Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kevin88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lej Xcessa lub Ravenola. Chodź cena VST ostatnio poszła do góry. Przerobiłem już parę olejów, Ravenol jak i Motul się najbardziej sprawdzają. Valvoline jakiś czas temu się popsuł.
  2. Ja miałem niedawno zalanego VST. Dobry olej. Mniejsze ubytki niż na Xcess`ie.
  3. Kevin88 odpowiedział(a) na wojtas_7 temat w 1.6
    Zostaw ten co masz. Ja ostatnio na próbę zalałem Helixa ale 5w40 i jak narazie jest OK. Przejechane na tym oleju dopiero 1000km.
  4. VST zalany w marcu do 1.8T z LPG. Dobrze się sprawuje. Bez obaw zalewaj.
  5. Kevin88 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    W TDI z Valvo byłem zadowolony w TSie Alfy również ale w 1.8T już nie zabardzo. Synpower po okolo 7kkm był bardzo przepalony czego na Motulu i dotychczasowym Ravenolu nie było. Ale chyba dam mu jeszcze raz szanse.
  6. u kogo konkretnie kupowałeś?
  7. Dokładnie. W tej samej cenie jest też Shell Helix Ultra.
  8. co 10k km wymiana filtrów i strojenie. Instalacja KME Nevo. 30k km przejechane i nic się nie dzieje.
  9. 4L/12kkm to kolego zajmij się silnikiem bo trochę dużo Ci bierze oleju.
  10. No to go sobie zalewaj. Po co ta spina. Jak dla mnie możesz wcale oleju nie zmieniać.
  11. Kevin88 odpowiedział(a) na mates08 temat w 1.9TDI
    zostaw
  12. po 3k km na Castrolu silnik klepał. Jak zlałem olej to wyglądał jak olej z diesla. Na Xcessie czy Synpowerze dużo lepsza kultura pracy silnika. Olej po 10kkm wyglądał dużo lepiej niż po 3k km na Castrolu.
  13. poczytaj sobie o Castrolu na tym forum czy na innym to się dowiesz dlaczego nie należy go stosować. W tej cenie dostaniesz lepszy .
  14. Nie jest konieczna płukanka za każdym razem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.