wykonaniem tej procedury: Pojazd musi być ustawiony na równym podłożu i "osiadł" na jego zawieszenia Hamulec postojowy powinien być wyłączony Zapłon powinien znajdować się w pozycji "ON" Reflektory powinno być "Off" Postępowanie w celu wyrównania ksenonowe: [select] [55 - Xenon zakres] (Dla niektórych nowszych pojazdów, użyj [29 - Left Light] zamiast) [basic Settings - 04] Grupa 001 [idź!] Odczekać co najmniej 20 sekund dla silników reflektorów, aby przenieść. Reflektory są teraz w ich położeniu regulacji. Włącz reflektory. Dostosować je poprzez ich ręcznych śrub regulacyjnych wymieniony przed odpowiednim cel celowania. Przewiń do grupy 002. Kontroler Xenon Zakres teraz nauczył się tej pozycji jako pozycji początkowej. Kliknij [Gotowe, powrót] Go przycisk i gotowe. Pominołem tam tylko jeden wątek a mianowicie nie ustawiłem reflektorów recznie..... i co sie okazało problem zniknoł ale nie na długo przejechałem kilkanaście kilometrów i kontrolka samopoziomowania znów sie ukazała na fisie!!!!! Podłaczyłem kompa i wykazał tym razem tylko jeden błąd o to on VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 4Z7 907 357 Component and/or Version: dynamische LWR D09 Software Coding: 00060 Work Shop Code: WSC 63351 1 Błąd Zapis.: 00774 - Level Control System Sensor: Left Rear (G76) 28-10 - Short to B+ - Intermittent Zauważyłem jeszcze ze przy przednim czujniku tzn jest ułamany jeden zaczep od kostki która wchodzi do czujnika Jeżeli możecie pomóc w tym temacie bede bardzo wdzieczny................POZDRAWIAM
  6. Witam wszystkich zainteresowanych tematem..... a mianowicie miałem w swojej A4 B6 zawieszenie gwintowane ale zmieniłem zawieszenie na Sline 1BV i po wymianie wyskoczyła kontrolka samo-poziomowania świateł a wiec podłączyłem kompa i wyskakują błędy czujników samo-poziomowania przód i tył!!!!!!! A wiec wziołem odkreciłem dwa koła przejrzałem czujniki wyczysciłem wtyczki sprawdziłem kable wygląda ze jest wszystko ok ale sprawdziłem jeszcze wartości czujników i na przednim jest 1,68 a na tylnim 2,21 i teraz pytanie czy wartosci sa dobre jakie powinny byc prawidlowe wartosci czy taki zbieg okoliczności zeby sie popsuły obydwa czujniki czy raczej trzeba jechac ustawic recznie reflektory i zrobić akceptację z racji tego ze auto stoi teraz wyżej!!!!!! Z góry Wielkie Dzieki za zainteresowanie tematu i za pomoc..... Pozdrawiam
  7. CHUDY_13 odpowiedział(a) na CHUDY_13 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki za pomoc..... ciagle szukam zawieszenia ale ogólnie cieszko jest cos wyszukać A czy zawieszenie s-line z A4 B7 to jest to samo co do A4 B6.............!!!!!!!!!!!
  8. CHUDY_13 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich..... prosze o pomoc a mianowicie kupilem audi a4 b6 1.8T BEX Quattro Avant problem polega na tym ze auto stoji na gwincie i nie da sie go juz bardziej do gory podkrecic a jak dla mnoe to jest to zdecydowanie za nisko i teraz pytanie jakie zawieszenie mam kupic w ksiazce serwisowej mam 1BV ale auto chce uzytkowac tzw jako rodzinne... dlatego jakie zawieszenie wlozyc!!! niechce aby auto stalo jak koza chce zeby wygladalo w miare przyzwojicie ale zeby np jechac w piatke kola nie ocieraly o nadkola..... wyczytalem ze byly zawieszenia 1BA 1BE 1BV jakie doradzacie i jakie zawieszenie w mojim przypadku zalozyc.....!!! Za wszelka pomoc w temacie z gory Wielkie Dzieki P.S.Ewentualnie jakie proponujecie zamienniki.... Dzieki i POZDRAWIAM
  9. Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów... A wiec jestem tu nowy/swieży jak zwał tak zwał.... zarejestrowałem sie na forum z ważnego powodu a miamowicie posiadam Audi a3 1.9TDI ale chce zakupić AUDI A4 B6 1.9TDI 130KM Kombi w pakecie S-LINE do kwoty max 25 000zł i z tego powodu mam do was Panowie i Panie wielką prośbe... 1.czy ktoś z was nie ma do sprzedania jakiegos fajne egzemplarza 2.czy czasem nie macie gdzies jakiegoś namiaru na fajny egzemplarz 3.na co zwracać uwage przy kupnie itd 4.może skłonicie sie do tego aby i pomoc w poszukiwanie godnego egzemplarza wiem ze to dział gdzie sie witamy ale jako nowy nie wiedziałem gdzie moge ogłoszenie napisac jeżeli to przeszkadza prosze napisac w którym działe moge was prosić o pomoc kupna samochodu... Za jakikolwiek odzew i pomoc z góry Wielki Dzieki i POZDRAWIAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.