Treść opublikowana przez ZAKIEL
-
Rns-e prośba o ustawienie
Dzieki koledzy za podpowiedzi ale mam juz dosc kombinowania i wolal bym zlecić to komuś kto jest w temacie
-
Rns-e prośba o ustawienie
Post który wpisalem kilka miesiecy temu niestety nierozwiazany :Witam koledzy :-) miałem oryginalnie BNS 5.0 wymieniłem na RNS- E. Chciałem zmienić piny k-line ale u mnie nie ma wogle niebieskiej wtyczki, więc niemam co gdzie przełożyć proszę o pomoc, brak łączności vcds z rns-e. Audi z 2007roku
-
Rns-e prośba o ustawienie
Witam serdecznie, mam prośbę o ogarnięcie mojego rns-e, to znaczy chciałbym odblokować aux ale mam problem z połączeniem z vcds . Prosze o pomoc. Dojadę gdzie trzeba , lub prosze o wskazanie kto by to ogarnąć. Pozdrawiam
-
Strzelający jak karabin zamek klapy tylnej ?
Za zamek który kupiłem dałem 20zl+ 19zl przesyłką, trzeba szukać są nawet powyżej 100zl. Co ciekawe zamek ten wizualnie był w gorszym stanie od mojego, w rękach zamykał się tak samo. Żałuję że nie zacząłem od zapuszczenia starego zamka WD bo może tylko jakaś sprężyna nie odbija albo coś, więc proponował bym od tego zaczac. Trzeba odkrecic po jednym wkrecie na tapicerce klapy w uchwytach do zamykania klapy, i dwa wkręty w miejscu schowka na trójkąt, resztę mocowań tapicerki na kołkach, zdjąć tapicerkę, plastikowa osłonę zamka i spróbować we wszystkie otwory zapuścic WD, kilkanaście razy zamykać ,otwierać sam zamek palcem. Sam jestem Ciekawy czy to pomoże, bo mój stary zamek wizualnie idealny. Jak nie pomoże odpiac kostkę, 3 nakrętki i zamek na wierzchu
-
Strzelający jak karabin zamek klapy tylnej ?
Miałem taki sam problem, szukałem tu pomocy, ale wkoncu zmienilem zamek i po kłopocie, zamek nie szczela
-
Spoty Przemyśl
Witam, ja odpadam. Weekend 2 zmiana
-
Spoty Przemyśl
Koledzy postaram się być i ja
-
Spoty Przemyśl
Dzięki wszystkim za fajne spotkanie, do następnego pozdrawiam
- Spoty Przemyśl
-
Spoty Przemyśl
Ja też będę w sobotę o 16 na dolnym parkingu stoku.
-
Spoty Przemyśl
Cześć to środa czy sobota? Ja w środę to obojętne o której ( dopasować bym się) a w sobotę mógłbym miedzi 15 00 a 18 00
-
Spoty Przemyśl
Dobrze się składa bo mi też pasuje środa lub czwartek
-
Spoty Przemyśl
Witam wszystkich klubowiczów z Przemyśla i okolic ,jeśli czas pozwoli może i ja pojawił bym się na następnym spocie. Pozdrawiam.
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
Witam koledzy :-) miałem oryginalnie BNS 5.0 wymieniłem na RNS- E. Chciałem zmienić piny k-line ale u mnie nie ma wogle niebieskiej wtyczki, więc niemam co gdzie przełożyć proszę o pomoc, brak łączności vcds z rns-e. Audi z 2007roku.
-
Zmiana kierownicy na multi, VCDS
Niestety już nie, dzięki za pamięć
-
Zmiana kierownicy na multi, VCDS
Witam, mam wielką prośbę zmieniłem kierownicę w swoim b7 że zwykłej na taką samą tylko multi z całymi gratami. Jeszcze tylko kodowanie VCDS którego niemam. Ktoś pomoże z góry dzięki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam serdecznie i proszę o pomoc. Od jutra przez parę dni będę przebywał w Krakowie i mam prośbę czy któryś z kolegów posiada VCDS i dał by radę przekodowac mi kierownicę w a4 b7, która założyłem wczoraj. Miałem zwykła i założyłem taka sama tylko że multi, wymienione wszystko co potrzeba, kwestia kodowania. Posiadam rns-e, zestaw głośnomówiący. A jak nie to może polecicie kogoś w Krakowie, z góry wielkie dzieki
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Byłem z tym u znajomego mechanika on stwierdził że to nie poduszki tylko ewidentnie któryś wtrysk kuleje, jak znajdę chwilę czasu myślę podnieść do góry pokrywę i wymienić uszczelniacze pod wtryskami, sprawdzić wałek i te zaślepki co wypadają w tych silnikach. Przy odpaleniu puszcza delikatna chmure
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Dzięki kolego
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Panowie mam pytanie, podczas palenia i przy mniej więcej 1100 obrotów telepie silnikiem, patrząc na poduchy od spodu widać delikatny wyciek na lewej i prawej poduszce, nie wyświetla się żaden błąd, czy są one do wymiany? Jeśli tak to prosiłbym o numery tych poduszek do silnika 1.9 tdi BRB, bo nie było tu podane a niewiem czy są jakieś roznice pozdrawiam
-
Niestandardowy uchwyt do telefonu
http://allegro.pl/uchwyt-na-szybe-kokpit-do-sony-xperia-e4g-x-t3-sp-i6530552806.html w tym linku chyba jest taka sama podstawa jak u mnie , a rozstaw łapek w opisie od 100mm do 155mm więc jeszcze lepiej niż mam ja. Tego mojego nie przerobisz na 10 cm, chyba że na gorąco ponaginasz łapki ale to może wyjść paskudnie
-
Niestandardowy uchwyt do telefonu
No, u mnie podstawa ma równe boki a tu u góry podstawy coś jeszcze jest, to pewnie do uchwytu na kratkę nawiewu. Teoretycznie w niczym to nie przeszkadza, musisz sam zadecydować. Mniejszych już niema, tylko te dwa rozmiary
-
Niestandardowy uchwyt do telefonu
Ja próbowałem na taśmie dwustronnej, może kupiłem kiepską, przy zakładaniu tel ( naciagniecie dolnej łapki na sprężynie) odpadł uchwyt, dołożylem opaski i trzyma jak beton :). Ale na początek każdy może wypróbować taśmę dwustronna, może macie lepsze. Zawartość dodana 4 minutes later To co idzie na nasze ori wydaje się identyczne, jak znajdę wrzucę link, Zawartość dodana 17 minutes later Zawartość dodana 19 minutes later http://allegro.pl/showitem/description/5160713814.html Masz w linku od 100mm do 140mm
-
Niestandardowy uchwyt do telefonu
Jest podane w aukcji od 110mm do 155 mm. Na allegro są też o mniejszym rozstawie, ja szukałem jak największy zasięg lapek. Ale nie wiem czy między nimi niema jakiś różnic typu: szerokość, sposób montażu
-
Niestandardowy uchwyt do telefonu
1. Odkręcasz zewnętrzna cześć z ori uchwytu 4 śrobeczki które widać na wierzcu, zdejmujemy ja, zaczepy z ori uchwytu wyjmujemy. 2. Rozkręcamy uchwyt zakupiony (4 wkręty z tyłu) i przymierzamy do części odkreconej z ori. 3. Górne otwory z tego co pamiętam pokrywają się, a dolne trzema dorobić w zakupionym uchwycie ( z tyłu uchwyt odstaje na oryginalne mocowanie, otwory robisz po bokach tego co odstaje, ja to zrobiłem płaskim rozgrzanym śrubokrętem. 4. Przepychasz opaski przez otwory, jedna na górze, jedna na dole, zaciskasz. Za jeszcze przed opaskami dałem taśmę dwustronna dla lepszej stabilizacji. 5. Zkrecasz wszystko i gotowe Jest trochę zabawy z przyciągnięciem opaski, musisz zacząć od środka odkreconej części z ori, tak aby ta kostka z opaski w która wkłada się drugi koniec opaski po zpieciu i zkreceniu znajdował się w środku ori uchwytu ( tam jest wystarczająco na to miejsca) Czas pracy około 30 min