Treść opublikowana przez śruba81
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema. Czy spoty są w forum czy przy arenie? Jestem nowy i chętnie się zjawie
-
przejściówka aux na usb
Witam. Do gniazda jack w podłokietniku podłączyłem mp3 a na radiu wybrałem AUX. Nie działa ? podobnie jest gdy do gniazda SD włoże kartę i wybiorę SD. Gdzie jest problem? Czy muszę coś odblokować lub ustawić?
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Ok dzieki
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Dzięki za odpowiedź. Dowiedziałem się że te w bagażniku nie są ogrzewane jak tylna szyba. Te wiązki co są na szybach to antena. Sprawdziłem też te nawiewy. Są ślepe. Co do gniazda wybrałem AUX i podłączyłem MP3. Nie działa. Podobnie jest z kartą SD.
-
Audi A4 2.0 CR CAGA 143KM
Witam. Mam parę pytań. 1. Czy tylne szyby boczne w kombi są ogrzewane powietrzem z dmuchawy? Są przy szybach kratki wentylacyjne ale nie wiem czy są czynne. 2. W podłokietniku jest gniazdo jack. Do czego ono służy? Podłączyłem mp3 do tego gniazda i nic. 3. Czy wejście na karty SD jest czynne czy trzeba je jakoś odblokować? Wkładam kartę i nic nie czyta.
-
Dmuchawa tylnych bocznych szyb w avant a4 b8
Witam. Czy tylne boczne szyby w kombi a4 b8 są ogrzewane przez nawiew? Przy szybach są kratki wentylacyjne ale nie wiem czy są one czynne.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć. Jestem nowym forumowiczem i chciałbym się zintegrować z grupą. Mam zamiar pojawić się w forum. W którym miejscu jest spotkanie? W piątek będę dopiero koło 19 z uwagi na to że o 18 kończę pracę. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem z Zabrza i od niedawna jestem w posiadaniu a4 b8 z 2008r. Mam nadzieję że szybko się spotkamy na spocie bo mam kilka pytań co do mojego cacka ? pozdro