Treść opublikowana przez Koozly1
-
Wypalanie DPF w A4 B8
Nic nie wymieniałem nie czyściłem go. Poprzedni właściciel rok temu nic ni nie wspominał. Czasami sam wypalałem dpf za pomocą vcds w trasie. Możliwe ze nest do wymiany ? Drogi gips wymiany jest ? Ile ogólnie kosztuje czyszczenie dpf ? Czy polecacie częste wypalanie w trasie 2 czasie jazdy ?
-
Wypalanie DPF w A4 B8
Aktualnie 270 tys wypala mi się chyba co 200-400km ostatnio sprawdzałem stan popiołu na zimnym nie siem czy dobrze zrobiłem. Czy powinienem na rozgrzanym ?
-
Wypalanie DPF w A4 B8
Ostatnio w swojej zauważyłem duże spalanie. Nie patrzę na ceny ale zalałem 15l spokojna jazda do pracy ok 120km a to już prawie zużyte paliwo. 2012 177km automat. Na co zwrocic uwagę czemu tak dużo pali ?
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Są tutaj panowie którzy maja 177km automat i jak wam wyglada spalanie ? Zauważyłem duże spalanie mojej audi nie chodzi mi o nowe ceny paliw ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Funkcja start stop
-
Olej pomiar bagnet
Dzięki zapoznam się z tym. Sprawdzę na vcds jak wygląda podeślę wam sprawozdanie
-
Olej pomiar bagnet
Aha, więc musze podjechać sprawdzić czy jest zabity olejem czy mogę stwierdzić za pomocą vcds ? A w jaki sposób sprawdzić wartość ?
-
Olej pomiar bagnet
Ostatnio często zapalał mi się ale wypalałem go w czasie jazdy za pomocą vcds. Może muszę częściej powtarzać te czynnosc.
-
Olej pomiar bagnet
W tym aucie wymieniłem po zakupie pierwszy raz ok 12-14 tys wlałem jak pisałem Castrol 5w30. Ale przed zmianą oleju zauważyłem ubytek
-
Olej pomiar bagnet
Kwestia teraz jaki.bagnet czy ten z allegro może być ? Coś polecasz
-
Olej pomiar bagnet
Auto mam od ponad roku, przejechane ma 266 tys zalalem Castrol 5w30 LL. Wcześniej też zdarzało mi się dolewać bo na kompie wskazało ubytek oleju. Z turbo nie zauważyłem problemów ma kopa. W jaki sposób sprawdzić za pomocą vcds mogę ?
-
Olej pomiar bagnet
Tak prawie był max wlałem nie całe 5L tak jak większość osób na grupie deklarowało. Jakoś można skasować reset oleju ? Wczoraj podniosłem maskę zapaliłem zapłon nie wyskoczyło nic na fisie
-
Olej pomiar bagnet
Witam Panowi Może ten temat gdzieś już był ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Mam problem taki u siebie w aucie odnośnie pomiaru oleju. Olej wymieniony w lurym, mechanik zaznaczył że silnik suchy brak wycieków, nic nie wskazuje na ubytek jego (B8 2.0 177km avawnt automat) Jak sprawdzam olej przez mmi to.mam mega wielki ubytek oleju, dosłownie minimum. W czasie jazdy minimum, na postoju jak sprawdzam jak trzeba również. Co to może być, kupić bagnet i samemu sprawdzać, nie zwracać uwagi ale wtedy będzie błąd kontrolka od oleju zapalona. Zaznaczę że od tego nie uderzyłem nigdzie miska i nie ma.wyciekow na kostce brukowej. Pozdrawiam Ps https://allegro.pl/oferta/oryginal-bagnet-miarka-oleju-audi-a4-b8-aso-11502564006?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=29c92d13-baa8-4138-9729-bcdae9d5303f# taki bagnet będzie dobry do B8 ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Super dzięki działa . Elegancka robota
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Cześć Mam pytanko, czy za pomocą vcds można zmienić język ( na język polski ) w fisie na wyświetlaczu przy zegarach ? Posiadam w mmi pl. Audi B8 2012 lift Znalazłem na forum kodowanie powinno się udać ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzięki zobaczymy czy uda mi się ??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jest jakieś kodowanie na światła odprowadzające po zablokowaniu/odblokowaniu auta kluczykiem ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Można dodać sobie jakieś ciekawe opcje jeszcze do auta? A jak można ustawić światła odprowadzające jak się zamyka samochód albo otwiera ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Z forum ustawiłem sobie oświetlenie wewnętrzne w nogach, czy można ustawić opcje w CAR aby regulować jasność? Widziałem że można ale słabo znam zielone menu w B8 , a A6 łatwiej ustawiłem sobie. Dziękuję z góry panowie
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Myślałem że coś można fajnego dodać czego nie mam ustawionego , może wyśle foto może podpowiesz co jeszcze łatwo można dodać do mojego auta. Na razie udało się ustawić poziom oleju i akumulatora .
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzięki mordo , w końcu się udało. Przy okazji udały się inne kodowania. Mam małe pytanko, w opcji CAR można dodać jakieś dodatkowe funkcje w zielonym menu aby wzbogacić auto np ustawienie jasności światła w środku , parkotronic itd .
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czyli 0F zamienić na 00 tak ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
To kodowanie jest do czego dokładnie? Mi zależy na tym aby na odpalonym silniku wyjść z samochodu aby Mi on nie gasł sam. Bo to irytuje mnie mocno , idzie zima będę chciał odpalić auto aby zagrzało się i przy okazji np szyby skrobać , odśnieżyć go itd
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Szukałem wszędzie ale nie mogę znaleźć na forum kodowania, komuś się udało rozwiązać ten problem bo irytuje to w mojej audi.