Treść opublikowana przez PolaczeKAudi
-
Audi a4b5 diesel
Witam. Z góry przepraszam ale nie znalazłem odpowiedniego działu od tego tematu z racji że posiadam B5 piszę tutaj Czy trafię na jakąś full opcje do 20 max 25tys zł A6 C6? Czy szkoda zachodu? Zależy mi na komforcie jazdy przestrzeni ale i też wyposażeniu, polift pół skóry itp itd. Silnik nie wiem jeszcze jaki wiem że nie może przekroczyć więcej nic 2.4(nie tylko benzyna) Czy lepiej odpuścić sobie i szukać innej marki?
-
Rotor 17"/18"?
Szkoda że ori produkowane są od 19"?
-
Felgi ori zawias
Cześć! Mam drobne pytanie. Mam na oku felgi o wymiarach 8jx18h2 et48 Czy to wejdzie na ori zawiasie? Opony mam do wyboru takie 245/45/18 235/50/18 Co doradzicie ? Nie długo muszę podjąć decyzję ale i też muszę mieć pewność że wejdą. Pozdrawiam !
-
Wskazówki zegara? POMOCY
Mniejsza z tym , w temacie rozchodzi sie o ustawienie wskazówek
-
Wskazówki zegara? POMOCY
http://www117.zippyshare.com/v/jBFMUElw/file.html a tu kolegi. Moje troche bardziej skomplikowane
-
Wskazówki zegara? POMOCY
Pod warunkiem ze sie ma te oprawki a nie luty.. Ja oprawke mam tylko na swiatła drogowe.
-
Wskazówki zegara? POMOCY
Powiedz ze mi jak skoro są wlutowane..
-
Kanapa I Fotele
Witam. Mam pytanie. Dopatrzyłem dzisiaj fotele i kanape tylną z b6 sedan, dwa Pytania. Ile bedzie mnie kosztować zaszycie jednego boku? jest rozerwane tak z 4 cm czy podejdzie bez problemu do b5 avanta? Nie patrząc na elektryke bo pewnie trzeba bedzie ją podprowadzic
-
Wskazówki zegara? POMOCY
Witam. Chciałem zmienić oswietlenie zegarów nie obeszło sie bez zdjecia wsazówek.. jest jeszcze jakaś możliwość żeby wszystko pokazywało jak się należny? Prędkościomierz jedynie dobrze działa.. jutro jade do mechanika ale sam nie wie czy zdoła :/
-
Turbo. Padnie?
Ale widzisz.. jestem lekko zielony zapytałem czy logi to podpięcie komputera a użytkownik mi potwierdził.. :/ Idę czytać sorki za błąd
-
Turbo. Padnie?
Brak jakiego kolwiek błędu..
-
Turbo. Padnie?
Dzisiaj podepne kompa napiszę co o jak
-
Turbo. Padnie?
Podpięcie komputera?
-
Turbo. Padnie?
Witam. Od pewnego czasu gdy jadę przy 100km/h wylancza mi się turbo i słabo ciągnie. Nie pluje chmura czarnego oraz niebieskiego dymu. Czy turbina czy czyszczenie czy może n75? Ps: jeśli auto wylacze i włączę turbo normalnie dmucha A4b5 1.9tdi
-
Swiatla dzienne drl
Nie ma nic (przynajmniej nie zauważyłem) dopiero będę zakładał Ale pilot do centralki
-
Swiatla dzienne drl
Podbije na priva jeśli już będzie gotowe temat do zamknięcia. Dzięki za radę wyrozumiałośc i motywację ✅??? Eszcze jedno pytanie nie chce zakładać nowego postu Ale wczoraj patrzyłem sobie bezpieczniki i patrzę i obok układu kierownicy pod tapicerka widzę diode od czegoś ona może być? http://www58.zippyshare.com/scaled/opZg77jq/file.html[/img]
-
Swiatla dzienne drl
Nie żebym się wywyzszal czy coś , ale to zdjęcie lampy jest robione własnoręcznie z grupy Leona więc nie rozumiem tej nielegalnosci
-
Swiatla dzienne drl
Lampa jest poliftowa dokładny pasek http://m.aliexpress.com/item/32451135013.html?productId=32451135013&productSubject=2x60cm-White-And-Yellow-Amber-Tube-Switchback-Headlight-Car-LED-Strip-For-Car-Light-White-To&spm=2114.56010208.4.15.AxFLs7&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail Nie żadna castorama czy inne pierdoly które swiaca można powiedzieć punktowo . http://www58.zippyshare.com/scaled/hOdlrZWp/file.html http://www58.zippyshare.com/scaled/hOdlrZWp/file.html[/img]
-
Swiatla dzienne drl
Dlaczego? Chcę coś w ten deseń zrobić nie punktowe ani nie w zderzak . Możesz sprecyzować dlaczego ? https://www.google.pl/search?q=pasek+led+do+reflektora&client=ms-android-htc-rev&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiy08yk67zOAhXD8ywKHZnpBhwQ_AUIBygB&biw=360&bih=511#imgrc=JAxBz1amW6RpwM%3Acoś takiego
-
Swiatla dzienne drl
Witam. Znacie e kogoś godnego polecenia ktos kto mi rozklei reflektor ? Chcę tam wsadzić pasek Led . Jak stoi cena robocizny ? Mam 2 do zrobienia jeśli się mi spodoba beda kolejne dwie ) okolice Zakopanego i dalej
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
Małopolskie okolice Zakopanego lub ewentualnie krk polecicie kogoś ? I jak cenowo ??
-
Turbo [AFN]1.9tdi
Witam potrzebuje z waszej strony pomocy :)otóż jechałem sobie dziś i wyciąglem na 3'cim biegu 3.800 obrotów niestety nie pociągnął więcej nie rozumiem o co chodzi potem redukcja lub 4.5 bieg nie ciągnął tak jak ma ciągnąć dopiero po ponownym odpaleniu samochodu normalnie ciągnął . Podkreślam ze tylko na trójce do 3.8k obrotów inne ciągną ponad 4k spokojnie.
-
A4B5 telepanie kierownicy
Witam. Gdy skręcam w lewo przy np 70/km/h to drży mi kierownica . Gdy na postoju skrece na całego w lewo słychać charakterystyczny dźwięk. Co do drgań to wina felgi?
-
Blacha zabezpieczenie
Witam. Wyskoczylo mi. Takie coś mogę to wyczyścić zabezpieczyć i pomalować czy coś ? Doradzicie?? Czym zabezpieczyć i ogolnie http://www24.zippyshare.com/thumb/BpIEQ6Vd/file.html[/img]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam do ciebie nie daleko