-
Płynny kryształ- wszystko spływa jak po kaczce :D
Właśnie też Mi się to wyświetliło. Ciekawa opcja. Może ktoś używał to się dowiemy
-
Gasnie po odpaleniu i puszczeniu gazu.. Przeplywka?
Ja miałem problem z odpalaniem i walnięty okazał się Ezektor. Też wszystkie błędy świata wywalało. A okazało się że tylko Ezektor nieszczelny i lewe powietrze łapał. Nie wiem czy u Ciebie takie cudo jest ale warto sprawdzić
-
Prośba o pomoc z nazwaniem fachowo elementu ze zdjęcia :) 1.8T BFB
Dziękuję ślicznie!
-
Prośba o pomoc z nazwaniem fachowo elementu ze zdjęcia :) 1.8T BFB
Witam, Pomózcie z tym ustrojstwem : jak to się nazywa fachowo?? mam to rozpadnięte, muszę zamówić a nie wiem za cholere jak tego szukać
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Ok, jak tylko samochód wróci z reanimacji to wrzucę
-
1.8T BFB Gaśnie po odpaleniu, nie trzyma obrotów,faluje
Witam, Jestem po wymianie oleju wczoraj. Pojechaliśmy do znajomych i nic się nie działo. Dziś rano wsiadam i taki oto efekt : https://youtu.be/_bCWOAhgJXg Ktoś coś w co celować? Check się nie pali. Nowe Fakty są takie że pokazało : Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w sobote wieczór wrociliśmy z imprezy bez oznak. Rano wsiadam do samochodu chcąc udać się do kościoła i taki zonk. Odpala i gaśnie, jak odpali i przytrzyma się go na lekkim gazie to faluje i budą całą trzepie.
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Dzwoniłem do Inter-Welm w Bielsku i pani powiedziała że jeśli są niewymieniane na nieoryginalne to jak najbardziej przysługuje mi bezpłatna wymiana.
-
Fabryczne radio + MODUŁ AUX IN- Jack + Tablet
Witam, Planuję taką modyfikację: Posiadam Radio Fabryczne Chorus 2. Chcę zakupić taką oto przejściówkę : http://allegro.pl/modul-aux-in-jack-audi-vw-seat-skoda-mp3-8pin-i6473245933.html Do tego planuję zakupić tablet i korzystać z niego jako centrum rozrywkowe (Muzyka,Filmy) itd. Zda do egzamin??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To kogo jutro można się spodziewać na maku? Chętnie bym się przywitał w realu
-
Audi A4 B6 Avant [1.8T 163PS] by DzagaN
No w sumie z ulterami dobry pomysł jest co modzić nie powiem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A tam przesadzacie ;D jakby nie patrzeć każdy z nas ma 18 + vat
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
haha dobrze wiedzieć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na głównym temacie się już przywitałem więc wypadało by przywitać się i z sąsiadami więc siema wszystkim! Jestem Marcin, mam 23 lata, jestem z Chybia jeżdzę A4 B6 1.8T
-
Audi A4 B6 Avant [1.8T 163PS] by DzagaN
Z planów to na razie zrobić porządek tzn. Rejestracja, rozrząd ogarnąć bo check mi się zapalił z numerem 17748 a później to zobaczymy co się będzie działo
-
Audi A4 B6 Avant [1.8T 163PS] by DzagaN
Witam, Chciałbym i ja zaprezentować swój nowy nabytek jakim jest A4 B6. MODEL – 2004r. /ROK PRODUKCJI - 2003r/ Pare zdjęć : Zapraszam do odwiedzin