Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dominik1114

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siemka. Próbowałem sprawdzic szczelnosc, ale gdzies cisnienie ucieka od razu. Zastanawiam sie czy to jest nieszczelnosc czy ja cos robie nie tak https://zapodaj.net/4e4b17bcc8acf.jpg.html
  2. Poszukam na internecie jak to posprawdzac i na dnich biore sie do roboty ? a ten blad z termostatu nie bedzie mial nic wspolnego?
  3. Tak. Przeplywka ori. Czyscilem ja pare dni temu
  4. http://vaglogi.pl/log-002_033_5lB49B.html http://vaglogi.pl/log-003_020_4vemf0.html http://vaglogi.pl/log-115_118_2vHl3tN.html http://vaglogi.pl/log-002_033_hzOwNVZ.html http://vaglogi.pl/log-003_022_C6YVS.html mam nadzieje ze logi zrobilem dobrze (robilem to pierwszy raz) jedyny blad jaki teraz sie wyswietla to P1292
  5. Siemka, mam problem ze stale palacym sie check-engine (P0172). na zimnym pali bez problemu ale jak sa mrozy to po wyjsciu ze ssania tak ze trzy razy pokuleje i zgasnie. Mechanicy chca zacząć od wymiany sondy a pozniej przeplywki, ale nie usmiecha mi sie wymieniac pol auta zeby dojsc do tego co to moze byc :/ auto to a4 b7 1.8T BFB po modach na 211 KM (przelot z kwasowki, duzy intercooler, wtryski z BEX i chip robiony u EcuMajster) W aucie zamontowany jest LPG, gazownik posprawdzal i twierdzi ze LPG jest OK
  6. Witam, nie umie znalesc takiego pierscienia seger. Mozecie mi podpowiedziec gdzie cos takiego kupie? Znajduje sie w tylnym zacisku (288mm) z a4 b7
  7. To czyli najlepiej bedzie kupic z b7 lub c6 zwby byly p&p? Tylko jak z jarzmami beda pasowac pod b7?
  8. A co powieciw o zaciskach od a4 b8 320 z 3.0tdi? Beda pasowac razem z jarzmami i nie beda gorsze od tych z c5/c6? Mam tez okazje kupic 300 na tyl tez z b8 i tez razem z jarzmami
  9. 16, tak dokladniej to takie: https://goo.gl/images/qbL3gj A jeszcze takie pytanie, czym sie roznia zaciski od c5 od tych z c6 i czy jarzma mam kupic z c6 czy jakies inne?
  10. Max tarcza jaka zmiesci mi sie do felg zimowych to 320 ;/ chyba ze chodzi Ci o to zeby z jakiegos innego modelu podpasowac
  11. Wdlg tego co podal mi sprzedajacy hamulce maja nr. 974 i jedynie wiem tyle ze sa z 2.7bt :/
  12. Koledzy a jak wyglada sprawa z hamulcami z a6 c5 2.7bt? Jarzma, zaciski i tarcze podpasujado a4 b7 1.8t quattro?
  13. A jak wyglada sprawa z hamulcami z a6 c5 2.7bt? Jarzma, zaciski i tarcze podpasujado a4 b7 1.8t quattro?
  14. <a href=https://zapodaj.net/ee0a46b9de894.jpg.html>1478180466526779773551.jpg</a> Radyjko juz mam i tez mam w nim aux usb sd divix itd. a do tego dwa wzmachole i sub+ glosniki Jak zakladalem kenwooda do A3 to byly potrzebne jeszcze przejsciowki z ori, jestem ciekaw czy w b7 tez sa potrzebne
  15. Witam, zabieram sie do przerobki z 1din na 2din. Radio i kosz 2 din juz mam Musze dokupic jakas przejsciowke pomiedzy ori instalacja a radiem? Gdzie znajde pasujace wypelnienie wokol radia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.