Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdixZdr

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AdixZdr

  1. Kolor folii jakoś mnie nie przekonuje. Jednak podziwiam ilość pracy włożonej w auto.
  2. Powinny się jeszcze ułożyć trochę jak pojeździsz. Niezła furka.
  3. Siemanko wszystkim, Od kilku dni jestem posiadaczem niżej pokazanej audiczki z 1999 roku. Autko kupiłem koło Starogardu Gdańskiego od pewnego Pana, który zajmuje się sprowadzaniem aut zza zachodniej granicy. Na blacie ma przejechane około 250 kkm. Jest to raczej realny przebieg zważywszy na stan auta wewnątrz. Pod maską znajduje się 6 cylindrowy motor w układzie V o pojemności 2.4 litra i mocy około 165 km (sama benzyna). Skrzynia tiptronic z niedziałającym przełączaniem biegów w trybie manualnym. Znalazłem problem. Oczywiście tkwi w brakującym magnesie, który powinien znajdować się razem z "roletą". Kolejną bolączką jest czujnik abs, który przy niskich prędkościach załącza system bezpodstawnie. Mimo tego jest zadowolony z zakupu. Będę się nią cieszył pewnie przez jakiś czas dopóki silnik nie wchłonie mojego portfela przy tankowaniu . Na wyposażeniu posiada: -> abs -> wspomaganie kierownicy -> kierownica s-line -> skórzaną tapicerkę w bdb stanie -> climatronic -> szyberdach -> pompowane lędźwie -> radio cd sony :/ -> wieśniackie dywaniki nie z tego modelu -> zmieniarka becker na 6 płyt (według nalepki na szybkie, takie miałem seryjne radio) -> nawigacja alpine -> podgrzewane fotele przednie -> elektryczne szyby przednie -> elektryczne lusterka -> znaczki s-line, które niemiec musiał sobie przykleić -> czujniki parkowania -> ileś poduszek powietrznych -> 4 głośniki z przodu (strasznie dziwna konfiguracja, zważywszy, że brakuje mi dźwięku z tyłu) Z najbliższych rzeczy do wymiany to na pewno opony. Pojeżdżę na nich jeszcze do zimy i potem pójdą do kosza. Następnie czujnik abs no i kupię wymaganą części do skrzyni. Oczywiście pamiętam o wymianie oleju i filtrów, które zrobię w najbliższym czasie. Z góry przepraszam za jakość zdjęć oraz syf w aucie. Jest ktoś na forum, kto będzie w stanie rozszyfrować VIN ?
  4. Witam wszystkich miłośników Audi. Mam na imię Adrian, mam 23 lata i od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 B5 Avant z silnikiem 2.4, które postaram się przybliżyć w odpowiednim temacie. Krótko mówiąc, jest to moje 4 auto z grupy VAG. Poprzednie to Golf Mk3, Vento, Golf Mk4. Mieszkam w województwie zachodniopomorskim. Liczę, że będzie nam się fajnie współpracowało na forum. Pozdrawiam i do zobaczenie w tematach o waszych autkach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.