-
Rns-e prośba o ustawienie
Dzieki koledzy za podpowiedzi ale mam juz dosc kombinowania i wolal bym zlecić to komuś kto jest w temacie
-
Rns-e prośba o ustawienie
Post który wpisalem kilka miesiecy temu niestety nierozwiazany :Witam koledzy :-) miałem oryginalnie BNS 5.0 wymieniłem na RNS- E. Chciałem zmienić piny k-line ale u mnie nie ma wogle niebieskiej wtyczki, więc niemam co gdzie przełożyć proszę o pomoc, brak łączności vcds z rns-e. Audi z 2007roku
-
ZAKIEL obserwuje zawartość Rns-e prośba o ustawienie
-
Rns-e prośba o ustawienie
Witam serdecznie, mam prośbę o ogarnięcie mojego rns-e, to znaczy chciałbym odblokować aux ale mam problem z połączeniem z vcds . Prosze o pomoc. Dojadę gdzie trzeba , lub prosze o wskazanie kto by to ogarnąć. Pozdrawiam
-
Strzelający jak karabin zamek klapy tylnej ?
Za zamek który kupiłem dałem 20zl+ 19zl przesyłką, trzeba szukać są nawet powyżej 100zl. Co ciekawe zamek ten wizualnie był w gorszym stanie od mojego, w rękach zamykał się tak samo. Żałuję że nie zacząłem od zapuszczenia starego zamka WD bo może tylko jakaś sprężyna nie odbija albo coś, więc proponował bym od tego zaczac. Trzeba odkrecic po jednym wkrecie na tapicerce klapy w uchwytach do zamykania klapy, i dwa wkręty w miejscu schowka na trójkąt, resztę mocowań tapicerki na kołkach, zdjąć tapicerkę, plastikowa osłonę zamka i spróbować we wszystkie otwory zapuścic WD, kilkanaście razy zamykać ,otwierać sam zamek palcem. Sam jestem Ciekawy czy to pomoże, bo mój stary zamek wizualnie idealny. Jak nie pomoże odpiac kostkę, 3 nakrętki i zamek na wierzchu
-
Strzelający jak karabin zamek klapy tylnej ?
Miałem taki sam problem, szukałem tu pomocy, ale wkoncu zmienilem zamek i po kłopocie, zamek nie szczela
-
Spoty Przemyśl
Witam, ja odpadam. Weekend 2 zmiana
-
Spoty Przemyśl
Koledzy postaram się być i ja
-
Spoty Przemyśl
Dzięki wszystkim za fajne spotkanie, do następnego pozdrawiam
- Spoty Przemyśl
-
Spoty Przemyśl
Ja też będę w sobotę o 16 na dolnym parkingu stoku.
-
Spoty Przemyśl
Cześć to środa czy sobota? Ja w środę to obojętne o której ( dopasować bym się) a w sobotę mógłbym miedzi 15 00 a 18 00
-
Spoty Przemyśl
Dobrze się składa bo mi też pasuje środa lub czwartek
-
Spoty Przemyśl
Witam wszystkich klubowiczów z Przemyśla i okolic ,jeśli czas pozwoli może i ja pojawił bym się na następnym spocie. Pozdrawiam.
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
Witam koledzy :-) miałem oryginalnie BNS 5.0 wymieniłem na RNS- E. Chciałem zmienić piny k-line ale u mnie nie ma wogle niebieskiej wtyczki, więc niemam co gdzie przełożyć proszę o pomoc, brak łączności vcds z rns-e. Audi z 2007roku.
-
Zmiana kierownicy na multi, VCDS
Niestety już nie, dzięki za pamięć
ZAKIEL
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta