-
Logi po kuracji naprawczej 1.8T BEX Quattro:)
@MRC_lbn sam wgrywałem
-
Logi po kuracji naprawczej 1.8T BEX Quattro:)
Fura ogarnięta dzięki @Łukasz13. 1.8T BEX Winowajcą okazała się trefna mapa silnika Logi przed kuracją: http://vaglog.pl/log-003_020_Cn5Ku.html http://vaglog.pl/log-002_033_0c4zV.html http://vaglog.pl/log-115_118_44xLjEq.html Logi po kuracji naprawczej: http://vaglog.pl/log-003_020_9S4cV7.html http://vaglog.pl/log-002_033_x8d0t3b.html http://vaglog.pl/log-115_118_coaAce.html
-
A4 B6 1.8T BEX, problem z przeładowaniem, upuszczający DV
tutaj logi: 003+020 http://vaglog.pl/log-003_020_Cn5Ku.html 002+033 http://vaglog.pl/log-002_033_0c4zV.html 115+118 http://vaglog.pl/log-115_118_44xLjEq.html
-
1.8T BEX, DV upuszcza ciśnienie przy nagłym przyspieszaniu.
tutaj logi: 003+020 http://vaglog.pl/log-003_020_Cn5Ku.html 002+033 http://vaglog.pl/log-002_033_0c4zV.html 115+118 http://vaglog.pl/log-115_118_44xLjEq.html
-
1.8T BEX, problem z uciekającym ciśnieniem, LOGI, Proszę o ocenę i pomoc
Pany! Pacjent A4 B6 1.8t Bex, podczas gwałtownego przyspieszania przy 2800-3000 obrotów z gazem w podłodze słychać jakby DV upuszczało powietrze ?, co nie powinno mieć miejsca. Z tego co się orientuję DV powinno upuszać gdy zdejmiemy nogę z gazu. Dodam że DV jest podłączony bezpośrednio do kolektora dolotowego, zawór n249 został ominięty, założony DP. tutaj logi: 003+020 http://vaglog.pl/log-003_020_Cn5Ku.html 002+033 http://vaglog.pl/log-002_033_0c4zV.html 115+118 http://vaglog.pl/log-115_118_44xLjEq.html Pomóżcie Oceńcie. Po logach wyskoczyły następujące błędy: Filmik z upuszczaniem powietrza (3 sekunda) 2 bieg, pedał w podłodze: https://vid.me/Vg8J
-
1.8T BEX, DV upuszcza ciśnienie przy nagłym przyspieszaniu.
@sambo, @Łukasz13 https://vid.me/Vg8J tutaj jest filmik, słychać dźwięk w 3 sekundzie filmiku. Chwilę trzeba zaczekać aż się załaduje
-
A4 B6 1.8T BEX, problem z przeładowaniem, upuszczający DV
@X18XET https://vid.me/Vg8J tutaj masz link, słychać ten dźwięk w 3 sekundzie filmiku.
-
1.8T BEX, DV upuszcza ciśnienie przy nagłym przyspieszaniu.
@sambo mi ESP się nie załącza, słychać tylko właśnie świst jakby DV upuszczało i to nie zawszę. Przeważnie przy nagłym przyśpieszeniu.
-
1.8T BEX, DV upuszcza ciśnienie przy nagłym przyspieszaniu.
@Łukasz13 Jeszcze nie :), może wytłumaczyć krótko jak ogarnąć te logi. Nigdy nie robiłem, kable doszedł mi dzisiaj
-
1.8T BEX, DV upuszcza ciśnienie przy nagłym przyspieszaniu.
Witam. Pany! Pacjent A4 B6 1.8t Bex, podczas gwałtownego przyspieszania przy 2800-3000 obrotów z gazem w podłodze słychać jakby DV upuszczało powietrze ?, co nie powinno mieć miejsca. Z tego co się orientuję DV powinno upuszać gdy zdejmiemy nogę z gazu. Dodam że DV jest podłączony bezpośrednio do kolektora dolotowego, zawór n249 został ominiety. DV sprawne, n75 sprawny. Prosze o pomoc ?
-
A4 B6 1.8T BEX, problem z przeładowaniem, upuszczający DV
Sorry, już poprawiłem ?. Chciałem wrzucić filmik ale nie mógł się załadować. Mogę Ci go wysłać na Fb to oceniasz sam. Miałeś podobny problem?
-
A4 B6 1.8T BEX, problem z przeładowaniem, upuszczający DV
Witam. Pany! Pacjent A4 B6 1.8t Bex, podczas gwałtownego przyspieszania przy 2800-3000 obrotów z gazem w podłodze słychać jakby DV upuszczało powietrze ?, co nie powinno mieć miejsca. Z tego co się orientuję DV powinno upuszać gdy zdejmiemy nogę z gazu. Dodam że DV jest podłączony bezpośrednio do kolektora dolotowego, zawór n249 został ominiety. Jak zrobić logi? Które bloki. Prosze o pomoc ?
-
Prośba o pomoc w usunięciu błędów A4 B6 1.8T QUATTRO BEX
Witam. Ostatnio podłączyłem Vaga pod swój komputer z powodu zapalenia się kontrolki silnika, było to spowodowane wcześniejszym rozłączeniem akumulator. Jednak na komputerze widnieją dwa błędy których nie mogę usunąć. Błąd 18043- Magistrala danych układu napędowego P1635-008- brak informacji ze sterownika klimatyzacji (klimatyzacja działa prawidłowo) Błąd 18107 - Magistrala danych układu napędowego P1699-008 - brak informacji z elektroniki koła kierownicy (tempomat działa) Czy wie ktoś może jaka może być przyczyna tych błędów i co można z tym zrobić żeby się ich pozbyć?
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
Witam. Również mam problem z oświetleniem, chodzi o prawe tylne drzwi. Gdy je otwieram na FISie nie wyświetla się informacja że są otwarte, nie działa wtedy podświetlenie nóg oraz drzwi. O co chodzi?
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Witam. Chciałbym zregenerować przyciski od sterowania szyb, klimatronic, ESP, wizytowni oraz uchwyt na kubek. Czy ktoś z forumowiczów posiada takie szablony na folii transportowej?