Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziomek435

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomek435

  1. to dobrze jak ktoś wpadnie zawsze my możemy następny raz wybrać się do Rzeszowa : )
  2. im więcej tym lepiej
  3. dobre i to może jeszcze ktoś wpadnie
  4. to ja też będę o 16 za tydzień w niedzielę
  5. ja bym dzisiaj mógł ale jak już na następny tydzień to niech będzie więcej osób może zobaczy : ) To może w galerii ale jak wy chcecie
  6. to ja też spróbuję sobie ogarnąć wolne na następną niedzielę : )
  7. to dawać organizować
  8. napisz na zlot Podkarpacie żeby widziało więcej osób bo tu do mnie raczej wszyscy nie będą widzieć w temacie
  9. szkoda ze nie quattro co nie x D ale jak dobrze pójdzie do następnej zimy będzie quattro : ) xD tak poza tym nie wiem po co ktoś kupował z salonu wersję bez q chyba że nie było potrzebne I Audi już na nowych ramkach klubowych
  10. no to trzeba coś pomyśleć każdy chętny no to trzeba coś ogarnąć. : ) to już zależy od was kiedy najlepiej jakaś niedziela
  11. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w Audi A4 B6/B7
    mi się zdaje że nie hamuje aż tak źle jak mówisz
  12. ziomek435 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie po vin niby też 312 da radę to jakoś sprawdzić na tarczy czy coś ? i jakie z tyłu są tarcze ?
  13. ziomek435 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Hej mam bexa i mam pytanie czy tutaj są tarcze 312 czy 288. bo kolega mi sprawdzał po vin i mówił że 312 niby czekam na waszą odpowiedź ?
  14. widzę że troszkę nas jest więc kiedyś jak najbardziej można się umówić
  15. widzę kolega z Przemyśla pozdrawiam i zapraszam do mnie parę postów niżej sylwek by bex
  16. dopiero nie dawno zakładałem instalacje i nie chciał bym dalej lecieć w koszty dlatego się pytam czy 115 da radę parę osób pisało że da niby tylko trzeba dobrze wystroić ale czekam na wasze wypowiedzi.
  17. pomóżcie mam stag 4 qbox wtryski barracuda 115 reduktor ac stag czerwony do 250 km. i teraz pytanie chce dać Dp i chip czy da radę na tych wtryskach ? celuje w 210-215 koni.
  18. to była niebieska na bank xD
  19. 18.09 pozdrawiam niebieskie audi a4 1.9 trasa Rzeszów - Przemyśl dawałeś radę nawet jak coś się odezwij pozdrawiam rejestracja rpr04 dalej nie pamiętam
  20. można się kiedyś zgadać gdzieś pogadać o autach
  21. żeby założyć listwy progowe dużo z tym roboty ? czy ktoś coś podpowie
  22. Troszkę więcej nowych zdjęć odświeżony temat piszcie komentuje to bardzo motywuje pozdrawiam poza tym może ktoś napisać kto się zna jaki ja mam pakiet s-line zewnętrzny i wewnętrzny ? po wymianie żarówek led. niestety jedna wpadła do reflektora może ktoś ma jakiś pomysł jak wyciągnąć ?
  23. łańcuchowy nie ruszam tylko przedni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.