Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

venom85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez venom85

  1. Cześć, mam afn-a 1999 rok po kilku modach, pompa 107j, wtryski 0.230 na końcówkach denso, turbo brd, wałek z sdi, map sensor 51c i fmic. Byłem wczoraj na hamowni i po programie wypluł jedynie 181kunia i 413niuta. Tuner wrzucał większe napięcie na nastawnik, ale dawka paliwa byla.wtedy obcinana i musiał ustawić mniejsze napięcie. Ma ktoś czas i chęci żeby pomóc? Średnio się na tym znam.
  2. Niech Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi... Działa
  3. Cześć, włożyłem do mojej A4 1.9 tdi licznik VDO z 2.5 tdi z 2000 roku. Wcześniej miałem licznik Jaeger-a. Moje Audi jest z 1999 roku. Oba liczniki mają zieloną i niebieską wtyczkę plus VDO ma szarą bo ma Fisa. Nie kumam za bardzo, które piny w kostkach mam przełożyć. Nie działa mi prawy kierunek na liczniku, obrotomierz i nie mogę połączyć się z kompem VCDSEM. Pamięta może ktoś z Was co należy zrobić? Dodam, że mam immo wyłączone w kompie więc ten temat odpada. Pozdro
  4. Cześć, włożyłem do mojej A4 1.9 tdi licznik VDO z 2.5 tdi z 2000 roku. Wcześniej miałem licznik Jaeger-a. Moje Audi jest z 1999 roku. Oba liczniki mają zieloną i niebieską wtyczkę plus VDO ma szarą bo ma Fisa. Nie kumam za bardzo, które piny w kostkach mam przełożyć. Nie działa mi prawy kierunek na liczniku, obrotomierz i nie mogę połączyć się z kompem VCDSEM. Pamięta może ktoś z Was co należy zrobić? Dodam, że mam immo wyłączone w kompie więc ten temat odpada. Pozdro
  5. venom85 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam problem z czescia, ktora znajduje sie w tylnych drzwiach. 4 lata temu zdemontowalem, a teraz nie wiem gdzie jest jej miejsce. Prosze o pomoc.
  6. venom85 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Cześć, mam pytanie do tych co wrzucali koito biled, w jaki sposób przykrecacie projektory? Na perwera czy robicie jakiś adapter? Pzdr
  7. Czesc, mam pytanko. Chce wrzucic scyzoryk z pilotem do autka, ktore miało zwykły kluczyk moja pompka to: 8D0.862.257 C - 1999-2003 - Bez alarmu. Bez pilota. (Audi A3/A4) A scyzoryki jakie już kupiłem razem ze stacyjka i zamkami to: 4D0 837 231 A - 433,92 MHz - (8/97-12/98) - 3 przyciski - 5D1 - NAJPRAWDOPODOBNIEJ i/lub 433 MHz i teraz moje pytanie, jaka pompkę mam kupić żeby mi działał pilot? I wogole czy to będzie działać? Na dodatek wrzucam jeszcze licznik vdo full fis, stary do jager...
  8. Dzisiaj podlaczylem licznik vdo, w oryginale mialem UKNSI i nie dziala mi vag kkl... czy mozliwe jest, ze swiecace immo blokuje dostep vagowi?
  9. @Fazii a dlaczego nie ma tego opisu tutaj? Tylko trzeba ekstra za chomika bulic? Dzieki, ze mi wskazales bo bym sie nie domyslil, ze trzeba jeszcze cos pobierac...pzdr
  10. @Fazii przeczytałem pierwszy post i nigdzie nie znalazłem opisu jak wydobyć pin ze starego licznika i jak go wrzucić do nowego. Możesz mi wskazać?
  11. Witam, mam pytanko do speców z tego forum. Moje autko to a4 b5 afn 99 rok i mam licznik bez fis, a che zalozyc z fisem od a4 b5 2.5 afb 99 rok. Narazie zmiana pinow mnie nie interesuje bo wazniejszy problem jest z immo. Mianowicie nie mam kodu pin i nie wiem jak i czym go wyjac z licznika. Prosze o szczegolowe informacje jak tego dokonac by samochod mogl wogole odpalic, a moze immo da sie jakos wylaczyc? Potrzebuje opisu krok po kroku jaki mam kupic kabel i jakiego programu do tego uzyc. pzdr
  12. venom85 odpowiedział(a) na venom85 temat w Audi A4 B5
    Mam samochód żeby to poćwiczyć, ale muszę mieć jakieś wskazówki... Nikt tego nie robił jeszcze?
  13. venom85 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, chcialem wyjac tylna boczna szybe z avanta, zeby dostac sie do aluminiowej listwy. Ma ktos moze opis jak ja trzeba wyciac by nie uszkodzic uszczelek?pzdr
  14. venom85 odpowiedział(a) na venom85 temat w Audi A4 B5
    A jak ten sterownik sie programuje? Zrobię to sam vagiem kkl?
  15. venom85 odpowiedział(a) na venom85 temat w Audi A4 B5
    A co gdybym przełożył licznik, stacyjkę i klucze od jednego kompletu? Czy będę musiał cokolwiek programować?
  16. venom85 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, mam a4 b5 z 99 roku z licznikiem vdo taki jak na fotce i chcę go zamienić na pełen fis z automatu 2.5 tdi tez vdo taki jak na fotce tylko bez tych chromów... Czy jest to wykonalne?
  17. venom85 odpowiedział(a) na struzes temat w Audi A4 B5
    A jak jest z taka sama z wyglądu, ale z b6? Da sie podłączyć?
  18. venom85 odpowiedział(a) na venom85 temat w Audi A4 B5
    A ma ktoś focie, gdzie dokładnie ma to siedzieć?
  19. venom85 odpowiedział(a) na jan3k temat w Audi A4 B5
    z tego co pamietam(bo tez tak mialem) musisz zostawic wlaczona nawi na chyba 1h i po tym czasie blokada sie zresetuje i bedziesz mogl wbic poprawny kod
  20. venom85 odpowiedział(a) na venom85 temat w Audi A4 B5
    Jasne, wrzucam...
  21. venom85 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć, mam problem z fotelami, a mianowicie wiszą mi z nich styczniki i nie wiem skąd sie wyczepily czy urwały...w obydwu to samo...
  22. Ok dzięki za info...u mnie też wszystko musi być dograne...
  23. Witam, jestem nowy na forum. Mam pytanie do osób, które montowały tunel z podłokietnikiem od passata b5 fl do swojej audiczki. Mianowicie czy jest sens to robić, jak taka zamiana się prezentuje i czy jest to łatwe przedsięwzięcie? Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.