Treść opublikowana przez ziomek435
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
zaciski pomalowane i podłokietnik już wsadzony teraz czas na przyciemnienie szyb za jakiś czas będzie robiony rozrząd. Zdjęcia za jakiś czas postojówki Led zaciski pomalowane na czarno podłokietnik zamontowany tempomat już działa po świętach wymiana rozrządu mnie czeka
-
mechanik Przemyśl
może ktoś się jeszcze wypowie ?
-
wycieraczka tył
wycieraczka z tyłu nie ma siły się podnieść nieraz się podniesie ale już nie wróci lub się przekręca i wpada na dół. czy by to silniczek wycieraczki czy coś innego ?
-
Spoty Przemyśl
ktoś z Przemyśla jest aktywny tutaj ?
-
Spoty Przemyśl
ktoś z Przemyśla jest może z klubu ?
-
bex świece lpg pomóżcie.
okej dzięki. a teraz druga sprawa jaki olej do skrzyni biegów i ile go tam wchodzi ?
-
bex świece lpg pomóżcie.
kupiłem dopiero auto nie wiem co jam siedzi gaz założyłem sam więc nic nie było robione
-
bex świece lpg pomóżcie.
jakie świece do 1.8 T bex w lpg słyszałem że ngk niby ale czekam na wasze opinie
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
żałuję jednego tylko że nie quattro mieszkam w takim miejscu że by się przydało. Poza tym bardzo mi się podoba jaki kolor zacisków hamulcowych ? pomóżcie
-
3.0 ASN Quattro S-line / Rzeszów
gdzie jest spot można wiedzieć jestem z okolic może bym wpadł
-
mechanik Przemyśl
może ktoś zna jakiegoś dobrego mechanika który się zna na rzeczy w Przemyślu ? chodzi o różne naprawy
-
hamulce dziwny hałas
dam znać co i jak zajmę się tym w poniedziałek bo niestety cały czas pracuję :/ więc tak sprawdziłem wszystko klocki dobre tarcze też. może to wina półosi jest na niej lekki luz nie wiem czy ma taki być czy nie ?
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
ma ktoś jakieś żarówki przetestowane z allegro jak tak niech da link.
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
dzięki za pomóc będę powoli działał i robił różne rzeczy jakie opony na lato 17 polecacie. W tym roku miałem Dunlop sp sport bluresponse w moim starszym aucie Passat opony naprawdę dobre kupiłem na oponeo jednak po 10 tyś km szczeliła opona mi. dlatego nie chce już ich i opon z oponeo raczej też. Więc pytam was jakie polecacie ?
-
hamulce dziwny hałas
będzie trzeba odkręcić i zobaczyć nie ma wyjścia
-
hamulce dziwny hałas
spróbuję zobaczyć bardziej szczegółowo nie mam pojęcia dlaczego tak mi się dzieje. auto było na stacji diagnostycznej jak go kupiłem i hamulce ma dobre ale ten dźwięk czego ?
-
podzespoły lpg czy dobre ?
dzięki temat do zamknięcia
-
podzespoły lpg czy dobre ?
wszystko ok dobrze się jeździ nie ma żadnego problemu tylko chciałem wiedzieć czy dobrze zrobiłem
-
podzespoły lpg czy dobre ?
wiesz ja dopiero ten gaz co założyłem więc już nic teraz niestety nie zmienię. już po sprawie tylko chciałem się dowiedzieć czy był to dobry w miarę wybór
-
podzespoły lpg czy dobre ?
urządzenie wtrysku pisze AC. tak jest napisane
-
podzespoły lpg czy dobre ?
Podaję wam części z czego mam założony gaz. wiem że już po zawodach bo założyłem więc nie mogę nic zmienić ale oceńcie niby miał bym dobry i będzie potem można założyć chip mam 190 koni teraz BEX więc tak zbiornik bormech wielozawór tomasetto obudowa gazosczelna bormech filt gazu filgaz reduktor ac box zawór odcinający vactek przewody fagumit wlew paliwa tomasetto czujnik ciśnienia p5-02 jednostka sterująca stag q box zapłaciłem 2500 tys za gaz czekam na opinie pewnie nie jest najlepszy to wiem.
-
hamulce dziwny hałas
Witam. mam taki problem jak hamuje słyszę taki dźwięk chrobotanie coś takiego nie wiem co to może być klocki wyglądają na dobre tarcze myślę że też nie bo nie ma jakiegoś bicia jak szybko jadę tylko jak hamuje jak jadę ponad 100 i hamuje to słychać ten dźwięk dziwny jak tak 50 mniej to tego nie słychać. może pomożecie ? czy może to być ze cylinderek nie odbija ?
-
podłokietnik beżowy twist
czarny skóra albo czarny materiał wchodzi w rachubę
-
podłokietnik beżowy twist
no można jak by coś fajnego było do 200 zł a ten jest zły bo oryginał dorwać za dobrą cenę trudno
-
podłokietnik beżowy twist
siema. oceńcie jak możecie czy ten podłokietnik nadaje się do audi a4 b6 i jest dobry http://allegro.pl/nowy-podlokietnik-audi-a4-b6-b7-zestaw-montazowy-i5801051307.htmla jak nie jest to może polecicie jakiś lepszy.