Treść opublikowana przez skylark
-
Metaliczny dzwiek przy odpalaniu na rozgrzanym silniku.
problem u znajomego, silnik BLB skrzynia automat, rozrusznik zmieniony, silnik zrobiony na cacy, zostaje chyba tylko skrzynia
-
Metaliczny dzwiek przy odpalaniu na rozgrzanym silniku.
sorry ze odgrzewam starego kotleta, ale nie widze aby mateuszis znalazl rozwiazanie, ten sam problem, dwumas zmieniony na nowy Sachs, a przy starcie na cieplym napier... jak by mial zaraz odpasc dwumas i skrzynia, co moze tak walic po stronie/w automatycznej skrzyni biegow?
-
Pioneer DEH-80PRS podłączenie głośników
to jest wejscie audio (aux) mam takie samo radio, bardzo ambitne ale nie wiem czy wykozystasz jego mozliwosci, pozdro
-
kierownica z multifunkcja w B6
Witam, Zdaje sobie sprawe ze ten temat byl juz pewnie poruszany milion razy. Dlatego licze na szybka odpowiedz Mam kabrio z 2005 ze skorzana 4 ramienna kierownica, chce zmienic na kierownice 3 ramienna s-line ale z multifunkcja. (kupie modul wiazke i tasme oczywiscie) Czy taka kierownica wogole byla, bo z tego co widze na allegro to sa tylko do multitronica, Np. czy ta kierownica bedzie obslugiwac radio: http://allegro.pl/audi-a4-b6-kierownica-skora-multifunkcja-8e-i5081601454.html Nie chce kierownicy z B7 i B8 chociaz sa ladniejsze bo wiem ze poduszki lubia sobie nie dzialac czasami a w kabrio wolal bym je miec dzialajace. pozdrawiam, Skowron
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.8T z silnikiem AEB (przebieg 330tys km i zero problemow) oraz Audi A4 B6 Cabrio, silnik BFB przebieg 30tys km i zero problemow , dodatkowo mam jeszcze w stajni Audi 100 V6 i jestem od ponad 2 lat na forum C4 wiec mam nadzieje ze dowiem sie czegos wiecej o moich A4 i bede mogl pomoc w kwestiach mechanicznych gdyz sam odbudowuje silniki w tych audiczkach, witam i pozdrawiam Skowron alias Skylark