Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nole

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przy swapie hamulcow z 288 na 312 zmieniasz tylko tarcze i jarzma. Reszta zostaje stara, tj oslony, zaciski. Podobnie ma sie tył. Z 245 na 255 zmieniasz tarcze i jarzma i montujesz do kupy. Robilem u siebie taki swap i jestem zadowolony. Skóry z twarzy przy hamowaniu nie urywa ale czuc róznice
  2. Nole odpowiedział(a) na kubabkb temat w Audi A4 B6/B7
    Cały komplet, nic oprócz wymiany z tym nie zrobisz...
  3. Witam Chciałbym zaprezentować mojego doopowoza. Jest to audi a4 b6 avant. Auto jest z 2004r. Ma silnik diesla, a jakże... W dni zakupu wyglądał tak, myślę,że nawet obiecująco... Co do samochodu miałem kilka pomysłow, by jeżdziło mi się nim jeszcze lepiej. W miarę możliwości czasowych coś przy nim grzebię Wiadomo na początek zestaw startowy... rozrzad, przegląd, jakieś drobne regulacje i naprawy. To na początek wszystko. Kilka rzeczy jeszcze zrobione, ale o tym wkrótce Zaraz na pierwszy ogień auto trafiło do Roberta z Tune-up. Silnik miał potencjał, ale program miał tylko spowodować lekkość poruszania się auta...i tak się stało Kolejnym krokiem, zgodnie z moją dewizą " rozpędzić zawsze się da, a wyhamować trzeba" była wymiana hamulców na nieco większe... Przód 312mm, tył 255mm. Nie są to co prawda 320mm ale poprawę czuć. I o to chodziło!! Przy okazji pełna regeneracja zacisków i jarzm przód i tył... Co by się miło jeździło wpadło RNSe no i wszystkie potrzebne graty by to zamocować w konsolę Takze małe rezanko i wszystko siadło jak trzeba... cdn. Tymczasem pozdrawiam Nole
  4. Witam Was drodzy użytkownicy forum oraz A4'ek. Mam na imię Paweł (Nole). Swoim autem poruszam się po 3mieście, gdzie mieszkam i pracuję Autko mam już jakiś czas i narazie nie zmieniam na inne Auto służy mi do jazdy na codzień i generalnie lubię w oryginale Autko to avf w wersji avant. Pozdrawiam i jeszcze raz witam!! Nole

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.