Treść opublikowana przez ziomek435
-
Spoty Przemyśl
to dobrze jak ktoś wpadnie zawsze my możemy następny raz wybrać się do Rzeszowa : )
-
Spoty Przemyśl
im więcej tym lepiej
-
Spoty Przemyśl
dobre i to może jeszcze ktoś wpadnie
-
Spoty Przemyśl
to ja też będę o 16 za tydzień w niedzielę
-
Spoty Przemyśl
ja bym dzisiaj mógł ale jak już na następny tydzień to niech będzie więcej osób może zobaczy : ) To może w galerii ale jak wy chcecie
-
Spoty Przemyśl
to ja też spróbuję sobie ogarnąć wolne na następną niedzielę : )
-
Spoty Przemyśl
to dawać organizować
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
- Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
napisz na zlot Podkarpacie żeby widziało więcej osób bo tu do mnie raczej wszyscy nie będą widzieć w temacie- Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
szkoda ze nie quattro co nie x D ale jak dobrze pójdzie do następnej zimy będzie quattro : ) xD tak poza tym nie wiem po co ktoś kupował z salonu wersję bez q chyba że nie było potrzebne I Audi już na nowych ramkach klubowych- Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
no to trzeba coś pomyśleć każdy chętny no to trzeba coś ogarnąć. : ) to już zależy od was kiedy najlepiej jakaś niedziela- jakie tarcze bex
mi się zdaje że nie hamuje aż tak źle jak mówisz- jakie tarcze bex
u mnie po vin niby też 312 da radę to jakoś sprawdzić na tarczy czy coś ? i jakie z tyłu są tarcze ?- jakie tarcze bex
Hej mam bexa i mam pytanie czy tutaj są tarcze 312 czy 288. bo kolega mi sprawdzał po vin i mówił że 312 niby czekam na waszą odpowiedź ?- Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
widzę że troszkę nas jest więc kiedyś jak najbardziej można się umówić- A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
widzę kolega z Przemyśla pozdrawiam i zapraszam do mnie parę postów niżej sylwek by bex- stag 4 qbox bex
dopiero nie dawno zakładałem instalacje i nie chciał bym dalej lecieć w koszty dlatego się pytam czy 115 da radę parę osób pisało że da niby tylko trzeba dobrze wystroić ale czekam na wasze wypowiedzi.- stag 4 qbox bex
pomóżcie mam stag 4 qbox wtryski barracuda 115 reduktor ac stag czerwony do 250 km. i teraz pytanie chce dać Dp i chip czy da radę na tych wtryskach ? celuje w 210-215 koni.- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
to była niebieska na bank xD- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
18.09 pozdrawiam niebieskie audi a4 1.9 trasa Rzeszów - Przemyśl dawałeś radę nawet jak coś się odezwij pozdrawiam rejestracja rpr04 dalej nie pamiętam- Spoty Przemyśl
można się kiedyś zgadać gdzieś pogadać o autach- Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
- Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
żeby założyć listwy progowe dużo z tym roboty ? czy ktoś coś podpowie- Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
Troszkę więcej nowych zdjęć odświeżony temat piszcie komentuje to bardzo motywuje pozdrawiam poza tym może ktoś napisać kto się zna jaki ja mam pakiet s-line zewnętrzny i wewnętrzny ? po wymianie żarówek led. niestety jedna wpadła do reflektora może ktoś ma jakiś pomysł jak wyciągnąć ?- Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
łańcuchowy nie ruszam tylko przedni - Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit