Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziomek435

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomek435

  1. mam problem z drugim biegiem najbardziej na zimnym silniku potem już w miarę ale z dużych obrotów nie dam rady za bardzo wrzucić 2 biegu. zaczęło się tak że zrobiłem swapa na quattro i biegi wchodziły fajnie ale chciałem zmienić olej zmieniłem na mobil i tak zaczęło się dziać jeździłem 2 tyg . i zmieniłem na ravenol 75w90 vsg i jest troszkę lepiej ale nie wiem czy to jest wina oleju. ten niby ma być ok a szkoda mi wydawać grube pieniądze na dalej inne oleje. macie jakiś pomysł ? 1.8T skrzynia FTP
  2. może ktoś chętny na wydech 1.8T ośka + osłony zaciski 245 na tył pompa abs zbiornik paliwa tylna belka 1.8T amortyzatory tył gałka 5 biegów półośki parę rzeczy zostało po przekładce : )
  3. całe quattro posiadam z avj skrzynia 5 przełożenie jest podobne chodź trochę brakuje mi 6 nie ukrywam ale może dlatego że jestem przyzwyczajony tak. poza tym na pewno jestem zadowolony z quattro : ) koszt to 3 tys ale zależy za ile znajdziesz graty i za ile ktoś Ci ogarnie przekładke więc może to być koszt 1 tys może być 5 tys zależy wszystko : )
  4. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    u mnie na razie ustało samo z siebie od paru dni wszystko ok a nic nie robiłem przy aucie
  5. jaki kolor Audi ale raczej to nie ja
  6. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    daj znać jak wyszedł pomiar
  7. jaki olej do skrzyni 1.8T wlałem mobil 75w90 przestały wchodzić płynnie biegi :/ myślę teraz nad mobil atf 220. niby dobry a wy co polecacie żeby naprawdę nie było już problemu
  8. może pomożecie potrzebuje kogoś na jutro kto wymieni mi olej w skrzyni macie kogoś jakiegoś mechanika znajomego ? jak coś dajcie znać czeka mnie trasa a zmieniłem olej niestety jest zły biegi nie wchodzą tak płynnie jak wcześniej :/
  9. szkoda ze mnie nie było
  10. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    będę musiał do kogoś podjechać bo nie mam. jak nie da radę vcds
  11. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    powiedz mi na którym kanale to sprawdzić
  12. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    tak jest ok 220 nie wiem dokładnie. założyłem quattro i jest inna pompa paliwa może dlatego tak jest ale nie Buczy ani nic ?
  13. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    LPG 002+033 https://log.malonetuning.com/chart/34098#H8KLCAAjWsO0WQIDbcONw5EKw4IwDAXDkH%2FDiXMCVsOFwp8ZfcKINsOUw4LDlsKMNhvDk8Kvd1tRfMOYY8OOwr3Cl3QdFBl0FgpsXMOFAB1ePB7DsXnDo8KHDsO3wpTChWLDkWnCrMKAwqfChsK9wpbDtMKWw7VEwojCksKlwrAJwrQkw49SwoxMaSFew5LCtmgbDsKBXj%2FCgsKSw6LDk8O2w4nDusOtL3AIw67CgMKvX8Omw4nCtMKOfcKywr18w7PDvgPCqMKrAsKtw5IAAAA%3D 003+020 https://log.malonetuning.com/chart/34099#H8KLCADDkFrDtFkCA23Di0EOwoIwEMKFw6HCu8OMwrrCkwgqwpchXVTCmcOUScKgQ8KmwoNBTw%2FClWhcdMO5wr7Cl8K%2Fw6%2FDoS7Dk8KNE2FUWcOmDMOuw6Rdw4FRwpTDn8K0TwfCkRJpMMKCw6NJT1JDE1wxwqxcworCownDg8KAwq8fwoFyfMOYJ8OJZH9Hw6vCoMKpw7DCucOOwpc6X8Orw5x9OSwmeR7DmcKKNsKdw7cbIk8wEsOpAAAA 115+118 https://log.malonetuning.com/chart/34100#H8KLCADDvlrDtFkCA23CjUEOw4IwDATDv8KScyxRAcO9TMKVwoMhVmrCqSTClcOjwqDDksOXwpPCtMKiw6LDkMKjZ3bDl8ODYMKew6nDtcOgSBAkwpU5G3txwrbDgSkJwq9UT2sCRRJUMsK7wolvEgVNwrAALsOcGntnZE%2FDoFExwpM2eMK1KsKFwppBw6%2FDoXPChMKNcBh1G8Krw4k%2FUVV3woLDr8Onw7jDtsODWDTDpXnDosOtacOXO8O3BQR7woElw5UAAAA%3D a tu na PB 002+033 https://log.malonetuning.com/chart/34101#H8KLCAA0W8O0WQIDbcONw5EKw4IwDAXDkH%2FDiXMCVsOFwp8ZfcKINsOUw4LDlsKMNhvDk8Kvd1tRfMOYY8OOwr3Cl3QdFBl0FgpsXMOFAB1ePB7DsXnDo8KHDsO3wpTChWLDkWnCrMKAwqfChsK9wpbDtMKWw7VEwojCksKlwrAJwrQkw49SwoxMaSFew5LCtmgbDsKBXj%2FCgsKSw6LDk8O2w4nDusOtL3AIw67CgMKvX8Omw4nCtMKOfcKywr18w7PDvgPCqMKrAsKtw5IAAAA%3D 003+020 https://log.malonetuning.com/chart/34102#H8KLCAByW8O0WQIDbcONw4EKwoMwDMOGw7F3w4nCuQHDhcONwpfCkR7CqsKGLsOgGknCo8K4PcO9wqYyw5nCocOHw7w%2Bw77CpMOrYMKQZ8OPwokwwqoscwZXecK3w6Mkw4pvw7rCng4iJcOSYATDp8KSVlJDE8OcMGzCvBdnE8OGEV8XwoFyfMOYwpFkwrLCv8KhdlAXwrgpw7PCrcOMw7cywrc%2FDsKLScKeJ8K2w6Njw6vDvQcRwovCq0TDqQAAAA%3D%3D 115+118 https://log.malonetuning.com/chart/34103#H8KLCADCqVvDtFkCA23CjUEOw4IwDATDv8KScyxRAcO9TMKVwoMhVmrCqSTClcOjwqDDksOXwpPCtMKiw6LDkMKjZ3bDl8ODYMKew6nDtcOgSBAkwpU5G3txwrbDgSkJwq9UT2sCRRJUMsK7wolvEgVNwrAALsOcGntnZE%2FDoFExwpM2eMK1KsKFwppBw6%2FDoXPChMKNcBh1G8Krw4k%2FUVV3woLDr8Onw7jDtsODWDTDpXnDosOtacOXO8O3BQR7woElw5UAAAA%3D ostatni log się nie zapisał widze. ale moze coś pomożecie od 2 dni problem na razie ustąpił
  14. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    do tego dodam ze wczoraj i dziś okej check się nie zaświecił i autko hula
  15. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    tutaj są logi proszę o pomoc LPG poprawka002+033-xxx.CSV LPG003+020-xxx.CSV LPG-115+118-xxx.CSV PB002+033-xxx.CSV PB-003+020-xxx.CSV PB115+118-xxx.CSV
  16. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    przez jaki program można odczytać logi vaglog niestety nie działa strona :/
  17. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    okej daj znać jak zrobię to wrzucę
  18. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    te logi zrobić na Pb czy lpg ?
  19. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    jutro spróbuję zrobić logi ale dopiero pod wieczór. ale czy to może być głowica ? czytałem ten temat wyżej co wrzuciliście, ale mi nie telepie silnikiem. tylko jak jadę na zimnym ponad powiedzmy 4-5 tys wtedy mija check i to nie zawsze. jutro sprawdzę na benzynie czy też tak będzie. i dam znać.
  20. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    zrobię w wolnej chwili i wrzucę
  21. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    jakie zrobić logi jutro będę jeździł na samej pb i zobaczę
  22. ziomek435 opublikował(a) temat w 1.8T
    Wypada zapłon 4 cylinder na zimnym silniku też trochę nie równa praca nieraz miga check po prostu chwilę przy ostrej jeździe i brak mocy potem wraca do normy. zamieniłem cewki dalej pokazuje 4 cylinder. świece mają z 15 tys. pomożecie jakieś wskazówki ?
  23. quattro już założone śmiga jak szalone
  24. ziomek435 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. jak odkręcić zapieczone jarzma z tyłu żeby nie urwać śruby ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.