-
rnse brak uruchomienia po zaplonie
witam. licznik z a6 c5 fl. rnse z a6 c5 can zrobiony z licznika do nawigacji. programowanie licznika zrobione. podświetlenie na nawigacji działa jak i zegarek czas ten sam co w liczniku. ale navi nie uruchamia się z zapłonem. na fisie pokazuje się symbol " >w< " ktoś podpowie o co tu chodzi ?
-
Lampy Depo czy Tyc?
valeo ori. tyć itp. szybko płowieja a ilość światła jakie wydobywają z siebie to porażka. tylko ori
-
Światła dzienne
da rade przekaznik za 5zł i dioda prostownicza o dzienne masz zrobione.
-
Wymiana lamp na Depo
cema w miarę za dzielone z soczewka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w złym układzie emulatora, ja miałem dwa i nie działały. zrobiłem sam. jeżeli umiesz lutować mogę ci podesłąć schemat jak taki wykonac.
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
panowie licznik a5 c5 fl jakie piny zeby zadzialalo podswietlenie " na stole"
-
kierownica multi jak podłaczyc
tasme mam od niej i juz ogarnołem podswietlenie
-
kierownica multi jak podłaczyc
nie mam automatu , jak brałem kiere była za male pieniedze a bralem ja z samochody z manualem mi te przyciski nie przeszkadzają, a fajnie by było jak by świeciły. dzieki Panowie za odpowiedzi
-
kierownica multi jak podłaczyc
ok dzieki za pomoc
-
kierownica multi jak podłaczyc
a nie wiesz może czy te przyciski są podświetlane?
-
kierownica multi jak podłaczyc
Witam Panowie kierownice mam taka : czy ktoś wie czy te przyciski się podświetlaja? czy ktoś wie do czego są te dwa przyciski ? przeszukałem całe internety i nic nie znalazłem proszę o pomoc
-
Rezanie bixenonu
Zajebiaszczo Ci to wyszlo, bardzo mi sie podoba. masz gdzies zdjecie, albo filmik jak juz jest zamontowane na auc Gwerty jak wyglada sprawa z policja przy takich kierunkach, i ile taki mod u ciebie?
Rafał Mazur
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta