Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jachyr

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jachyr

  1. Mi nie chodzilo o wkladanie i ogarniecie wszystkiego tylko o to ze to co laduje w. 2.8 mogl by wsadzic w 2.7 i ma podstawy zrobione. A jezeli jest opcja kupna okazyjnie motoru to tym bardziej.
  2. Trwa to od 10 do 13. Chce byc tam ok 11 wiec jak bys sie zdecydowal daj znac sie gdzies umowimy. Pozdrawiam
  3. Laduj tam 2.7 bedziesz zadowolony i to bardzo. Teraz bedziesz wkladal w ten motor to co bus juz mial zrobione na podstawowoy serwis 2.7 a nigdy nie bedzie to tak przyjemnie jezdzilo jak BiT. Tym bardziej ze fajan sztuka ci sie trafila!
  4. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Folia od tego pana: http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-kameleon-30x50cm-i6102937753.html Ma rozne odcienie ja wzialem przezroczysty kameleon. Przemo dekory mam caly czas jak cos pisz pw.
  5. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kupiłem folie na Alledrogo i kleilem na mokro z opalarka. Zrobie jeszcze zdjecie jak bedzie lepsze swiatlo.
  6. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nastepny film bedzie z wylaczonym radiem i bedzie dzwiek motoru:) Ludi do latania jeszcze troche brakuje ale zobaczymy co czas pokaze. Czy Rs6 czy 600+... Narazie jest ok. Dlugo sie zastanawialem i myslalem czy to zrobić czy nie podleci pod ,,Agro" ale dzis mialem chwile i poszło... Z racji ze mam zarowki w kierunkach takie: To chcialem to lekko podkreslić i zobilem coś takiego...: Efekt koncowy wyszedl chyba calkiem ok? Sorry za jakosc zdjec ale robione kalkulatorem... p.s trytytki jeszcze sa ale do czasu wyjazdu do Pl, spawanie juz umowione.
  7. Nie istotne czy byles zameldowany czy nie. Jezeli tu pracowales predzej badz miales konto bankowe na ktore byly stale wplywy moga sie uprzec i dociekac sie podatku wstesz jezeli potwierdza ze masz auto od czasu kiedy tu jestes .. Holandia naprawde chory kraj pod tym wzgledem. To chyba bedzie trzeba sie zgadywac w mniejszej grupie?!:> Jezeli jest ktos z was zainteresowany to wybieram sie na impreze Cars & Coffe Nederland. Jak cos mozna sie tam zgadac.
  8. Nie mam kiedy i czym za bardzo moze jak bede w pl nie bawem to cos sie uda zrobic. Jezdzi juz przyjemnie.
  9. Wykres od AwRacing ktoremu dziekuje jeszcze raz za wystrojenie auta. Mysle ze to jeszcze nie koniec... Ale pewny bede na wiosne.
  10. Dobrze ze poskladales auto. Wyglada dobrze. Jeszcze jakies kolo,sprezyny i bedzie bardzo sympatyczne. Co do wydechu to nie wiem czy podszedl by ale mam koncowy caly w dobrym stanie ktory zostal z mojego auta po zmianie. Tez V6 z tym ze u Ciebie oska ale mysle ze nie bylo by wiekszego problemu. Jak cos pisz pw. Pozdrawiam
  11. To i tak dobrze jak na Nl... pozostaje miec nadzieje ze sie nie doszukaja i nie bedziesz musial placic do tylu..
  12. W momecie kiedy masz meldunek, konto bankowe badz w jakim kolwiek stopniu jestes powiazany z Nl nie masz wyjscia i musisz go zaplacic. Przeczytaj dobrze pismo bo masz termin i jak sie spoznisz to sa mega odsetki... Za 2 litrowego diesla w nl nie malo przyszlo napewno.. Dlatego mieszkam w Be sporo roznic.. andyl miales po prostu szczescie ze cie nigdzie nie zlapali. Od poczatku tego roku gruubo sie wzieli za wszystko obce tablice. Wracajac do spota mialo cos dzis byc i co? widze ze z takim podejsciem wiekszosci chyba nic z tego nie bedzie..
  13. Jachyr odpowiedział(a) na audimaniac2.8 temat w 2.7BiT
    Swapuj bez niczego i bedziesz zadowolony. Tylko zanim to wsadzisz do budy zrob konkretny przeglad calego motoru od gory do dolu abys zaraz nie musial go jeszcze raz wyrywac. Sam program i okolice 300KM sie pojawia a t juz calkiem przyjemnie. Aaa i pamietaj o drugiej stronie medalu Heble! Nie wystarczy ze sie dobrze rozpedza ale tak samo dobrze powinno sie zatrzymywac. A za te pieniadze to ciekawa opcja na swap.
  14. Ze rezerwa?
  15. W Ikei na dachu nigdy nikogo nie ma a miejsca sporo. Pozniej mozna sie przeniesc. To tak odemnie. Co z rezzta?
  16. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Youtube usunelo bo z radia leciał kawalek Ostrego inapisali ze prawa autoerskie itd..
  17. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A więc miałem wczoraj chwile i cos tam nagrałem. Totalnie bez spiny na pokladzie 2 spore osoby +/- 180-200KG do tego prawie cały zbiornik wiec miała co ciagnac... Jak znajde kolejna chwile i kawalek wolnego terenu to nagram cos konkretniejszego bo wczoraj mimo godziny i tak byl ruch co widac pod koniec musialem wyprzedzac... P.s Dla służb mundurowych krecone na podnosniku...
  18. Jest kolejna osoba na 4-5 aut juz mozna sie fajnie spotkac. Co powiecie na Brede?! W niedziele? Powiedzmy pod Ikea a dlej sie pomysli ??
  19. Dokladnie. Ja mieszkam miedzy wami w takim razie Okolice Tilburga ale po Belgijskiej stronie(do granicy mam 1 km) dla mnie tez nie problem aby podjechac nawet jak by mial byc kawalek. Mam jeszcze 2 osoby ale oni na urlopach do konca wrzesnia. Mi pasuje kazdy weekend po wczesniejszym ustaleniu. I jak pany kiedy i gdzie? Konkrety dawac
  20. Waznym czynnikiem jest tu Et felg. U mnie w S4 mam przod 330mm z q7 na 4 tlokach i tyl ori Rs4 312mm i Ori Avus 17' Et45 potrzebuje z przodu 5mm dystansu a z tylu 13mm po za tym odwazniki super slim i mijaja sie z zaciskami na 2-3mm max. Jak bede w domu wstawie foto
  21. No to jest nas 3 puki co. Macie jakies sprawdzone miejscowki??
  22. I jak tam po urlopach juz?? Cos dzialacie??
  23. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Musi tak miec i tak jest:) W koncu musze sie zebrac i nagrac cos ze srodka.
  24. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zeszło roczny spot S/Rs Trasa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.