Treść opublikowana przez PuFi_ZioM
-
Podpora skrzyni biegów A4 B7
Odgrzeje kotleta czyli zamiast BH mogę śmiało dac AL? Jestem w trakcie poszukiwań i potrzeba na już...
-
Kupię podporę/łapę skrzyni biegów 1.8T BEX Quattro. PILNE !!!
Witam. Poszukuję podpory/łapy/ławy skrzyni biegów do Audi a4 b6 1.8T BEX Auattro manualna skrzynia biegów. nr nie odczytałem niestety ponieważ moja się rozsypała i nie widać po VIN wychodzi że podejdzie nr: 8E0399263BH lub 8E0399263AC, 8E0399263AK Proszę również o informację czy inne nr podpór będą do mnie pasowały. Sprawa pilna bo auto stoi unieruchomione. Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc Patryk tel. 602412295
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Dzięki. Prawą mam swaga od ręki 30936689 a co do lewej chodzi o to czy warto przepłacać za lema skoro w katalogu swaga nr 32 92 2958 pasuje do BFB AMB i AVJ? Może taki nr podejdzie?
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
A tak w ogóle o co chodzi z tymi otorami?? Różne numery poduch mają je w różuch miejscach i nie będą pasować?? Wracaja do moich poduch do BEXa.. Silniki AVJ, AMB, BFB i BEX wg etki to to samo i montowane są te same poduchy. Szukając po necie niestety wg katalogów sklepów itp wychodzą różne nr moje pytanie czy jak inny nr poduchy ORI ale pod benzynę z wymienionych czterech slinikow założe coś się stanie?? Chodzi o to czy jakieś otwory montażowe są inne czy coś?? Jeszcze pytanie czy poduszka od b5 nr 8D0 199 379 AQ podejdzie do b6 zamiast poduszki 8E0 199 379 AQ róznią się początkiem b5 ma 8D0 a b6 ma 8E0 i oczywiście ceną wg producenta obydwie są olejowo-gumowe. z tym że do b5 ma dopisek Gwint zewn. [mm]M8 x 1,25 ??
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Panowie poduchy do 1.8t bex quattro jakie mogę kupić? Ktoś podpowie nr oem? Znalazłem kilka nr w ruskiej etce ale nie jestem pewien czy są odpowiednie. Prawa 8E0199382 J AA lub AH lewa 8E0199379 AD AQ BG. Co powiecie na firmę SWAG? Niby są gumowe olejowe ale nr z ich katalogu z tymi co mam się nie pokrywaja chodzi o litery końcowe? Czy do benzyny może być byle jaka koncowa litera? Do benzyny chyba ori nie muszą być. A czy ktoś zakładał od b5 podoszki do b6? Dużo pytań ale może ktoś pomoże. Pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Proszę o wycenę do mojego 1.8T BEX wraz z przesyłką z przelewem na konto. Olej: Synthoil High Tech 5W40 5L LM1307 lub Motul X-cess 5w40 Filtr oleju: KNECHT OC470 lub zamiennik np OP526/6 W940/66 Filtr powietrza: AP179/2 C27192/1 LX819 uszczelka miedziana Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Wymiana płynu hamulcowego i płynu wspomagania sprzęgła
Odgrzeje kotleta:P Gdzie jest odpowietrznik w skrzyni 1.8t q?? Będę zmieniał płyn w swojej i w sprzegle też bym wymienił
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Montował ktoś do quattro taki zestaw https://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-sportline-audi-a4-avant-8e5,-b6-e20-15-003-04-22-pi-519.html
-
1.8T BEX Q logi prośba o analizę logów
Może masz rację. Nie będę za dużo wymyślać :-) Z chęcią bym kata wybił albo downpipe wstawial ale bez usuwania 2 sondy w ecu się nie obejdzie więc trzeba dozbierac i razem z programem działać.
-
1.8T BEX Q logi prośba o analizę logów
Właśnie sprawdziłem dv nie miałem kompresora ale dużą strzykawką jak zassam małym wężykiem to trzyma membrane i nie puszcza. Mam z końcówką P jeszcze ori bo jest data wybita na nim. Ciekawe czy duże cisnienia trzyma muszę go sprawdzić dokładniej. W wolnej chwili dla pewności sprawdzę n75. Dzięki za szybką odpowiedź.
-
1.8T BEX Q logi prośba o analizę logów
Witam. Od niedawna posiadam A4 1.8T Q BEX i staram się go doprowadzić do życia. Niedługo myślę wpadnie temat z działań. Zgłębiłem trochę wiedzę o tym silniku i w miarę możliwości porobiłem co trzeba. Zrobiłem logi dynamiczne(pierwszy raz w życiu) i chciałbym kogoś mąrzejszego zapytać co w nich piszczy. Wydaję mi się, że turbo późno wstaje choć to może po przesiadce z diesla, a tam było prawie 400 Nm. Auto jedzie dobrze mi się wydaje, ale coś czuje, że mogło by być lepiej Mały pakiet startowy dostała jak każde nowo zakupione auto. Dolot sprawdziłem żadnych nieszczelności nie ma, padniety zawór odmy wyminiony. Muszę sprawdzić dv napewno i n75. Oto log (pb98): http://vaglog.pl/log_278706.html Grupy: 002, 032, 033 http://vaglog.pl/log_278705.html Grupy: 115, 118 http://vaglog.pl/log_278704.html Grupy: 002, 031 http://vaglog.pl/log_278703.html Grupy: 003, 020 Z góry dzięki za pomoc.
-
Dźwięk przy zmianie biegów w Audi A4 B6
Witam. Mam taki sam dzwięk u siebie. Czasami 1 i wsteczny ciężko wchodzą jakby gdzieś haczyły. Myślę nad zestawem naprawczym 8E0 798 151B ale zaglądałem tam i wygląda jakny już ktoś go wymieniał. Nasmaruje tam wszytsko przy skrzyni może coś to pomoże. Chyba, że ktoś ma pomysł na to...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema. Od niedawna jestem posiadam A4 B6 1.8t Bex Q, a więc przyszedł czas na rejestracje na nowym forum. Jeśli czas pozwoli założę temat o aucie :-) Pozdrawiam