Treść opublikowana przez slawko912
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
slawko912 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWauzzz8e33a283331
-
Wtryski BEX A4 B6
Ma ktoś może na to jakis sposób żeby czegoś nie uszkodzić?
-
Wtryski BEX A4 B6
- Jaka pompa oleju do Audi A4 B6 1.8T BFB?
A jak będzie coś uszkodzone to trzeba mierzyć ten wałek czy na oko będzie widać że się nie nadaje?- Jaka pompa oleju do Audi A4 B6 1.8T BFB?
Jak zrobić przegląd pompy jak to sprawdzić?- Zawór regulacji ciśnienia 06A129101D w A4 B7 1.8T
Witam mam podobnie i jak udało Ci się ustalic czy grzybek masz dobry?- Wąż do chłodzenia turbo, będzie pasował ?
Witam czy dalo radę ten waz wykręcić bez odkręcania turbiny?- Króciec wody 1.8t
U mnie tez inny w zamienniku i też nie pamiętam a cienkie- Króciec wody 1.8t
U mnie niestety w zamieniku był inny rozmiar uszczelki i nie pamiętam jaki a znow cieknie?- Jakie oringi króćca wody, pomocy
Witam czy udało się komuś poznać rozmiar oringu tego krućca?- Poprawne podłączenie filtra paliwa
Filtr był na 4 krućce i na taki zmieniłem jest knechta więc kupilem specjalnie drogi narazie auto zaczęło znów dobrze odpalać może wina była zapowietrzenie gdzies układu paliwa- Poprawne podłączenie filtra paliwa
Witam po wymianie filtra paliwa na 4 króćce po paru miesiącach po przekręceniu stacyjki słychać często stukanie ewidentnie z filtra paliwa i długo wtedy odpala czy wie ktoś co to może być?- Króciec wody 1.8t
Czy jest to średnica mierzona na oryginalny króćcu czy zamienniku?- Puknięcie przy zmianie biegów A4 b7 1,8 t quattro
Lanigista Ale jeśli nawet cześć oleju w torsenie została to mimo wszystko podejrzewam że jest uszkodzone coś najprawdopodobniej w torsenie a jeśli by się w jakis sposob wymieniło calkowicie olej w torsenie to pewnie i tak to haczenie by występowało. Ciekaw jestem czy dwusiarczek molibdenu tej skrzyni z torsenem by nie zaszkodził- Puknięcie przy zmianie biegów A4 b7 1,8 t quattro
Olej wymirnialem tylko w Skrzyni mam manualna, trochę się objawy zmniejszyły w dyfrze tez planuje wymienić i chyba bez wymiany torsena na skręconych kolach pozostanie jazda bez gazu. Bo ceramizer czy inne tego typu rzeczy do tej skrzyni to tyko pogorszą sprawę- Dziwny dźwięk wydobywający się z miski olejowej.
Ja mam w 1.8t ten sam dzwiek a pompa i łańcuch są pewnie takie same jak 1.6 wydaje mi się ze gdy go kupiłem już ten dzwiek był. Zrobiłem tak 17 tys km i nic się nie zmienilo. Przebieg mam 217tys km też miałem zwalać miskę ale jak widać każdy z tym jeździ i nic się nie dzieje. Męczy ucho to i ciekawe czy ktoś rozgryzie co jest przyczyną tego dźwięku czy pompa czy łańcuch czy napinacz?- Puknięcie przy zmianie biegów A4 b7 1,8 t quattro
U mnie w b6 quattro jest problem gdy przy skręconych kolach na zakręcie przy wolnej jeździe doda się więcej gazu wtedy słychać i czuć jakby tryby o siebie haczyly. Ciekaw jestem czy to może być wina dyfra czy czegoś innego- Kawałki plastiku/metalu(?) w misce 1.8t BEX
Jeśli sprawa gosciurnr się nie rozwiązała to problem z odpalaniem i długim kreceniem jest najprawdopodobniej od czujnika położenia wału korbowego po 200 tys km przebiegu większość przestaje działac.- pompa oleju
VID_20200310_134952.mp4 U mnie dzwiek podobny jak u bastos. Tylko ciekaw jestem czy dzwiek to wina pompy czy napinacza czy też łańcucha VID_20200310_134952.mp4 wymienił ktoś już coś z tego oprócz wszystkiego jak bastos? VID_20200310_134952.mp4- Dodatek do oleju przekładniowego.
Witam dolewał ktoś dodatku do oleju do skrzyni manualnej quattro?- 1.8 T hałas w misce olejowej
Moj silnik to 1.8t bfb. podpinam się do tematu bo też mam ten dzwiek który nie jest od paska rozrzadu bo ewidentnie z miski olejowej który słychać głownie na wolnych obrotach i jak się silnik rozgrzeje co może być przyczyną VID_20200310_134952.mp4- regeneracja przekladni typu torsen
Witam udało się komuś znalezc kogoś ktoś sie zna na naprawie torsena albo czy wie ktos czy dużo jest pracy z jego wymiana?- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Jescze do niego podjadę bo mowil przez telefon. A u Ciebie po wymianie zaworu i przewodu wycie ustało?- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Niby przy otwartej masce gdy druga osoba słuchała to mowila że dzwiek wycia dochodzi z przekładni bardziej i czuć przy tym jak się skręca lekkie wibracje na kierownicy także nie wiem czy to własnie pompa. Po rozmowie z mechanikiem jednak pompa zaczyna się już odzywać- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Witam. Też mam od jakiegoś czasu problem ze wspomaganiem. Kierownica chodzi płynie i dosyć lekko ale przy ruszaniu na skręconych kolach wraz ze wzrostem obrotów słuchyac wycie pod maską. Wie ktoś co może być przyczyną? - Jaka pompa oleju do Audi A4 B6 1.8T BFB?