-
Audi A4 B7 1.8T BFB dymi na ssaniu
Witam mam problem z a4 b7 1.8 t bfb po odpaleniu strasznie nierówno pracuje telepie silnikiem i dymi na biało jak tylko silnik złapie troszke temperaturę i zejdzie ze ssania to wszystko ustępuje jak ręką odjoł i chodzi idealnie nie ubywa płynu oleju 0.5 l na 10000 km więc bardzo mało gdzie szukać przyczyny dodam że auto jeździ na lpg proszę o konstruktywne porady i o pomoc może już ktoś to przerabiał dodatkowo
-
Coś popiskuje na zimnym
Wirnika nie sprawdzałem w tym tygodniu postaram się tam dobrać choć mechanik twierdzi że to nie turbina ale nie potrafi zlokalizować tego dźwięku
-
Coś popiskuje na zimnym
Niestety tą opcją została wykluczona przez mechanika twierdzi że to sprawdzał i nie ma tam żadnej nieszczelności
-
Coś popiskuje na zimnym
Niestety ale nie jest to ani jedno ani drugie
-
Coś popiskuje na zimnym
Witam coś popiskuje na zimnym silniku brak już mi pomysłów może miał ktoś podobny problem generalnie nie jest to nic związanego z paskiem klinowym ani jego osprzętem mechanik sprawdzał szczelność kolektora i twierdzi że ma żadnych pęknięć ani nie szczelności turbo nie bierze oleju ani auto nie traci mocy wrzucam mały filmik jakieś pomysły ? Podpowiedzi ?
-
Wymiana kolektora wydechowego bfb
Witam mam pęknięty kolektor wydechowy w b7 bfb i tu moje pytanie czy bez kanału i podnośnika ktoś próbował to wymienic czy jest szansa że uda sie od góry ?
-
Grill atrapa zderzaka
Witam czy ktoś może montował takowy lub temu podobny zamiennik jak jest z jakością tego czy warto allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Co to za dźwięk a4 b7 1.8t
Mała aktualizacja może komuś się przyda a jak nie to do kosza okazało się że był to dźwięk powodowany przez sprzęgiełko alternatora
-
Co to za dźwięk a4 b7 1.8t
Witam pytanie brzmi co to za dźwięk generalnie jest to metaliczne stukanie tylko podczas włączonej klimatyzacji
-
Osłony podwozia
Witam mam pytanie odnośnie osłon podwozia czy wszystkie wersje silnikowe oraz wersje avant i sedan miały takie same ? Głwonie interesuje mnie osłona od strony kierowcy ta długa
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
jeśli można było by prosić WAUZZZ8E86A203882 głownie interesuje mnie informacja czy na pokładzie jest isofix pod fotelik
-
Porządne żarówki do lamp bez soczewki
Witam podepnę się pod temat panowie które żarówki wybrać może ktoś stosował generalnie zastanawiam się nad dwoma możliwościami https://allegro.pl/oferta/philips-zarowka-h7-whitevision-ultra-4200k-w5w-7619562425 lub https://allegro.pl/philips-zarowki-h7-x-treme-vision-130-swiatla-i5985693832.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMzk3NzcxMDMAMTI2MzE5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=861a644e-adb8-4266-84b0-55e433a7e945 ewentualnie https://allegro.pl/oferta/zarowki-philips-racing-vision-h7-55w-150-swiatla-6568431535 jakieś opinie ?
-
Co to za element
Dzięki krótko i na temat
-
Co to za element
-
A4 b7 1.8t bfb bierze olej
również mam BFB+lpg w B7 przebieg 175000 km zużycuie oleju 0 dodam że wymieniam olej co 10 tyś km motul 5w40 wiec zależy od zużycia silnika lub może jakiś mały wyciek ?
damian8913
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta