-
Lepszy kolektor wydechowy pod k03
Z k03 280 konia? raczej ta suszarka tyle nie dmuchnie.
-
piter_swisio zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
[ANB] Avant - brak oświetlenia po otwarciu bagażnika
Próbowałeś poprawić luty w samej lampce?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dokładnie o ten wątek się rozchodziło U nnie już właśnie działa jak powinno
-
Rezanie bixenonu
Te czerwone ślepia kozacko wyglądają
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nom właśnie kombinuje. Znalazłem pare informacji na forum a6, które kody podmieniać. a to przerobiony wsad: https://drive.google.com/file/d/0B2UW5l-wh8FpZnhwV0pUZUkwWTQ/view?usp=sharing
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam. po paru dniach czytania i szukania mam już przekrwione oczy jak już coś znalazłem klikam w link i błąd 404 szukam wsadu do licznika vdo 8d0 920 980 J fajnie by było jakby pasował do benzyny EU byłbym wdzięczny za ten pliczek bin
-
Rezanie bixenonu
Już prawie miesiąc świecą.
-
Rezanie bixenonu
1000% lepsze nawet na chińskim hid. Tylko ile te hid-y pociągną...Porównanie bez śniegu dopiero jak się roztopi:/
-
Rezanie bixenonu
Do projektorów hella intemo założyłem hid z alledrogo za około 150 zł żarówki d2s, a świeci to tak. Mijania hid d2s (ponoć 4300K) Drogowe hid d2s (ponoć 4300K) + h7 Mijania h7 jeszcze śniegu wtedy nie było Drogowe h7+h7 A w planach d4s osram xenarc® cool blue® intense + koito d4s niestety plany muszą poczekać bo mi żona przedwcześnie urodzi
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
I jak tam bix? Coś ruszyło po resetach w liczniku?
-
Cóż to takiego?
http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3121303331210-932_500_501_1-element-osuszacza-powietrza.html W a4 b5 hamulce są raczej hydrauliczne...
-
[ANB] wtryski bosch 0 280 155 825 i regulator 4 bar
Witam. Dziś chciałem sprawdzić w jakim jest stanie odma w moim ANB. Okazało się że agonalnym. Z ciekawości sprawdziłem jakie siedzą wtryski są to bosch 0 280 155 825, 06B 133 551B i regulator 4 bar czy to zestawienie jest standardowe? Dodam że na kompie widnieją logo firmy ABT.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam pochodzę z województwa lubelskiego, okolice miasta Hrubieszów najbardziej wysuniętego na wschód polski, a dokładnie z miejscowości Czerniczyn. A to moje autko a4 b5 lift avant 1.8T ANB moc nie do końca pewna https://drive.google.com/open?id=0B2UW5l-wh8FpaWUyaVR1T3lFdUk https://drive.google.com/open?id=0B2UW5l-wh8FpWWZpUG9RWDJJTDA https://drive.google.com/open?id=0B2UW5l-wh8Fpbm5LM0lXTk8wMk0