Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziomek435

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomek435

  1. zaciski pomalowane i podłokietnik już wsadzony teraz czas na przyciemnienie szyb za jakiś czas będzie robiony rozrząd. Zdjęcia za jakiś czas postojówki Led zaciski pomalowane na czarno podłokietnik zamontowany tempomat już działa po świętach wymiana rozrządu mnie czeka
  2. może ktoś się jeszcze wypowie ?
  3. ziomek435 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    wycieraczka z tyłu nie ma siły się podnieść nieraz się podniesie ale już nie wróci lub się przekręca i wpada na dół. czy by to silniczek wycieraczki czy coś innego ?
  4. ktoś z Przemyśla jest aktywny tutaj ?
  5. ktoś z Przemyśla jest może z klubu ?
  6. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    okej dzięki. a teraz druga sprawa jaki olej do skrzyni biegów i ile go tam wchodzi ?
  7. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    kupiłem dopiero auto nie wiem co jam siedzi gaz założyłem sam więc nic nie było robione
  8. ziomek435 opublikował(a) temat w 1.8T
    jakie świece do 1.8 T bex w lpg słyszałem że ngk niby ale czekam na wasze opinie
  9. żałuję jednego tylko że nie quattro mieszkam w takim miejscu że by się przydało. Poza tym bardzo mi się podoba jaki kolor zacisków hamulcowych ? pomóżcie
  10. gdzie jest spot można wiedzieć jestem z okolic może bym wpadł
  11. może ktoś zna jakiegoś dobrego mechanika który się zna na rzeczy w Przemyślu ? chodzi o różne naprawy
  12. dam znać co i jak zajmę się tym w poniedziałek bo niestety cały czas pracuję :/ więc tak sprawdziłem wszystko klocki dobre tarcze też. może to wina półosi jest na niej lekki luz nie wiem czy ma taki być czy nie ?
  13. ma ktoś jakieś żarówki przetestowane z allegro jak tak niech da link.
  14. dzięki za pomóc będę powoli działał i robił różne rzeczy jakie opony na lato 17 polecacie. W tym roku miałem Dunlop sp sport bluresponse w moim starszym aucie Passat opony naprawdę dobre kupiłem na oponeo jednak po 10 tyś km szczeliła opona mi. dlatego nie chce już ich i opon z oponeo raczej też. Więc pytam was jakie polecacie ?
  15. będzie trzeba odkręcić i zobaczyć nie ma wyjścia
  16. spróbuję zobaczyć bardziej szczegółowo nie mam pojęcia dlaczego tak mi się dzieje. auto było na stacji diagnostycznej jak go kupiłem i hamulce ma dobre ale ten dźwięk czego ?
  17. dzięki temat do zamknięcia
  18. wszystko ok dobrze się jeździ nie ma żadnego problemu tylko chciałem wiedzieć czy dobrze zrobiłem
  19. wiesz ja dopiero ten gaz co założyłem więc już nic teraz niestety nie zmienię. już po sprawie tylko chciałem się dowiedzieć czy był to dobry w miarę wybór
  20. urządzenie wtrysku pisze AC. tak jest napisane
  21. Podaję wam części z czego mam założony gaz. wiem że już po zawodach bo założyłem więc nie mogę nic zmienić ale oceńcie niby miał bym dobry i będzie potem można założyć chip mam 190 koni teraz BEX więc tak zbiornik bormech wielozawór tomasetto obudowa gazosczelna bormech filt gazu filgaz reduktor ac box zawór odcinający vactek przewody fagumit wlew paliwa tomasetto czujnik ciśnienia p5-02 jednostka sterująca stag q box zapłaciłem 2500 tys za gaz czekam na opinie pewnie nie jest najlepszy to wiem.
  22. Witam. mam taki problem jak hamuje słyszę taki dźwięk chrobotanie coś takiego nie wiem co to może być klocki wyglądają na dobre tarcze myślę że też nie bo nie ma jakiegoś bicia jak szybko jadę tylko jak hamuje jak jadę ponad 100 i hamuje to słychać ten dźwięk dziwny jak tak 50 mniej to tego nie słychać. może pomożecie ? czy może to być ze cylinderek nie odbija ?
  23. czarny skóra albo czarny materiał wchodzi w rachubę
  24. no można jak by coś fajnego było do 200 zł a ten jest zły bo oryginał dorwać za dobrą cenę trudno
  25. siema. oceńcie jak możecie czy ten podłokietnik nadaje się do audi a4 b6 i jest dobry http://allegro.pl/nowy-podlokietnik-audi-a4-b6-b7-zestaw-montazowy-i5801051307.htmla jak nie jest to może polecicie jakiś lepszy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.