Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dydki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dydki

  1. Dydki odpowiedział(a) na Dydki temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie czy podejdzie moduł z końcówką T??
  2. Dydki opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam pytanie. Otóż potrzebuje kupić sterownik wiatraka wraz z wiatrakiem chlodnicy dodam ze mam tylko jeden i zaluzje. Otóż nr mojego sterownika to 8E0 959 501 bez zadnej literki pytanie moje czy da rade wlozyc inny sterownik z którąś z literek razem z wentylatorem?
  3. Na zimnym silniku sprawdz vagiem temperature, mozliwe ze czujnik temperatury ktory jest z tylu silnika miedzy silnikiem a sciana grodziowa chyba g62 mogl pasc i pokazuje bzdure przez co moze ciezko palic i moze nie byc ssania na zimnym.
  4. Dydki odpowiedział(a) na damian8913 temat w 1.8T
    To nie dobrze ze sie sprzeczasz bo akurat to jest zwiazane z sai, pompa pompuje powietrze ktore wchodzi w uklad wlasnie przez ten zawor ktory jest sterowany podcisnieniem zaworkiem ktory znajduje sie pod kolektorem ssacym.
  5. Dydki odpowiedział(a) na iDybeK temat w 1.8T
    Ale przed remontem glowicy nic kompletnie nie bylo slychac pompy a od razu po remoncie glosno chodzi i nie wiem czy to moze byc wlasnie nieszczelnosc.
  6. Dydki odpowiedział(a) na iDybeK temat w 1.8T
    wlasnie u mnie tez chodzi odkurzacz i nie wiem czy to wina nieszczelnosci czy pompka kaput, musze sprawdzic szczelnosc tego ukladu
  7. Dydki odpowiedział(a) na iDybeK temat w 1.8T
    Witam. A pytanie czy ten dziwny dzwiek byl przy odpaleniu? Takie buczenie przez okolo 40 sec?
  8. Dydki opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie Witam. Po remoncie głowicy słychać po odpaleniu jak buczy sai, przed nie było nic słychać, powiedzcie czy to może być przez jakaś nieszczelność, co można ewentualnie sprawdzić. Po remoncie kilka razy było słychać ja i nie było tak na zmianę, teraz już słychać za każdym razem przy odpaleniu na zimnym. 2. i tak obok tematu, czy przez około 5 dni mógł wylecieć olej z popychaczy zaworowych przy transporcie? Zamówiłem używane i są miękkie ale tez folie w które były zawinięte są wyraźnie w oleju i teraz nie wiem da się je wciskać dość lekko.
  9. Panowie a ile taka szklanka ma prawo się że tak powiem nabic bo zrobiłem 200km czy ona jeszcze dojdzie do siebie?
  10. Panowie jakieś pomysły?
  11. Panowie zakładana była głowica ogólnie był jej remont. Po złożeniu i zalaniu olejem motul 5w40 po rozgrzaniu oleju słychać jedna szklanke, po odpaleniu na zimnym jest dobrze. Wczesniej byl olej castrol , szklanki oczywiście były wyciskane. Smok i miska oczyszczone, przed remontem nie było problemu z ciśnieniem oleju. Przejechalem od remontu dopiero 100km troche chodziła jeszcze na sucho. Myślicie że czekać i jeszcze się ułoży, czy zmieniać olej czy może mechanik mógł uszkodzić szklanke przy wyciskaniu? Jakieś rady?
  12. Pierscienie i te bym wymienił. Glowica do plantowania ewentualnie do regeneracji zależy w jakim jest stanie. Uszczelniacze zaworowe. Na dole to obejrzyj panewki jezeli ok to zostaw i ogólnie jak cylindry wyglądają. Przy okazji czyszczenie smoka i ogólnie co się da.. do tego uszczelki pod napinacz łańcucha pokrywy zaworów i kolektory.
  13. Dydki odpowiedział(a) na krystian p temat w 1.8T
    Zobacz czujnik temperatury na ścianie grodziowej chyba g62 jak się nie mylę. Zobacz na vagu jaka temp. Pokazuje.
  14. Dydki opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie czy halogeny w zderzak do a4 b6 moga być z Anglika? Czy nie mają homologacji na eu? Czy musi być z zderzaka eu?
  15. Dydki odpowiedział(a) na Dydki temat w 1.8T
    Nie. Problem dalej występuje, trzeba ściągnąć głowice coś jest tam nie tak.
  16. Dydki odpowiedział(a) na Dydki temat w 1.8T
    Widzisz takiej odp oczekiwałem. Dokładnie problem rozwiązany w ten sposób właśnie i szklanki chodza ok.
  17. Dydki odpowiedział(a) na Dydki temat w 1.8T
    Czyli co Panowie, jeżeli szklanki po wycisnieciu oleju sa twarde jak kamien nadaja sie na złom?
  18. Dydki odpowiedział(a) na Dydki temat w 1.8T
    Ale głowica jest po generalnej obróbce zawory wszystkie nowe. Mechanik twierdzi że przez te "twarde szklanki któreś zawory mogą być uchylone i nie wiem czy ma rację czy nie.
  19. Dydki odpowiedział(a) na Dydki temat w 1.8T
    Ale te zrobiły się twarde po wycisnieciu, a z tego co mówi mój mechanik powinny zrobić się "luźne". I do tego z tego co wyczytałem szklanki powinno się przed każdym montażem nowym wycisnac właśnie olej.
  20. Dydki odpowiedział(a) na Dydki temat w 1.8T
    Mogę się mylić ale wydaje mi się że jak nowe no to bez oleju w nich..
  21. Dydki odpowiedział(a) na Dydki temat w 1.8T
    Tak mechanik robił to, ale widocznie nie sprawdzał ich tylko wycisną i włożył.
  22. Dydki opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Panowie. Chciałbym się poradzić, mianowicie po wycisnieciu oleju ze szklanek dodam że bardzo ciężko się wyciskalo, regulatory sa jak kamienie nie można nimi ruszyć wgl A powinny miękko chodzić już bez oleju (jestem ciemny w tych sprawach jeżeli się mylę to mnie poprawcie). Czy szklanki są złom? Dodam że remontowana była głowica nowe zawory uszczelniacze po złożeniu silnik nie pali, nie ma kompresji tak jakby zawór był uchylony, mechanik twierdzi że za wszystkim stoją ów szklanki, może mieć rację?
  23. Dydki odpowiedział(a) na marcinbob_89 temat w 1.8T
    Hmm jeżeli chodzi o olej to sprawdź dokładnie ciśnienie na ciepłym i zimnym. Jeżeli zbliża Ci się wymiana to zrób plukanke zrzuc miskę wyczyść smoka. Jeżeli ciśnienie oleju będzie niskie to sprawdź pompę..
  24. Dydki odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Ktoś wie czy ta pompka ze zdjecia to z oski czy z q?
  25. Dydki odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Panowie a mam pytanie, czy wkłady z oski i quattro sa takie same i beda pasować w jedną i drugą stronę? Bo posiadam taka pompke i już sam nie wiem czy wejdzie mi do kosza w osce sedan avj kod motoru. Kupiłem używke podobno z oski ale sam już nie wiem. Kupiłem taka. https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/ssFHQt_2oIHrX6Lw9j2ns~OXPzk05H

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.