Witam od jakiegoś czasu mam taki dziwny dzwiek z okolicy miski oleju na dodanym filmiku dość dobrze słychać takie jeczenie może ktos wie co to może być żadne kontrolki świeca ani nic się nie dzieje tylko jest ten dzwiek. Nie chciałbym wszystkiego wymieniać może ktoś mial już taki przypadek
VID_20200310_134952.mp4
witam silniczek silowniaka raz mi dzialal raz nie az w koncu przestal działac calkowicie rozebralem wszystko dorobilem kilka roznych blaszek i taka o tej samej gubosci na koncu i za kazdym razem ten sam efekt silnieczek wyjety z obudowy podłaczony pod akumulator krecie ale bardzo slabo jak sie go lekko palcem przytrzyma to nie ma siely ruszyc to co dopiero silownika w obudowie jest tylko lekkei pukniecie . Czy w takim przypadku konieczna jest wymiana na nowy silownik?