Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tył siedzi nizej ktos pomoze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich zainteresowanych wymieniłem zawieszenie gwintowane na serie ktora mam wbita w ksiazce serwisowej ale problem moj polega na tym iz tyl siedzi co nieco nizej i tu moje pytanie bo wyczytałem ze mozna to podniesc na talerzykach znalazlem cos takiego http://images75.fotosik.pl/791/dcafc62a80d0e367.jpg (zdjecie znalezione w necie jezeli od kogos z forum to Wielkie Sory i prosze o wyrozumiałosc) czy to pomoze w podniesieniu tylu, czy jest to bezpieczne i jak z komfortem jazdy!!!!!

Z Gory Wielkie Dzieki za odpowiedzi......... POZDRAWIAM

Edytowane przez Łukasz Cieślak

Opublikowano

A dobrze dobrałeś kategorie wagowe sprężyn?

Opublikowano
  • Autor

Tak kategorie wagawa dobrałem dobrze a nawet mam o klase wyzej tylko ja mam w bagazniku zbiornik z gazem w miejscu kola zapasowego i woze dojazdowke..... niewim czy poprostu to nie robi swojej wagi i dlatego chciałbym to wypoziomowac zeby sie to ladnie zgrywalo z przodem dlatego pytam czy te talerzyki to dobry i sprawdzony patent no i przedewszystkim bezpieczny......

Opublikowano

Zbiornik LPG i np. hak powoduje znaczące opuszczenie tyłu auta.

Ja u siebie zastosowałem już w drugim A4 gumy pod sprężyny za kilkanaście zł z allegro i spełniają swoje zadanie.

Opublikowano

Zbiornik LPG i np. hak powoduje znaczące opuszczenie tyłu auta.

Ja u siebie zastosowałem już w drugim A4 gumy pod sprężyny za kilkanaście zł z allegro i spełniają swoje zadanie.

mozesz podrzucic jakis link, namiar jakie zakładałes??

Edytowane przez marjon

Opublikowano

Zakładasz podkładki z zwieszenia 1BD pod sprężyny i po sprawie. Temat wałkowany na forum wielokrotnie.

IMG_0517.jpg

Opublikowano

Tył pójdzie jakieś 1,5 - 2 cm w górę.

Opublikowano

Zbiornik LPG i np. hak powoduje znaczące opuszczenie tyłu auta.

Ja u siebie zastosowałem już w drugim A4 gumy pod sprężyny za kilkanaście zł z allegro i spełniają swoje zadanie.

mozesz podrzucic jakis link, namiar jakie zakładałes??

Tego typu http://allegro.pl/guma-gumy-podwyzszajace-pod-sprezyny-golf-ii-iii-i4993770872.html

ale możesz zrobić też tak jak koledzy mówią.

Opublikowano

hej,

mam podobny problem po założeniu zbiornika lpg, jak mam dwóch pasażerów na kanapie to już opona w nadkole wchodzi.

sprezyny orginalne tył 4x niebieski i zgadza się z wlepką.

mozecie doradzić skąd taką podkładkę wziąć i ile to kosztuje?

Opublikowano

Z aso Audi. Kosztuje to ok. 20zł/sztukę.

Opublikowano

Z aso Audi. Kosztuje to ok. 20zł/sztukę.

Lub ASO VW. Też mają.

Opublikowano

Z aso Audi. Kosztuje to ok. 20zł/sztukę.

Lub ASO VW. Też mają.

No dziwne żeby nie mieli skoro to wspólny koncern i dostaniesz każdą cześć też w ASO Skody, Seata czy też Porsche :)

Opublikowano

Dokładnie jak powyżej,poza tym nie dziwi fakt iż po włożeniu butli lpg i dwójki pasażerów z tyłu- całość po prostu siedzi na kole. Tego typu podkładki kupisz za około 20zł i to w ASO, więc koszt niewielki, a tył powinien podnieść się jakieś 2cm w górę.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za zainteresowanie tematem i pomoc jutro jade do aso i kupuje a potem zakładamy mysle ze ladnie to spasuje jeszcze raz wielkie dzikei forumowicze............


Ok podkladki kupione w ASO w weekend mysle ze zakladam tylko pytanie czy po zalozeniu podkladek czeba robic na nowo zbieznosc....!!!!!
Opublikowano

Dzieki za zainteresowanie tematem i pomoc jutro jade do aso i kupuje a potem zakładamy mysle ze ladnie to spasuje jeszcze raz wielkie dzikei forumowicze............

Ok podkladki kupione w ASO w weekend mysle ze zakladam tylko pytanie czy po zalozeniu podkladek czeba robic na nowo zbieznosc....!!!!!

Zalezy jak rozmontujesz zawias - ja bym pojechal na kontrole.

Opublikowano

kiedyś słyszałem od znawcy tematu, że gdy auto wyjeżdża z fabryki to tył jest lekko niżej. Ja mam w swoim zawieszenie 1 BV i też tak mam

Opublikowano

W tym kraju to co drugi chce być znawcą i ekspertem rodem z TVN'nu.

Opublikowano

I prawie każdy zna się na sporcie i elektryce :decayed:

Opublikowano

Jak Hołdys :D

Opublikowano

można zakupić sprężyny utwardzane. U mnie w mieście jest firma d&d która produkuje sprężyny i wysyła na pierwszy montaż. W A6 na przód kupiłem komplet za 150 zł, 8 miesięcy i nic się nie dzieje a auto wyżej stoi o jakieś 3 cm.Twardość duże ma znaczenie szczególnie jak na przód. Jak masz się bawić w podkładki i sprężyny to lepiej same utwardzone sprężyny i tyle. Z paragonem masz 5 lat gwarancji. Kupić można ale tylko osobiście w ich biurze ale to nie jest żaden problem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.