Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziomek435

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomek435

  1. miedź mam 6 . wtryski mam baracuda 115 dysze całkiem wyciągnięte
  2. Witam. pytanie brzmi mam zasilanie 6 z reduktora , reduktor ac r01 czerwony do 250 km. mapę mam teraz zrobioną na ok 220 koni i czy pomoże wyjęcie dławika z wielozaworu zamiast zmiana zasilania na 8. kolega mówi że niby pomoże czekam na wasze zdanie. logi mam porobione auto nie ma problem z mieszanką jest za mało gazu przy ostrej jeździe i nie idzie tak jak ma jechać.
  3. miejsce to przemyśl winna góra , ultery 90 spawane.
  4. zapraszam na przód temat odświeżony
  5. dużo się pozmieniało będzie chwila to uzupełnienie temat : )
  6. pracuje niestety nie mam rady taki grafik do d*py mam
  7. pezet jakie masz tu zawieszenie ? ja mam 1bv i niżej nie chce : ) i czaki jakie Ty miałeś zawieszenie ?
  8. sobota niedziela wolne : ) ale bardziej pasuje niedziela pod wieczór ale nie tylko ja decyduje : ) mogę napisać do paru osób na fb czy by wpadli.
  9. nie każdy siedzi tutaj na a4 jak by była jakaś grupa szybciej by się ugadał : )
  10. fajnie lecisz z modami też myślę o listwach drzwiowych właśnie xd zapraszam do mnie
  11. Edit zapraszam do oglądania powoli do przodu
  12. sprawa już dawno wyjaśniona to była cewka.
  13. ja niestety pracuje :/
  14. kable wyglądają na ok. jutro zaczynam od świec bo i tak miałem wymieniać bo nie wiem kiedy były wymieniane
  15. dziś wieczorem będę zmieniał świece dla samego siebie zobaczymy mam małą nadzieję że może być świeca bo nie wiem w jakim są stanie nie zmieniałem od zakupu. info dam wieczorem
  16. dziś jadę do mechanika i jeszcze raz czyta mi błędy zobaczymy. dodam że auto mam od października i w ogóle nie zmieniałem świec. z tego co czytam po forach to piszą że to będzie cewka któraś. mają takie same objawy na benzynie ok a na gazie szarpie
  17. mam problem z tym szarpaniem na gazie i nie wiem od czego zacząć czy od cewek i świec czy od tej sondy. chyba się zdecyduje na świece bo i tak chce je wymienić a potem na sprawdzenie cewek a wy jak sądzicie co zrobić
  18. gaz jest niby bardziej czuły i błędu może nie pokazywać z tego co się już orientowałem. błąd mam ale check nie świeci i to jest błąd 2 sondy za katalizatorem
  19. zacznę od cewek i zobaczę czy coś zmieni
  20. jak najbardziej z tym grillem na wiosnę : ) ale teraz pytanie z innej półki mam problem szarpie mi auto na gazie pokazuje błąd sondy lambda drugiej ale nie jest to jeszcze pewne na 100 % czy to na pewno no to. jak to będzie sonda to czy znacie kogoś z przemyślu co zamontuje Dp ?
  21. Czy ktoś miał podobnie. instalacja lpg ma przejechane 5 tys wszystko było git 2 razy miałem że jak się włączył lpg świecił check i szarpał i za chwilę gaz i to było z 2 miesiące temu do teraz wszystko ok. ale teraz od paru dni mam problem na niskich obrotach na gazie szarpie nieraz na benzynie wszystko ok. byłem u gazownika dał vag pokazało 2 sonda grzałka mówił żeby to wymienić byłem jeszcze u mechanika też pokazało 2 sonda i czujnik temperatury cieczy. skasował błąd mówił żeby przyjechać za 2 dni zobaczyć jak będzie. a wy na co obstawiacie niektórzy piszą że może cewka. check w ogóle nie świeci jak by co.
  22. sorry chłopaki niestety muszę być o 17 w pracy i nie dam rady zajrzeć dziś kurde tak czekałem na to i wyszło jak wyszło. do następnego :/
  23. to co w galerii się spotykamy bo coś pada chwilami ?
  24. ja niestety dopiero jutro jadę umyć auto bo nie ma czasu cały czas : D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.