Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DzagaN

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DzagaN

  1. Właśnie też Mi się to wyświetliło. Ciekawa opcja. Może ktoś używał to się dowiemy
  2. Ja miałem problem z odpalaniem i walnięty okazał się Ezektor. Też wszystkie błędy świata wywalało. A okazało się że tylko Ezektor nieszczelny i lewe powietrze łapał. Nie wiem czy u Ciebie takie cudo jest ale warto sprawdzić
  3. Witam, Pomózcie z tym ustrojstwem : jak to się nazywa fachowo?? mam to rozpadnięte, muszę zamówić a nie wiem za cholere jak tego szukać
  4. Ok, jak tylko samochód wróci z reanimacji to wrzucę
  5. Witam, Jestem po wymianie oleju wczoraj. Pojechaliśmy do znajomych i nic się nie działo. Dziś rano wsiadam i taki oto efekt : https://youtu.be/_bCWOAhgJXg Ktoś coś w co celować? Check się nie pali. Nowe Fakty są takie że pokazało : Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w sobote wieczór wrociliśmy z imprezy bez oznak. Rano wsiadam do samochodu chcąc udać się do kościoła i taki zonk. Odpala i gaśnie, jak odpali i przytrzyma się go na lekkim gazie to faluje i budą całą trzepie.
  6. Dzwoniłem do Inter-Welm w Bielsku i pani powiedziała że jeśli są niewymieniane na nieoryginalne to jak najbardziej przysługuje mi bezpłatna wymiana.
  7. Witam, Planuję taką modyfikację: Posiadam Radio Fabryczne Chorus 2. Chcę zakupić taką oto przejściówkę : http://allegro.pl/modul-aux-in-jack-audi-vw-seat-skoda-mp3-8pin-i6473245933.html Do tego planuję zakupić tablet i korzystać z niego jako centrum rozrywkowe (Muzyka,Filmy) itd. Zda do egzamin??
  8. To kogo jutro można się spodziewać na maku? Chętnie bym się przywitał w realu
  9. No w sumie z ulterami dobry pomysł jest co modzić nie powiem
  10. A tam przesadzacie ;D jakby nie patrzeć każdy z nas ma 18 + vat
  11. Na głównym temacie się już przywitałem więc wypadało by przywitać się i z sąsiadami więc siema wszystkim! Jestem Marcin, mam 23 lata, jestem z Chybia jeżdzę A4 B6 1.8T
  12. Z planów to na razie zrobić porządek tzn. Rejestracja, rozrząd ogarnąć bo check mi się zapalił z numerem 17748 a później to zobaczymy co się będzie działo
  13. Witam, Chciałbym i ja zaprezentować swój nowy nabytek jakim jest A4 B6. MODEL – 2004r. /ROK PRODUKCJI - 2003r/ Pare zdjęć : Zapraszam do odwiedzin
  14. Witam wszystkim klubowiczów Jest to mój pierwszy samochód OOOO więc zobaczymy jak to będzie Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.