Treść opublikowana przez Kamil Klimczak
-
Usuniecie Kratki przerobienie na osobowy
Dziekuje;-)
-
Usuniecie Kratki przerobienie na osobowy
Jak wyjac klatke i zmienic dowod rejestracyjny na samochod osobowy aby bylo to zgodne z prawem?
-
Kontrolka ABS i ESP zapala się podczas jazdy
Wiesz co u mnie dzis sprawdzilem rzeczywiscie reaguje zbyt pozno czujnik na pedał. Jest sporo ruchu pedału bez swiatla.. Co moze byc tego przyczyną niewiem
-
Kontrolka ABS i ESP zapala się podczas jazdy
Panowie , wymieniłem dziś na Originał z aso i znów to samo, czy vos jeszcze moźe wywalac bład błednego sygnału z czujnika?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kupię kompletne nowe zawieszenie bv sport line bądz -30 eibach. A takze komplet wachaczy przód do bv bez oszczedzania dobrej jakosci. Potrzebne także łącznik stabilizatora przód komplet. Oraz gumy tylnego zawieszenia. A4 b6 1.8t fwd 2002
-
Napis SAFE zamiast stanu km w liczniku
Tak on jest po stronie kierowcy w skrzynce ale nie pamiętam który, Sprawdź, wymień na nowy , może się poprawi.
-
Napis SAFE zamiast stanu km w liczniku
Safe mi wyskoczył jak bezpiecznik był nie tak od IMO.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Właśnie zdemontowałem własny zrobiony z ic b5 2.5 tdi i myślę że wystarcza spokojnie do 220 km.. Teraz gdy mam 240 zamontowałeś fmic .ale do 200 -220 to spoko opcja pomyśleć o prawym intercoolerze Jak by ktoś chciał to mam samoróbke lecz bardzo dobra i łatwą do założenia .
-
Detaling Olsztyn
A posiadasz jakiś zakres działalności jak bym chciał skorzystać?
-
Dorobionia końcówka do sprawdzenia szczelności dolotu
Czesc Macie może końcówke do sprawdzenia szczelności dolotu? Może ktoś będzie chętny ze mną sprawdzić moje 1.8t. Pozdrawiam Kamil
-
Tip k03 hybryda
Tak pasują ale te brązowe. Ja dodatkowo wymieniłem oring i na nowe. Jak masz pytania co do tipa zapraszam na priv;-p
-
Piski przy redukcji biegów po wymianie sprzegła z awx do avj
Niewiem co u mnie się stało bo jeszcze nie rozebrane ponownie, zobaczę jak zachowa się po chipie, może to łożysko igiełkowe czy coś takiego na wale nie pamiętam nazwy dokładnie
-
Turbo padło szukam człowieka co zregeneruje i przygotuję k03 na 230 km . Proszę o pomoc
Wiesz co ja zapłaciłem 1450 ale żeliwo miałem super, do 240 km hybryda;-) w sobotę wraz z juby_b ja stroimy
-
1.8T BFB Bierze olej
Mi brał podobnie, zobacz czy jak zostawisz go na postoju czy po kilku minutach nie zaczyna dymic, jak usunąłem katalizator i zastąpiłem dp okazało się że to winna turbo i dym na cały warsztat. Początkowo nic nie wskazywało na to.
-
Ile jest wart zdrowy katalizator do 1.8t avj.
Cześć Po zastąpienie kata przez dp, pozostał mi zdrowy kat po 130 tys przebiegu , gdzie i za ile można by go sprzedać?
-
Tip k03 hybryda
Szukam dobrego tipa w rozsądnych kwotach. Czas dokończyć projekt K03h Dp Wtryski saab brązowe 370 cc 3 bar Drugi ic jak w bex Edit Zamówiłem u Krzysiekvtec po zamontowaniu opiszę.
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Mam wtryski z bexa na sprzedaż jak by ktoś szukał. Już poszły.
-
Turbo padło szukam człowieka co zregeneruje i przygotuję k03 na 230 km . Proszę o pomoc
Wybrałem spec turbo rakszawa i hybryde. Zobaczymy co zrobią pieknego;-p
-
Piski przy redukcji biegów po wymianie sprzegła z awx do avj
Zrobiłem już ponad 1000 i jest gorzej
-
Turbo padło szukam człowieka co zregeneruje i przygotuję k03 na 230 km . Proszę o pomoc
Numer do dev poproszę? Ktoś ma
-
Turbo padło szukam człowieka co zregeneruje i przygotuję k03 na 230 km . Proszę o pomoc
Dziękuję wam za pomoc napewno jutro tam zadzwonię
-
Turbo padło szukam człowieka co zregeneruje i przygotuję k03 na 230 km . Proszę o pomoc
Witam Podczas dzisiejszego odpalenia po montażu dp z małej chmurki czasami zrobiła się wielką zasłona dymna. Szukam kogoś komu mogę zaufać co zregeneruje i zrobi z niej hybrydy pod chip na 230 km Pracuje samochodem więc to jest wielki problem i wielka prośba
-
Piski przy redukcji biegów po wymianie sprzegła z awx do avj
Witam Wymienili mi sprzegło na silniejsze pod chip tuning na 228 ale od awx komplet sachs, trzyma doskonale lecz przy redukcjch szczególnie na ciepłym i wtedy kiedy podnoszą się obroty pod wpływem upuszczanią sprzegła bez gazu piszczy. Nie zdarza się to często lecz szczególnie po dłuższej przejażdżce. Proszę o pomoc co to może być, wydałem nie małe pieniądze a tu takie kwiatki. Moc seryjna jak na razie
-
Olsztyn - usunięcie katów i program - gdzie?
W electro serwis mam wrażenie że gościu nic nie wie, kit że sam jeździ matizem lecz brak wiedzy , co to jest takiego downpipe i po co większe wtryski jak potem ma być lpg , dyskwalifikuje.