Treść opublikowana przez Dydki
-
Moduł wentylatorów.
Panowie czy podejdzie moduł z końcówką T??
-
Moduł wentylatorów.
Witam mam pytanie. Otóż potrzebuje kupić sterownik wiatraka wraz z wiatrakiem chlodnicy dodam ze mam tylko jeden i zaluzje. Otóż nr mojego sterownika to 8E0 959 501 bez zadnej literki pytanie moje czy da rade wlozyc inny sterownik z którąś z literek razem z wentylatorem?
-
Problemy z odpalaniem po dłuższym postoju
Na zimnym silniku sprawdz vagiem temperature, mozliwe ze czujnik temperatury ktory jest z tylu silnika miedzy silnikiem a sciana grodziowa chyba g62 mogl pasc i pokazuje bzdure przez co moze ciezko palic i moze nie byc ssania na zimnym.
-
Co to za element
To nie dobrze ze sie sprzeczasz bo akurat to jest zwiazane z sai, pompa pompuje powietrze ktore wchodzi w uklad wlasnie przez ten zawor ktory jest sterowany podcisnieniem zaworkiem ktory znajduje sie pod kolektorem ssacym.
-
Pęknięte kolanko?
Ale przed remontem glowicy nic kompletnie nie bylo slychac pompy a od razu po remoncie glosno chodzi i nie wiem czy to moze byc wlasnie nieszczelnosc.
-
Pęknięte kolanko?
wlasnie u mnie tez chodzi odkurzacz i nie wiem czy to wina nieszczelnosci czy pompka kaput, musze sprawdzic szczelnosc tego ukladu
-
Pęknięte kolanko?
Witam. A pytanie czy ten dziwny dzwiek byl przy odpaleniu? Takie buczenie przez okolo 40 sec?
-
GWIZD SAI PO REMONCIE
Panowie Witam. Po remoncie głowicy słychać po odpaleniu jak buczy sai, przed nie było nic słychać, powiedzcie czy to może być przez jakaś nieszczelność, co można ewentualnie sprawdzić. Po remoncie kilka razy było słychać ja i nie było tak na zmianę, teraz już słychać za każdym razem przy odpaleniu na zimnym. 2. i tak obok tematu, czy przez około 5 dni mógł wylecieć olej z popychaczy zaworowych przy transporcie? Zamówiłem używane i są miękkie ale tez folie w które były zawinięte są wyraźnie w oleju i teraz nie wiem da się je wciskać dość lekko.
-
Cykanie szklanki po rozgrzaniu oleju.
Panowie a ile taka szklanka ma prawo się że tak powiem nabic bo zrobiłem 200km czy ona jeszcze dojdzie do siebie?
-
Cykanie szklanki po rozgrzaniu oleju.
Panowie jakieś pomysły?
-
Cykanie szklanki po rozgrzaniu oleju.
Panowie zakładana była głowica ogólnie był jej remont. Po złożeniu i zalaniu olejem motul 5w40 po rozgrzaniu oleju słychać jedna szklanke, po odpaleniu na zimnym jest dobrze. Wczesniej byl olej castrol , szklanki oczywiście były wyciskane. Smok i miska oczyszczone, przed remontem nie było problemu z ciśnieniem oleju. Przejechalem od remontu dopiero 100km troche chodziła jeszcze na sucho. Myślicie że czekać i jeszcze się ułoży, czy zmieniać olej czy może mechanik mógł uszkodzić szklanke przy wyciskaniu? Jakieś rady?
-
Uszczelka pod głowicą i co jeszcze...?
Pierscienie i te bym wymienił. Glowica do plantowania ewentualnie do regeneracji zależy w jakim jest stanie. Uszczelniacze zaworowe. Na dole to obejrzyj panewki jezeli ok to zostaw i ogólnie jak cylindry wyglądają. Przy okazji czyszczenie smoka i ogólnie co się da.. do tego uszczelki pod napinacz łańcucha pokrywy zaworów i kolektory.
-
Pomocy
Zobacz czujnik temperatury na ścianie grodziowej chyba g62 jak się nie mylę. Zobacz na vagu jaka temp. Pokazuje.
-
Halogeny EU a ANGLIA
Panowie czy halogeny w zderzak do a4 b6 moga być z Anglika? Czy nie mają homologacji na eu? Czy musi być z zderzaka eu?
-
Szklanki, szklaneczki
Nie. Problem dalej występuje, trzeba ściągnąć głowice coś jest tam nie tak.
-
Szklanki, szklaneczki
Widzisz takiej odp oczekiwałem. Dokładnie problem rozwiązany w ten sposób właśnie i szklanki chodza ok.
-
Szklanki, szklaneczki
Czyli co Panowie, jeżeli szklanki po wycisnieciu oleju sa twarde jak kamien nadaja sie na złom?
-
Szklanki, szklaneczki
Ale głowica jest po generalnej obróbce zawory wszystkie nowe. Mechanik twierdzi że przez te "twarde szklanki któreś zawory mogą być uchylone i nie wiem czy ma rację czy nie.
-
Szklanki, szklaneczki
Ale te zrobiły się twarde po wycisnieciu, a z tego co mówi mój mechanik powinny zrobić się "luźne". I do tego z tego co wyczytałem szklanki powinno się przed każdym montażem nowym wycisnac właśnie olej.
-
Szklanki, szklaneczki
Mogę się mylić ale wydaje mi się że jak nowe no to bez oleju w nich..
-
Szklanki, szklaneczki
Tak mechanik robił to, ale widocznie nie sprawdzał ich tylko wycisną i włożył.
-
Szklanki, szklaneczki
Witam Panowie. Chciałbym się poradzić, mianowicie po wycisnieciu oleju ze szklanek dodam że bardzo ciężko się wyciskalo, regulatory sa jak kamienie nie można nimi ruszyć wgl A powinny miękko chodzić już bez oleju (jestem ciemny w tych sprawach jeżeli się mylę to mnie poprawcie). Czy szklanki są złom? Dodam że remontowana była głowica nowe zawory uszczelniacze po złożeniu silnik nie pali, nie ma kompresji tak jakby zawór był uchylony, mechanik twierdzi że za wszystkim stoją ów szklanki, może mieć rację?
-
1.8T BFB check silnika
Hmm jeżeli chodzi o olej to sprawdź dokładnie ciśnienie na ciepłym i zimnym. Jeżeli zbliża Ci się wymiana to zrób plukanke zrzuc miskę wyczyść smoka. Jeżeli ciśnienie oleju będzie niskie to sprawdź pompę..
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Ktoś wie czy ta pompka ze zdjecia to z oski czy z q?
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Panowie a mam pytanie, czy wkłady z oski i quattro sa takie same i beda pasować w jedną i drugą stronę? Bo posiadam taka pompke i już sam nie wiem czy wejdzie mi do kosza w osce sedan avj kod motoru. Kupiłem używke podobno z oski ale sam już nie wiem. Kupiłem taka. https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/ssFHQt_2oIHrX6Lw9j2ns~OXPzk05H