Treść opublikowana przez Jachyr
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
Mi nie chodzilo o wkladanie i ogarniecie wszystkiego tylko o to ze to co laduje w. 2.8 mogl by wsadzic w 2.7 i ma podstawy zrobione. A jezeli jest opcja kupna okazyjnie motoru to tym bardziej.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Trwa to od 10 do 13. Chce byc tam ok 11 wiec jak bys sie zdecydowal daj znac sie gdzies umowimy. Pozdrawiam
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
Laduj tam 2.7 bedziesz zadowolony i to bardzo. Teraz bedziesz wkladal w ten motor to co bus juz mial zrobione na podstawowoy serwis 2.7 a nigdy nie bedzie to tak przyjemnie jezdzilo jak BiT. Tym bardziej ze fajan sztuka ci sie trafila!
-
S4 b5 by Jachyr
Folia od tego pana: http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-kameleon-30x50cm-i6102937753.html Ma rozne odcienie ja wzialem przezroczysty kameleon. Przemo dekory mam caly czas jak cos pisz pw.
-
S4 b5 by Jachyr
Kupiłem folie na Alledrogo i kleilem na mokro z opalarka. Zrobie jeszcze zdjecie jak bedzie lepsze swiatlo.
-
S4 b5 by Jachyr
Nastepny film bedzie z wylaczonym radiem i bedzie dzwiek motoru:) Ludi do latania jeszcze troche brakuje ale zobaczymy co czas pokaze. Czy Rs6 czy 600+... Narazie jest ok. Dlugo sie zastanawialem i myslalem czy to zrobić czy nie podleci pod ,,Agro" ale dzis mialem chwile i poszło... Z racji ze mam zarowki w kierunkach takie: To chcialem to lekko podkreslić i zobilem coś takiego...: Efekt koncowy wyszedl chyba calkiem ok? Sorry za jakosc zdjec ale robione kalkulatorem... p.s trytytki jeszcze sa ale do czasu wyjazdu do Pl, spawanie juz umowione.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Nie istotne czy byles zameldowany czy nie. Jezeli tu pracowales predzej badz miales konto bankowe na ktore byly stale wplywy moga sie uprzec i dociekac sie podatku wstesz jezeli potwierdza ze masz auto od czasu kiedy tu jestes .. Holandia naprawde chory kraj pod tym wzgledem. To chyba bedzie trzeba sie zgadywac w mniejszej grupie?!:> Jezeli jest ktos z was zainteresowany to wybieram sie na impreze Cars & Coffe Nederland. Jak cos mozna sie tam zgadac.
-
Audi a4 b5 1.9 tdi AJM po wymianie turbo i czipie FILM przed i po + wykres
Pomysl jeszcze o wiekszych wtryskach
-
S4 B5 k04
Nie mam kiedy i czym za bardzo moze jak bede w pl nie bawem to cos sie uda zrobic. Jezdzi juz przyjemnie.
-
S4 B5 k04
Wykres od AwRacing ktoremu dziekuje jeszcze raz za wystrojenie auta. Mysle ze to jeszcze nie koniec... Ale pewny bede na wiosne.
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
Dobrze ze poskladales auto. Wyglada dobrze. Jeszcze jakies kolo,sprezyny i bedzie bardzo sympatyczne. Co do wydechu to nie wiem czy podszedl by ale mam koncowy caly w dobrym stanie ktory zostal z mojego auta po zmianie. Tez V6 z tym ze u Ciebie oska ale mysle ze nie bylo by wiekszego problemu. Jak cos pisz pw. Pozdrawiam
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
To i tak dobrze jak na Nl... pozostaje miec nadzieje ze sie nie doszukaja i nie bedziesz musial placic do tylu..
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
W momecie kiedy masz meldunek, konto bankowe badz w jakim kolwiek stopniu jestes powiazany z Nl nie masz wyjscia i musisz go zaplacic. Przeczytaj dobrze pismo bo masz termin i jak sie spoznisz to sa mega odsetki... Za 2 litrowego diesla w nl nie malo przyszlo napewno.. Dlatego mieszkam w Be sporo roznic.. andyl miales po prostu szczescie ze cie nigdzie nie zlapali. Od poczatku tego roku gruubo sie wzieli za wszystko obce tablice. Wracajac do spota mialo cos dzis byc i co? widze ze z takim podejsciem wiekszosci chyba nic z tego nie bedzie..
-
SWAP 2.8 ACK na 2.7 BiT
Swapuj bez niczego i bedziesz zadowolony. Tylko zanim to wsadzisz do budy zrob konkretny przeglad calego motoru od gory do dolu abys zaraz nie musial go jeszcze raz wyrywac. Sam program i okolice 300KM sie pojawia a t juz calkiem przyjemnie. Aaa i pamietaj o drugiej stronie medalu Heble! Nie wystarczy ze sie dobrze rozpedza ale tak samo dobrze powinno sie zatrzymywac. A za te pieniadze to ciekawa opcja na swap.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ze rezerwa?
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
W Ikei na dachu nigdy nikogo nie ma a miejsca sporo. Pozniej mozna sie przeniesc. To tak odemnie. Co z rezzta?
-
S4 b5 by Jachyr
Youtube usunelo bo z radia leciał kawalek Ostrego inapisali ze prawa autoerskie itd..
-
S4 b5 by Jachyr
A więc miałem wczoraj chwile i cos tam nagrałem. Totalnie bez spiny na pokladzie 2 spore osoby +/- 180-200KG do tego prawie cały zbiornik wiec miała co ciagnac... Jak znajde kolejna chwile i kawalek wolnego terenu to nagram cos konkretniejszego bo wczoraj mimo godziny i tak byl ruch co widac pod koniec musialem wyprzedzac... P.s Dla służb mundurowych krecone na podnosniku...
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Jest kolejna osoba na 4-5 aut juz mozna sie fajnie spotkac. Co powiecie na Brede?! W niedziele? Powiedzmy pod Ikea a dlej sie pomysli ??
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Dokladnie. Ja mieszkam miedzy wami w takim razie Okolice Tilburga ale po Belgijskiej stronie(do granicy mam 1 km) dla mnie tez nie problem aby podjechac nawet jak by mial byc kawalek. Mam jeszcze 2 osoby ale oni na urlopach do konca wrzesnia. Mi pasuje kazdy weekend po wczesniejszym ustaleniu. I jak pany kiedy i gdzie? Konkrety dawac
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Waznym czynnikiem jest tu Et felg. U mnie w S4 mam przod 330mm z q7 na 4 tlokach i tyl ori Rs4 312mm i Ori Avus 17' Et45 potrzebuje z przodu 5mm dystansu a z tylu 13mm po za tym odwazniki super slim i mijaja sie z zaciskami na 2-3mm max. Jak bede w domu wstawie foto
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No to jest nas 3 puki co. Macie jakies sprawdzone miejscowki??
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
I jak tam po urlopach juz?? Cos dzialacie??
-
S4 b5 by Jachyr
Musi tak miec i tak jest:) W koncu musze sie zebrac i nagrac cos ze srodka.
-
S4 b5 by Jachyr
Zeszło roczny spot S/Rs Trasa...