Witam. Wiem, że pytanie setki razy powielone było. Od listopada jestem posiadaczem A4 B7 2.0. Na tą chwilę zalany jest olejem Mobil1 5w30 ESP FORMULA. Na dniach będę zmieniał oliwę i mam pytanie czy zalewać ten sam?? Czy nie zaszkodzi jak przejdę na 5W40 tylko szczerze nie wiem na jaki sie zdecydować. Możecie coś polecić przy takim przejściu. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Kurcze próbowałem go dziś namierzyć ale nie dałem rady. Po trasie ol 50k w jedną stronę raz się zdarzyła taka sytuacja.
Żeby go zlokalizować trzeba by rozpiąć dolot?
No i to samo jest u mnie. Jadę jest temperatura 90 nagle spada do 0. Zatrzymuje się i jest ok.
Kurcze no nie mam dostępu do żadnego katalogu żeby to luknać a w Googlach nie mogę trafić żadnego foto z 2.0ALT.
Powiedz mi od góry idzie to ustrojstwo samemu wymienić.
Witam. Od kilku dni wskaźnik temperatury na zegarach dziwnie się zachowuje.
Po nagrzaniu silnika i wskazaniu 90 st. podczas jazdy potrafi spaść do zera. Po ponownym odpaleniu auta jest ok. Dzieje się tak co jakiś czas.
Czy to wina czujnika temperatury?
Czujnik chyba znajduje się gdzieś przy grodzi,czy zlitowałby się ktoś jakimś schematem gdzie on dokładnie jest?
Jeśli to jest to oczywiście.
Dodam jeszcze że jeżdżę na odcinkach ok 20km.a dolny wąż jest chłodny,górny wyraźnie gorący. Czy tak ma być.
Witam. Wiem,że mogę zostać zjechany,ale gubię się już i nie jestem pewien co do zakupu stalówek.
Pacjent to b7 2.0 ALT s-line. Teraz ma założone ori felgi 17/7,5.
Jakie stalki podejdą chodzi o rozmiar,wraz z oponą.Prosze o pomoc.
Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Witam
Podepnę się pod temacik. Dziś stałem się posiadaczem A4 s-line 2.0
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie mam tarcze przód tył. Co prawda są prawie nówki, ale będzie na przyszłość.Bede bardzo wdzięczny.
WAUZZZ8E45A539611.
Pytam o to celowo bo muszę zakupić koła na zimę i nie wiem jakie się zmieszczą teraz są 17.
Pozdrawiam.
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Dodam jeszcze foto wlepki może się ktoś zlituje
Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Dodam jeszcze foto wlepki może się ktoś zlituje 20161121_100311.jpg
Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka