-
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
To normalnie? Wysłane z mojego LG-D620
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witam wiem ze nie na temat... Jak naciskam pedal sprzegla to u was tez tak silnik chodzi delikatnie inaczej tak jakby klekocze Wysłane z mojego LG-D620
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Czekamy na info Wysłane z mojego LG-D620
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Ja jestem ciekaw czy to by bylo to bo u mnie zaczynaja sie takie same objawy jak "wasze". Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-D620
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Gallardo ma taki rozmiar cylindra hehe Wysłane z mojego LG-D620
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Ostatnio ogladalem tv i gosciu mial podobny problem. Okazalo sie ze mial przeguby, połoski mialy luzy. Moze to by bylo... Pozdro Wysłane z mojego LG-D620
-
Mokasyn123 obserwuje zawartość 2.0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc pochodzę z Dolnego Śląska z małej miejscowości koło Świdnicy. Ostatnio zakupiłem Wymarzone B7 2.0 ALT. Od czasu do czasu będę was prosił o pomoc bo mało wiem od strony Mechanicznej. Pomożecie ?! Pozdrawiam