Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

venom85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, mam afn-a 1999 rok po kilku modach, pompa 107j, wtryski 0.230 na końcówkach denso, turbo brd, wałek z sdi, map sensor 51c i fmic. Byłem wczoraj na hamowni i po programie wypluł jedynie 181kunia i 413niuta. Tuner wrzucał większe napięcie na nastawnik, ale dawka paliwa byla.wtedy obcinana i musiał ustawić mniejsze napięcie. Ma ktoś czas i chęci żeby pomóc? Średnio się na tym znam.
  2. Niech Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi... Działa
  3. Cześć, włożyłem do mojej A4 1.9 tdi licznik VDO z 2.5 tdi z 2000 roku. Wcześniej miałem licznik Jaeger-a. Moje Audi jest z 1999 roku. Oba liczniki mają zieloną i niebieską wtyczkę plus VDO ma szarą bo ma Fisa. Nie kumam za bardzo, które piny w kostkach mam przełożyć. Nie działa mi prawy kierunek na liczniku, obrotomierz i nie mogę połączyć się z kompem VCDSEM. Pamięta może ktoś z Was co należy zrobić? Dodam, że mam immo wyłączone w kompie więc ten temat odpada. Pozdro
  4. Cześć, włożyłem do mojej A4 1.9 tdi licznik VDO z 2.5 tdi z 2000 roku. Wcześniej miałem licznik Jaeger-a. Moje Audi jest z 1999 roku. Oba liczniki mają zieloną i niebieską wtyczkę plus VDO ma szarą bo ma Fisa. Nie kumam za bardzo, które piny w kostkach mam przełożyć. Nie działa mi prawy kierunek na liczniku, obrotomierz i nie mogę połączyć się z kompem VCDSEM. Pamięta może ktoś z Was co należy zrobić? Dodam, że mam immo wyłączone w kompie więc ten temat odpada. Pozdro
  5. venom85 obserwuje zawartość Co to za czesc?
  6. venom85 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam problem z czescia, ktora znajduje sie w tylnych drzwiach. 4 lata temu zdemontowalem, a teraz nie wiem gdzie jest jej miejsce. Prosze o pomoc.
  7. venom85 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Cześć, mam pytanie do tych co wrzucali koito biled, w jaki sposób przykrecacie projektory? Na perwera czy robicie jakiś adapter? Pzdr
  8. Czesc, mam pytanko. Chce wrzucic scyzoryk z pilotem do autka, ktore miało zwykły kluczyk moja pompka to: 8D0.862.257 C - 1999-2003 - Bez alarmu. Bez pilota. (Audi A3/A4) A scyzoryki jakie już kupiłem razem ze stacyjka i zamkami to: 4D0 837 231 A - 433,92 MHz - (8/97-12/98) - 3 przyciski - 5D1 - NAJPRAWDOPODOBNIEJ i/lub 433 MHz i teraz moje pytanie, jaka pompkę mam kupić żeby mi działał pilot? I wogole czy to będzie działać? Na dodatek wrzucam jeszcze licznik vdo full fis, stary do jager...
  9. Dzisiaj podlaczylem licznik vdo, w oryginale mialem UKNSI i nie dziala mi vag kkl... czy mozliwe jest, ze swiecace immo blokuje dostep vagowi?
  10. @Fazii a dlaczego nie ma tego opisu tutaj? Tylko trzeba ekstra za chomika bulic? Dzieki, ze mi wskazales bo bym sie nie domyslil, ze trzeba jeszcze cos pobierac...pzdr
  11. @Fazii przeczytałem pierwszy post i nigdzie nie znalazłem opisu jak wydobyć pin ze starego licznika i jak go wrzucić do nowego. Możesz mi wskazać?
  12. Witam, mam pytanko do speców z tego forum. Moje autko to a4 b5 afn 99 rok i mam licznik bez fis, a che zalozyc z fisem od a4 b5 2.5 afb 99 rok. Narazie zmiana pinow mnie nie interesuje bo wazniejszy problem jest z immo. Mianowicie nie mam kodu pin i nie wiem jak i czym go wyjac z licznika. Prosze o szczegolowe informacje jak tego dokonac by samochod mogl wogole odpalic, a moze immo da sie jakos wylaczyc? Potrzebuje opisu krok po kroku jaki mam kupic kabel i jakiego programu do tego uzyc. pzdr
  13. venom85 odpowiedział(a) na venom85 temat w Audi A4 B5
    Mam samochód żeby to poćwiczyć, ale muszę mieć jakieś wskazówki... Nikt tego nie robił jeszcze?
  14. venom85 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, chcialem wyjac tylna boczna szybe z avanta, zeby dostac sie do aluminiowej listwy. Ma ktos moze opis jak ja trzeba wyciac by nie uszkodzic uszczelek?pzdr
  15. venom85 odpowiedział(a) na venom85 temat w Audi A4 B5
    A jak ten sterownik sie programuje? Zrobię to sam vagiem kkl?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.