Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Beczka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Beczka

  1. Wiesz co lotka była zamawiana na ebay przez Darka ale chyba żadna maxton czy coś bezfirmówka , prawdopodobnie k04-064 ale dokładnie jeszcze niewiem .
  2. W black piano będą listwy z maxtona ,wiec dlatego ta została w nardo .
  3. Cześć wkoncu przyszedł czas na można pokazanie mojego auta które jest w sumie dobrze znane na forum byłym wlascicielem jest nasz Prezes Hugo Po poprzednich dwóch modelach a4 b6 1.8 t 270 + oraz a4 b7 3.0 tdi 260+ przyszedł czas na B8. A że prezes wystawił swój samochód na sprzedaż długo nie myślałem i samochód po krótkiej rozmowie był już przeze mnie zarezerwowany (kupiony) a zobaczyłem go pierwszy raz 3 tygodnie po pierwszej rozmowie bo dopiero wtedy wróciłem z zagranicy. Samochód Darka jak każdy wie był nietuzinkowy każdy chyba to wie więc chciałem dalej kontynuować historie LOVEA4. Na początek krótki opis auta 2.0 TFSI quattro - 225KM/350Nm Rok modelowy 2015. Data produkcji: 10.2014r Silnik – CNCD Skrzynia biegów – S-tronic 7 biegów - kod skrzyni PJW Napęd - quattro Kod lakieru – LX5R W1W1 Moonlight Blue Przebieg 197123 Zrobiony program w R Performance 319km/420 Nm Program skrzyni s tronic Modyfikacje Układ wydechowy Zmieniony układ wydechowy. Wstawiony downpipe, układ wydechowy z S4 ze środkowym tłumikiem przelotowym, oraz dwoma tłumikami końcowymi robionymi na zamówienie w firmie MG Motorsport. Cztery końcówki o średnicy 85mm Nagłosnienie -Drzwi przednie wytłumione matami i gąbką -Zestaw głośników w drzwiach przednich Morel Tempo Ultra 602 -Pierścienie stalowe + dystanse pod głośniki w drzwiach przednich -Subwoofer JL Audio 10W1v3-4 zabudowany w tylnym boczku -Obudowa subwoofera firmy Basser -Wzmacniacz 4 kanałowy JL Audio JX400/4D, zamontowany w bagażniku w prawym boczku -Zwrotnice zamontowane przy wzmacniaczu -Konwertery oraz kable firmy Dietz Tweetery zamontowane w specjalnych obudowach umieszczonych w trójkątach lusterek zewnętrznych oraz obszyte alcantarą. Przy tweeterach zamontowane kondensatory Zamontowane nowe kable firmy Hollywood od wzmacniacza do głośników w drzwiach przednich oraz do subwoofera i zwrotnic Modyfikacje stylistyczne: -Zmieniony grill na wzór RS4 -Zmieniony dyfuzor tylny. Robiony na zamówienie w Niemczech. Oryginalny wzór S-line przerobiony pod układ wydechowy z czterema końcówkami. Raczej nie spotkasz drugiego auta z takim dyfuzorem. Chyba się podoba, bo dostawałem mnóstwo propozycji odkupienia. -Dyfuzor pomalowany w black piano -Zamontowany delikatny spoiler na tylnej klapie pomalowany w black piano -Zamontowane obudowy lusterek pomalowane w black piano -Przyciemnione szyby tylne boczne oraz tylna -Zamontowane żarówki LED w halogenach -Gumowa mata podłogi bagażnika Zawieszenie: Seryjne amortyzatory 1BV i do nich zamontowane sprężyny obniżające Eibach Sportline -45/-35mm Koła Zestaw zimowy -Japan racing 33 19x9.5 et 43 -Opony Kumho 255/35/19 Wykonane modyfikacje przeze mnie -Oklejenie w Nardo Gray -Przyciemnienie lamp przód tył -Montaż listw z a4 b9 Led -Klamki z rs4 przód -Podstopnica oraz pedały rs4 -Oryginalne znaczki Audi przód tył oraz sline w kolorze czarnym -Zestaw akebono 6 tłok na przód tarcza zimmeraman 375 (dzięki Wandej) -Komplet hamulców na tył 330 z s4 -Oryginalna osłona na tunel tylni Audi Montaż wszystkich rzeczy oraz hamulców w Elektromechanika Power come back ( bardzo polecam?) Planowane modyfikacje na rok 2021 -Kola na lato 20 cali -gałka zmiany biegów s4 Podniesienie mocy na 400 km -Fotele s4 lub rs4 -Dokładki maxton design -Obszycie alkantara sufitu i kierownicy -Klamki rs4 tył Planów jest dużo wszystko zależy od czasu i funduszów ale mam nadzieję że wszystko się uda. A teraz pora na parę zdjęć miłego oglądania. ???
  4. Beczka odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja też z chęcią bym się spotkał ?
  5. Beczka opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Cześć czy ktoś z was robił z 2.0 tfsi po lifcie 2014 r quattro s tronic kod silnika CNCD 400km lub WIĘCEJ?
  6. Tylko to jest letnia opona a nie zimowa
  7. Tak wiem o tym ale niektóre opony lepiej siadają na feldze z tego co zauważyłem na zdjęciach w internecie tylko niestety nie są opisane z jakiej firmy
  8. Cześć Panowie mam problem potrzebuje opony zimowej szer 245 na felgę 9.5j która zakryje całą felgę i nie będzie naciągu tak jak na załączonym zdjęciu. Wiecie może która firma produkuje na szersze opony 245
  9. Dzięki Dev
  10. Dev masz może nr jakiś patrzę w etke która mam i nie Mam tam Może być też a8 bo ten sam wymiar
  11. Panowie posiadam w sowim Audi tarcze zaciski z s5 346 i zmieniam na 380 mm z sq5 czy ktoś zrobił ten swap i powie mi jakie osłony tarcz trzeba do 380 kupić czy będą pasowac z tych 346?
  12. Cześć czy jeździ ktoś z was na takim zestawie może 265/30/20 felga 10 j w Audi a4 b8 i Seryjne amortyzatory 1BV i do nich zamontowane sprężyny obniżające Eibach Sportline -45/-35mm? Chce kupić felgi jr ale te które mi się podobają są albo 10 j albo 8.5 j. Et mam do wyboru od 20 do 40 Chciałbym żeby nie było żadnego naciągu tylko opona była równo z felga czy jest jakaś szansa na oponie 255/30/20 może jakaś specjalna firma opon ktoś ma jakieś doświadczenie Pomożecie?
  13. Cześć czy jeździ ktoś z was na takim zestawie może 265/30/20 felga 10 j w Audi a4 b8 i Seryjne amortyzatory 1BV i do nich zamontowane sprężyny obniżające Eibach Sportline -45/-35mm? Chce kupić felgi jr ale te które mi się podobają są albo 10 j albo 8.5 j. Et mam do wyboru od 20 do 40 Chciałbym żeby nie było żadnego naciągu tylko opona była równo z felga czy jest jakaś szansa na oponie 255/30/20 może jakaś specjalna firma opon ktoś ma jakieś doświadczenie Pomożecie? Z góry dzięki
  14. Ja dach robię ? A Ty??
  15. Moja ?
  16. Witajcie jestem z forum lubelskiego i potrzebuje pomocy kolegów z Bielska Białej. Czy są takowi którzy chcieli by pomóc i przy okazji zarobić? Pozdrawiam
  17. Beczka odpowiedział(a) na Beczka temat w 3.0TDI
    Niemiałem za bardzo czasu szukać wybierać i dlatego kupiłem nowe . A z drugiej strony też chciałem nowe bo jesteś pewny co kupujesz
  18. Beczka odpowiedział(a) na Beczka temat w 3.0TDI
    Marcin chodzi ci dlaczego nie regenerowaLem?
  19. Beczka odpowiedział(a) na Beczka temat w 3.0TDI
    Ja zapłaciłem 1050 szt bo bez faktury normalnie 1300 i do tego robocizna 700 czyli razem 7000 tys
  20. Beczka odpowiedział(a) na Beczka temat w 3.0TDI
    Ja wymieniłem wszystkie chociaż 2 miałem dobre 3 kropelkowaly a jeden całkiem padniety . Ale mechanik powiedział lepiej wszystkie chociaż trochę więcej zapłacisz ale będziesz pewny .
  21. Beczka odpowiedział(a) na Beczka temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Szyby tylko z tylu przyciemnione. No jakos się nie spotkaliśmy ja żadko bywam w Polsce większość w Niemczech siedzę ale mieszkam niedaleko rafaello
  22. Beczka odpowiedział(a) na Beczka temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Sprawuje się bardzo dobrze nm robi swoje ale rozrzad wtryski to trochę kosztowało. Możliwe że będę go sprzedawal w niedługim czasie chociaż trochę szkoda ile w ten samochód włożyłem czasu i pieniędzy
  23. Beczka odpowiedział(a) na Beczka temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Właśnie się na tym zastanawiałem żeby go założyć go sponsorem ale to dopiero jak wrócę do Polski Witajcie . Auto trochę się zmieniło od ostatnich zdjęć jak i mechanicznie i wizualnie. Więc tak Mechanicznie - nowy przeplywomierz -nowe klocki oraz zacisk tyl - Nowe wtryski - nowe sprzegło LUK - simering Natomiast wizualnie - listwy drzwi od s4 - daszek s line - dokladka zderzaka s line - końcówki tlumika ULTER - dokladka przód od cupry - grill pomalowany w czarny mat Narazie tyle a teraz parę zdjęć miłego oglądania https://postimg.org/image/xbiksfybl/ https://postimg.org/image/q1nn73ub7/ https://postimg.org/image/4ju5xo3jj/ https://postimg.org/image/npiebnmcx/ https://postimg.org/image/5l16q10o7/
  24. Beczka odpowiedział(a) na Beczka temat w 3.0TDI
    No tylko ja nie jeżdżę sam hehe
  25. Beczka odpowiedział(a) na Beczka temat w 3.0TDI
    Auto samo w sobie jest w bardzo dobrym stanie wtryski i rozrzad kompletny zrobiony . Ale szukam coś większego bo już się nie mieszcze z rzeczami jak wyjeżdżam do Niemiec.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.