-
[B6 AVF] Słabo odpala na zimnym
Ale wtedy gdy jest powyżej 5 stopni swiece nie grzeją i wtedy jest jeszcze gorzej
-
[B6 AVF] Słabo odpala na zimnym
Jeszcze przy przygazowaniu słychać tak jakby dzwonienie
-
[B6 AVF] Słabo odpala na zimnym
-
[B6 AVF] Słabo odpala na zimnym
Hej sprawdziłem kąt synchronizacji wałka wynosi 1.1 lub 1.7
-
[B6 AVF] Słabo odpala na zimnym
Oki sprawdze sobie i wrzuce fotkę
-
[B6 AVF] Słabo odpala na zimnym
Hej mam problem ze swoją audi mianowicie Słabo mi odpala na zimnym tzn jak są ujemne temperatury i grzeja swiece to odpali jako tako ale jak są temp dodatnie np 7 8stopni ciepła do chwile musi zakręcić zeby odpalić ale np chwile pozniej zgasze silnik i odpala od strzała na zimnym silniku chodzi strasznie twardo na ciepłym jest lepiej Przebieg 297tyś org Nie wydaje mi sie czy to bedzie miało zwiazek po zakupie przed wymianą rozrzadu auto wydawało mi sie dynamiczniejsze mechanik mówił że napinacz nie był wcale napięty moze nie bylem przyzwyczajony do przyspieszenia Może podpowiecie mi co mogę sprawdzić vcds jakie grupy bo dopiero sie ucze obslugi
-
Wysoko stoi przód 1.9 tdi quattro
Hej witam wszystkich otoz mam taki problem moja audi wysoko stoi przodem były w niej wymieniane amorki i chyba sprezyny tez firmy kyb i teraz mam pytanie co się lepiej oplaca kupic uzywany zawias 1.be na przod i tyl czy tylko sprezyny obniżające na te amorki które mam A może ktoś by miał taki zestaw z amorkami i spreżynami ??
-
Przycisk pdc z anglika
Hej wszystkim czy przycisk pdc pasuje z anglika do wersji eu ??? Przycisk ma kwadratowy kształt nie ma zaokrąglonych brzegów
-
problem z odbiorem rns d
Witam mam problem z odbiorem lokalnych stacji radiowych typu rmf maxxx czy zet gold w miescie. Odbior poprawia sie gdy wyjade na otwarty teren moje radio to rns d ale było dokładane gdy wyjałem radio zauwazyłem ze nie podpiete jest diversity.Prosze o odpowiedz
-
Demontaż tapicerki klapy bagażnika avant przy zamknietej klapie
Witam mam problem odnosnie otwarcia klapy bagaznika otoz gdy chce otworzyc klape niby slychac mechanizm klapy ale sie nie otwiera wiec mam pytanie czy moge zdemontowac tapicerke przy zamknietej klapie ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Problem ze zmieniarką CD RNS-D
Czyli powinienem spróbowac zakodowac ta zmnieniarke i powinno hulać tak a mam pytanie jak wykonac to kodowanie wiem ze vcds a co dalej?
-
Problem ze zmieniarką CD RNS-D
Witam mam problem ze zmieniarką cd otóż gdy przełączam na CD pokazuje mi No cd changer,w aucie jest zainstalowana zmieniarka nie oryginalna marki Vst vdv 101 link do zmieniarki takiej jak moja https://www.nengun.com/unknown/car-mounted-dvd-player-vdv-101-481899 Czy jest mozliwe uruchomienie tej zmieniarki prosze o odpowiedz
-
A4 B6 1.8 T 163 Multitronic Salon PL ,,Żabcia '':D
Chciałbym w najblizszym czasie dołozyc tuner dvb t chociaż nie wiem jak sie za to zabrać wizualnie zostanie bez zmian a o wiecej zdjec sie postaram
-
A4 B6 1.8 T 163 Multitronic Salon PL ,,Żabcia '':D
Witajcie,jestem od niedawna właścicielem mojej Audi A4 1.8 t 163 KM 2003 r i jest wyposażone w automatyczną skrzynie Multitronic.Auto pochodzi z polskiego salonu,jest zadbane bezwypadkowe i o dziwo bogato wyposażone jak na auto krajowe z wyposażenie posiada m.in: Nawigacja RNS-d Xenony Coming Home Fotochromatyczne lusterka Skrzynia Multitronic Skórzane Fotele z wysuwanymi podudziami Multifunkcyjna kierownica z możliwością zmiany biegów Pełen czerwony FIS Domykanie szyb z kluczyka Czujnik zmierzchu Relingi i listwy chrom Przebieg 175000km potwierdzony fakturami z ASO i książką serwisową.Skrzynia biegów była serwisowana,olej w skrzyni wymieniany ostatnia wymiana oleju w skrzyni odbyła się u kolegi Bart-s http://fs5.directupload.net/images/160626/3pl8dms5.jpg http://fs5.directupload.net/images/160626/e98ajd6y.jpg http://fs5.directupload.net/images/160626/xmo66m36.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej jestem nowym użytkownikiem forum gdyż zakupiłem A4 b6 1.8 T Multitronic 2003 r
kołoB6
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta