Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tył siedzi nizej ktos pomoze


CHUDY_13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych wymieniłem zawieszenie gwintowane na serie ktora mam wbita w ksiazce serwisowej ale problem moj polega na tym iz tyl siedzi co nieco nizej i tu moje pytanie bo wyczytałem ze mozna to podniesc na talerzykach znalazlem cos takiego http://images75.fotosik.pl/791/dcafc62a80d0e367.jpg (zdjecie znalezione w necie jezeli od kogos z forum to Wielkie Sory i prosze o wyrozumiałosc) czy to pomoze w podniesieniu tylu, czy jest to bezpieczne i jak z komfortem jazdy!!!!!

Z Gory Wielkie Dzieki za odpowiedzi......... POZDRAWIAM

Edytowane przez Łukasz Cieślak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kategorie wagawa dobrałem dobrze a nawet mam o klase wyzej tylko ja mam w bagazniku zbiornik z gazem w miejscu kola zapasowego i woze dojazdowke..... niewim czy poprostu to nie robi swojej wagi i dlatego chciałbym to wypoziomowac zeby sie to ladnie zgrywalo z przodem dlatego pytam czy te talerzyki to dobry i sprawdzony patent no i przedewszystkim bezpieczny......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik LPG i np. hak powoduje znaczące opuszczenie tyłu auta.

Ja u siebie zastosowałem już w drugim A4 gumy pod sprężyny za kilkanaście zł z allegro i spełniają swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik LPG i np. hak powoduje znaczące opuszczenie tyłu auta.

Ja u siebie zastosowałem już w drugim A4 gumy pod sprężyny za kilkanaście zł z allegro i spełniają swoje zadanie.

mozesz podrzucic jakis link, namiar jakie zakładałes??

Edytowane przez marjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz podkładki z zwieszenia 1BD pod sprężyny i po sprawie. Temat wałkowany na forum wielokrotnie.

IMG_0517.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik LPG i np. hak powoduje znaczące opuszczenie tyłu auta.

Ja u siebie zastosowałem już w drugim A4 gumy pod sprężyny za kilkanaście zł z allegro i spełniają swoje zadanie.

mozesz podrzucic jakis link, namiar jakie zakładałes??

Tego typu http://allegro.pl/guma-gumy-podwyzszajace-pod-sprezyny-golf-ii-iii-i4993770872.html

ale możesz zrobić też tak jak koledzy mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

mam podobny problem po założeniu zbiornika lpg, jak mam dwóch pasażerów na kanapie to już opona w nadkole wchodzi.

sprezyny orginalne tył 4x niebieski i zgadza się z wlepką.

mozecie doradzić skąd taką podkładkę wziąć i ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aso Audi. Kosztuje to ok. 20zł/sztukę.

Lub ASO VW. Też mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aso Audi. Kosztuje to ok. 20zł/sztukę.

Lub ASO VW. Też mają.

No dziwne żeby nie mieli skoro to wspólny koncern i dostaniesz każdą cześć też w ASO Skody, Seata czy też Porsche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak powyżej,poza tym nie dziwi fakt iż po włożeniu butli lpg i dwójki pasażerów z tyłu- całość po prostu siedzi na kole. Tego typu podkładki kupisz za około 20zł i to w ASO, więc koszt niewielki, a tył powinien podnieść się jakieś 2cm w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie tematem i pomoc jutro jade do aso i kupuje a potem zakładamy mysle ze ladnie to spasuje jeszcze raz wielkie dzikei forumowicze............


Ok podkladki kupione w ASO w weekend mysle ze zakladam tylko pytanie czy po zalozeniu podkladek czeba robic na nowo zbieznosc....!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie tematem i pomoc jutro jade do aso i kupuje a potem zakładamy mysle ze ladnie to spasuje jeszcze raz wielkie dzikei forumowicze............

Ok podkladki kupione w ASO w weekend mysle ze zakladam tylko pytanie czy po zalozeniu podkladek czeba robic na nowo zbieznosc....!!!!!

Zalezy jak rozmontujesz zawias - ja bym pojechal na kontrole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś słyszałem od znawcy tematu, że gdy auto wyjeżdża z fabryki to tył jest lekko niżej. Ja mam w swoim zawieszenie 1 BV i też tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zakupić sprężyny utwardzane. U mnie w mieście jest firma d&d która produkuje sprężyny i wysyła na pierwszy montaż. W A6 na przód kupiłem komplet za 150 zł, 8 miesięcy i nic się nie dzieje a auto wyżej stoi o jakieś 3 cm.Twardość duże ma znaczenie szczególnie jak na przód. Jak masz się bawić w podkładki i sprężyny to lepiej same utwardzone sprężyny i tyle. Z paragonem masz 5 lat gwarancji. Kupić można ale tylko osobiście w ich biurze ale to nie jest żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...