Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

monter11

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez monter11

  1. Normalnie rarytas
  2. Rozwalił mnie dziś gościu w serwisie stwierdził że skoro pod gałka zmiany biegów mam taką tuleje jak jest rozrysowana w etce a6 to znaczy ze mam przerabiane auto w a4 nie ma takiej rozrysowanej wiec takiej nie ma w audi a4 ?
  3. A gdzieś czytałem jakoby dało się rozebrać lampę i obrócić odblaski o 180 stopni
  4. Koledzy, nurtuje mnie taki temat właśnie odnośnie lamp przednich.Tzn.czytałem na forum że np w b5 i b6 da sie jakos przerobic lampy a w zasadzie przełączyc z anglika na europę,jak to wygląda w b7 z tym że tam mam zwykłe żarówki h7.Dzięki za podpowiedzi
  5. coś mnie weźmie dziś pogoda piękna a ja od poniedziałku do niedzieli na 15 do 23 w pracy,wrrr
  6. No to przeciez pisalem ze mnie kilka lat tutaj nie bylo ta jasne z weekendu nie pamiętasz a mnie wyskoczyłeś sprzed 15 lat 15 lat temu jeszcze tyle w siebie nie wlewal co racja.to racja.Jak nie posmarujesz to nie pojedziesz
  7. ta jasne z weekendu nie pamiętasz a mnie wyskoczyłeś sprzed 15 lat
  8. Miszka przykro mi że nie spełniło się twoje marzenie
  9. Wynik meczu będzie 3-1 dla Polski
  10. Witaj w klubie
  11. nie wiem czy na Pl.Miarki nie puszczają czasem na telebimie meczy Euro
  12. Witaj Fachowców nigdy za wielu
  13. Nie no jak kończy się tobie to ci na zaświadczeniu wystawi i z tym do urzedu miasta przy wymianie dowodu oni to wpiszą z zaświadczenia a umowę darowizny ja miałem tą tylko musisz przerobić osoby na tata i syn :-) http://www.infor.pl/prawo/umowy/samochod/293136,Umowa-darowizny-samochodu-WZOR-UMOWY.html
  14. mi w Katowickim U.S jak "dostałem" od brata auto powiedziała że niby muszę,ale to pewnie zależy od interpretacji oraganu skarbowego
  15. a na zgłoszenie w Skarbówce masz 6 miesięcy od umowy darowizny
  16. nakopie tobie do d*py jak tam przyjadę, albo nie.Naślę mojego syna Racja,dziś 21 są mecze,sorry
  17. Roland ja Cię znam, nie pojawiaj się na spocie dla Twojego bezpieczeństwa Jeśli Michał nadal chodzi tobie o to samo to nie widzę podstaw do twoich negatywnych reakcji odnośnie mojej osoby tym bardziej nie będę roztrząsał decyzji rodzinnych na forum,a jeżeli jednak chodzi o coś o czym np.nie mam pojęcia to proszę oświeć mnie. PW toś mnie wkręcił,myślałem o kimś innym
  18. Roland ja Cię znam, nie pojawiaj się na spocie dla Twojego bezpieczeństwa Jeśli Michał nadal chodzi tobie o to samo to nie widzę podstaw do twoich negatywnych reakcji odnośnie mojej osoby tym bardziej nie będę roztrząsał decyzji rodzinnych na forum,a jeżeli jednak chodzi o coś o czym np.nie mam pojęcia to proszę oświeć mnie.
  19. Nie no Polska o 21 gra,ale teraz mam na popołudnie wię w przyszłym tygodniu myślałem raczej bo mam na rano
  20. Panowie spoty są co wtorek nadal tam przy lotnisku? Może wpadłbym w końcu,już 2 miesiąc na forum a za tydzień na rano to bym się wybrał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.