Treść opublikowana przez ziomek435
-
Spoty Przemyśl
ja spróbuję być myślę że do tego czasu ogarnę auto bo parę rzeczy robię
-
poduszka skrzyni biegów 1.8T quattro
jaka poduszka skrzyni biegów do 1.8T quattro ? słyszałem że lemforder jest ok.
-
Spoty Przemyśl
ja bym mógł ale w sobotę : )
-
Spoty Przemyśl
no niestety nie mam się jak zamienić
-
Spoty Przemyśl
kolega się wybiera ja niestety nie dam rady :/
-
Spoty Przemyśl
ja mam gałke 6 biegową pikowaną na sell ale potrzebuje takiej samej 5 biegów
-
Spoty Przemyśl
to jak z tym jutrem byłby ktoś ?
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
czekam na lato na polerke mojego auta może znajdziesz chwilę : D
-
Spoty Przemyśl
jakiś spocik w sobotę ? jestem wolny wpadł bym z kolegą na 2 auta ? : )
-
pokrywa zaworów cieknie
sączy mi się prawdopodobnie z pokrywy zaworów na 6 tys od wymiany oleju dolałem ok 150-200 ml oleju to dużo ? i poza tym jak z wymianą czy jest kosztowna i trudna ?
-
Podwójny wydech
ja mam Podkarpacie
-
lusterko lewe grzane
ile pin jest kostka w lusterku lewe grzane. dzięki wielkie z góry
-
wypadanie zapłonu 1.8T
jak sprawdzić dobrze ten n75 i DV bo nigdy tego nie ruszałem
-
wypadanie zapłonu 1.8T
no i dziś przy zimnym wypadł zapłon ostatnio też parę dni temu się zdarzyło. sprawdzam dziś błędy i 4 błędy aż. dodam że mocy nie czuje żeby stracił . ten pierwszy błąd i 3 cylinder nigdy nie pokazywało. nie mam pojęcia
-
Turbo do oceny
Proszę ocenić turbo czy jest ok silnik 1.8T 163 bfb quattro logi 115+118 LPG zrobione są dwa http://log.malonetuning.com/chart/34885#H8KLCADDqsOlCVoCA23CjUEOw4IwDATDv8KScyxRAcO9TMKVwoMhVmrCqSTClcOjwqDDksOXwpPCtMKiw6LDkMKjZ3bDl8ODYMKew6nDtcOgSBAkwpU5G3txwrbDgSkJwq9UT2sCRRJUMsK7wolvEgVNwrAALsOcGntnZE%2FDoFExwpM2eMK1KsKFwppBw6%2FDoXPChMKNcBh1G8Krw4k%2FUVV3woLDr8Onw7jDtsODWDTDpXnDosOtacOXO8O3BQR7woElw5UAAAA%3D http://log.malonetuning.com/chart/34884#H8KLCABkw6YJWgIDbcKNQQ7DgjAMBMO%2FwpJzLFEBw71MwpXCgyFWasKpJMKVw6PCoMOSw5fCk8K0wqLDosOQwqNndsOXw4Ngwp7DqcO1w6BIECTClTkbe3HCtsOBKQnCr1RPawJFElQywrvCiW8SBU3CsAAuw5wae2dkT8OgUTHCkzZ4wrUqwoXCmkHDr8Ohc8KEwo1wGHUbwqvDiT9RVXfCgsOvw6fDuMO2w4NYNMOlecOiw61pw5c7w7cFBHvCgSXDlQAAAA%3D%3D
-
podkładki pod sprężyny z tyłu
to podrzuć jak możesz temat o tym
-
podkładki pod sprężyny z tyłu
czyli te podkładki normalnie dajemy na sprężyne na górę co nie
-
podkładki pod sprężyny z tyłu
polecasz te podkładki czy kupić po prostu sprężyny z quattro ? podkładki na pewno tańsze ale czy nie jest za twardo ani nic
-
podkładki pod sprężyny z tyłu
czy ktoś używał podkładki z tyłu pod sprężyny żeby trochę tył poszedł do góry ? proszę o informację : )
-
podkładki pod sprężyny z tyłu
czy ktoś używał podkładki z tyłu pod sprężyny żeby trochę tył poszedł do góry ? proszę o informację : )
-
pomocy auto kręci nie chce palić
sprawa rozwiązana wymieniony czujnik g62 wszystko działa jak należy
-
pomocy auto kręci nie chce palić
jaki silnik masz ? bo ja myślałem że ten czujnik jest w chłodnicy na dole
-
pomocy auto kręci nie chce palić
ten czujnik znajduje się w chłodnicy ?
-
pomocy auto kręci nie chce palić
takie błędy było wczoraj dziś w ogóle nie chciał zapalić. kręci ale tak jak by na 1 cylinder. jakieś pomysły ?
-
skrzynia biegów problem z 2 biegiem
ale u mnie było tak że wszystko było ok. chciałem wymienić olej bo kupiłem tą skrzynie bo zakładałem quattro i wymieniłem olej od razu zaczęło się to dziać problem 2 biegu wymieniłem znowu olej na jeszcze lepszy bo myślałem że to wina oleju i dalej to samo.