Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koozly1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koozly1

  1. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Czyzby mój dpf był bardzo zapchany ? wymienilem na Ori czujnik zresetowałem. Mimo to często się załącza wypalanie.
  2. Jakie jest kodowanie na usunięcie „termin serwisu” ? Oleju umiem w mmi a w vcds termin przeglądu ?
  3. Koozly1 odpowiedział(a) na marcelinho temat w 2.0TDI
    Na ta chwile pomogła wymiana czujnika albo nowego oleju na inna firmę Valvoline 5w30. Zrobiłem już ok 4 tysięcy km. Zrobiłem duża trasę nawet 1500km dbam o dpf aby wypalał się do końca.
  4. Na ta chwile pomogła wymiana czujnika albo nowego oleju na inna firmę Valvoline 5w30. Zrobiłem już ok 4 tysięcy km. Zrobiłem duża trasę nawet 1500km dbam o dpf aby wypalał się do końca.
  5. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w Audi A4 B8
    Zrobiłem lampy, dzięki za pomoc Drugie pytanie, może głupie ale komuś pomoże kiedyś. Żarówki wkładam w jaki sposób żarnikiem: góra dół czy bokiem. Przykładowe zdjęcia l co mi chodzi
  6. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w Audi A4 B8
    Właśnie tylko poziomuje mi się jedna lampa. Może jednak jakiś silniczek ( kiedyś mialem tak w c6 )padł w jednej czy na pewno te pokrętła są uszkodzone?
  7. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w Audi A4 B8
    Wiec muszę rozkleic ja i poszukać problemu tak ?
  8. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w Audi A4 B8
    Zdjęcie wziąłem z Google. Zwykle lampy
  9. Koozly1 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Panowie Mam problem z regulacja lampy jednej swieci wysoko. Nie nogę jej ustawić góra dół, gdyż jak kręcę to nic nie rusza się. Prawdopodobnie gwint kręci się w kółko a nic nie zmienia. Jest szansa jakoś to naprawić czy lampa już do wymiany ? Zdjęcie podgladowe
  10. Właśnie nie wiem. Mechanik mówił ze trzymał go z 1.5h odpalony coś tam sprawdzał. Stawiam na wymianę oleju w poniedziałek powiem aby sprawdził go lepiej jak na zimnym i rozgrzanym jakie pokazuje.
  11. Koozly1 odpowiedział(a) na Kodii temat w 2.0TDI
    Jaka cena wymiana całego walka ?
  12. Koozly1 odpowiedział(a) na marcelinho temat w 2.0TDI
    Na Allegro kupiłem
  13. Kolega sprawdzał jest ok 0.8
  14. Mam to samo, wymieniłem czujnik ciśnienia i pojawił się dopiero po 1500km znowu błąd przy rozgrzanym aucie przy 30 stopniach C. Wymieniłem na oryginalny ale używany. Znowu wyskoczył. Dodam jakie spostrzeżenia zauważyłem, ok 350km zaliczyło mi wypalanie dpf ale musiałem szybko zgasić spieszyłem się. A dziś znowu się wypalił ale pozowililem mu z 20min czekałem no i po 40km ciągłej jazdy zapaliła się kontrolka. Mam olej castrol 5w3 i właśnie zamówiłem nowy Valvolaine co kolega z filtrami akurat zbliża się 10 tys. Nie mam siły na ta wadę na razie próbowałem czujnika i spróbuje z olejem. Możliwe ze znowu używany uszkodził się czujnik ? Zdjęcie 1 z PL ze starym czujnikiem zdjęcie 2 EN po wymianie na używany (1500km) zrobione na nim.
  15. Koozly1 odpowiedział(a) na marcelinho temat w 2.0TDI
    Zapytaniem i jak ktoś sobie poradził ten problem w lifcie ? Mam to samo czujnik wymieniony na nowy i błąd wrócił. Szukam tanich rozwiązań, słyszałem o wymiennie oleju na inna firmę. Aktualnie jest castrol 5w30 ll ale planuje wlać teraz przy 10 tys Valvolain
  16. Panowie wymieniłem żarówki drogowe i mijania. Mam problem jedna strona swieci mocniej a druga ok. Może jakiś błąd popełniłem ? Przy odkręcania lampy przez przypadek pokręciłem nie tymi śrubami ( czyli od poziomowania ). Może tez włożyłem złe żarówki led góra dół a powinno być na boki ? Aktualnie mam led góra dół włożony i tutaj prawa swieci tak ok nie za mocno się światło rozkłada a druga lewa mocno swieci. Może powinen jakoś je ustawić ? A i w lewej lampie raz mi się przepaliła zmieniłem szybko i czasami wariuje błąd jakby gasła mi się wydaje ze jakiś problem ze stykami tutaj pojawia się tylko mijania. Może słabe żarówki sprzedawca te zaproponował a chciałem klasyczne co wszyscy zamawiają na forum. Dodał ze te maja canbusa lepszego najwidoczniej chyba się mylił ? allegro.pl ALLEGRO.PL Tak to wyglada na foto
  17. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Wyczyściłem ten przewód. Ale co jakiś czas się zapala błąd check. Możliwe ze to wina nowego czujnika zamiennika. Czytając dużo o tym pisało ze niektórym błąd wyskakiwał. Na vcds błąd to 12002 szukac drugiego może używanego ?
  18. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Dzięki spróbuje to jako samouk ogarnąć. A czy to normalne jest w audi, tam są dwa wężyki jeden idzie taki długi na sam dół a drugi jest krótszy nigdzie nie zamontowany. To normalne czy coś nie tak jest z moim autem w tej kwesti ps zdjęcie poglądowe ??
  19. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Na dole jest możliwość jego zdemontowania tak ? Ok podumam jak to zrobić dzięki
  20. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Nie m różnicy jak poprzednio miałem nr części z koncowka C a teraz założyłem B ?
  21. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Ciezko było wydłubać możliwe ze coś zostało. A jakbym go przeciął o 5 cm ominął te zapchanie k na nowo zaplotły coś da ?
  22. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Panowie wymieniając czujnik ciśnienia spalin dpf trochę ułamał mi się stary czujnik i mam podejrzenie ze trochę tego plastiku zostało w wężyku. Wsadziłem nowy zresetowałem i aktywowałem nowy. Zrobiłem 200km na razie jest ok. Pytanko czy będą jakies problemy jeśli zostało coś w środku i jest mniejsza dziurka do tych spalin niż powinna być normalna ? Na razie mocy nie straciłem a jesCze nie zauważyłem wypalania dpf. Wcześniej wypalał mi się dpf co 30jm jak wyżej podesłałem sceeena.
  23. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Masz kolego może numer części defo czujnika ? Nie jestem pewien czy będzie pasował bo coś tam znalazłem ale zamienił tez może być ?
  24. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Moze ten czujnik odkręcić i jakoś go czymś wyczyścić ?
  25. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Dodam ze żadnych błędów nie mam ze jest uszkodzony ten czujnik. Widziałem na filmiku z wymiana a może tak jakby go zresetował i zakodował na nowo przez vcds ? Poprawi jego działanie ? Co do dpf dziwnie się on zachowuje zauważyłem z tym wypalaniem. Pare razy zapalił mi się dpf ale zniknął w czasie jazdy i wypalaniu w drodze. Zmierzyć zawartość w czasie rozgrzanym silniku? jednym błędem to jest czujnik chyba oleju wariuje mi kontrolka ale olej mam. Ah ta elektronika w tych b8 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.