Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koozly1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koozly1

  1. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Nic nie wymieniałem nie czyściłem go. Poprzedni właściciel rok temu nic ni nie wspominał. Czasami sam wypalałem dpf za pomocą vcds w trasie. Możliwe ze nest do wymiany ? Drogi gips wymiany jest ? Ile ogólnie kosztuje czyszczenie dpf ? Czy polecacie częste wypalanie w trasie 2 czasie jazdy ?
  2. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Aktualnie 270 tys wypala mi się chyba co 200-400km ostatnio sprawdzałem stan popiołu na zimnym nie siem czy dobrze zrobiłem. Czy powinienem na rozgrzanym ?
  3. Koozly1 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Ostatnio w swojej zauważyłem duże spalanie. Nie patrzę na ceny ale zalałem 15l spokojna jazda do pracy ok 120km a to już prawie zużyte paliwo. 2012 177km automat. Na co zwrocic uwagę czemu tak dużo pali ?
  4. Są tutaj panowie którzy maja 177km automat i jak wam wyglada spalanie ? Zauważyłem duże spalanie mojej audi nie chodzi mi o nowe ceny paliw ?
  5. Funkcja start stop
  6. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w 2.0TDI
    Dzięki zapoznam się z tym. Sprawdzę na vcds jak wygląda podeślę wam sprawozdanie
  7. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w 2.0TDI
    Aha, więc musze podjechać sprawdzić czy jest zabity olejem czy mogę stwierdzić za pomocą vcds ? A w jaki sposób sprawdzić wartość ?
  8. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w 2.0TDI
    Ostatnio często zapalał mi się ale wypalałem go w czasie jazdy za pomocą vcds. Może muszę częściej powtarzać te czynnosc.
  9. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w 2.0TDI
    W tym aucie wymieniłem po zakupie pierwszy raz ok 12-14 tys wlałem jak pisałem Castrol 5w30. Ale przed zmianą oleju zauważyłem ubytek
  10. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w 2.0TDI
    Kwestia teraz jaki.bagnet czy ten z allegro może być ? Coś polecasz
  11. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w 2.0TDI
    Auto mam od ponad roku, przejechane ma 266 tys zalalem Castrol 5w30 LL. Wcześniej też zdarzało mi się dolewać bo na kompie wskazało ubytek oleju. Z turbo nie zauważyłem problemów ma kopa. W jaki sposób sprawdzić za pomocą vcds mogę ?
  12. Koozly1 odpowiedział(a) na Koozly1 temat w 2.0TDI
    Tak prawie był max wlałem nie całe 5L tak jak większość osób na grupie deklarowało. Jakoś można skasować reset oleju ? Wczoraj podniosłem maskę zapaliłem zapłon nie wyskoczyło nic na fisie
  13. Koozly1 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Panowi Może ten temat gdzieś już był ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Mam problem taki u siebie w aucie odnośnie pomiaru oleju. Olej wymieniony w lurym, mechanik zaznaczył że silnik suchy brak wycieków, nic nie wskazuje na ubytek jego (B8 2.0 177km avawnt automat) Jak sprawdzam olej przez mmi to.mam mega wielki ubytek oleju, dosłownie minimum. W czasie jazdy minimum, na postoju jak sprawdzam jak trzeba również. Co to może być, kupić bagnet i samemu sprawdzać, nie zwracać uwagi ale wtedy będzie błąd kontrolka od oleju zapalona. Zaznaczę że od tego nie uderzyłem nigdzie miska i nie ma.wyciekow na kostce brukowej. Pozdrawiam Ps https://allegro.pl/oferta/oryginal-bagnet-miarka-oleju-audi-a4-b8-aso-11502564006?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=29c92d13-baa8-4138-9729-bcdae9d5303f# taki bagnet będzie dobry do B8 ?
  14. Super dzięki działa . Elegancka robota
  15. Cześć Mam pytanko, czy za pomocą vcds można zmienić język ( na język polski ) w fisie na wyświetlaczu przy zegarach ? Posiadam w mmi pl. Audi B8 2012 lift Znalazłem na forum kodowanie powinno się udać ?
  16. Dzięki zobaczymy czy uda mi się ??
  17. Jest jakieś kodowanie na światła odprowadzające po zablokowaniu/odblokowaniu auta kluczykiem ?
  18. Można dodać sobie jakieś ciekawe opcje jeszcze do auta? A jak można ustawić światła odprowadzające jak się zamyka samochód albo otwiera ?
  19. Z forum ustawiłem sobie oświetlenie wewnętrzne w nogach, czy można ustawić opcje w CAR aby regulować jasność? Widziałem że można ale słabo znam zielone menu w B8 , a A6 łatwiej ustawiłem sobie. Dziękuję z góry panowie
  20. Myślałem że coś można fajnego dodać czego nie mam ustawionego , może wyśle foto może podpowiesz co jeszcze łatwo można dodać do mojego auta. Na razie udało się ustawić poziom oleju i akumulatora .
  21. Dzięki mordo , w końcu się udało. Przy okazji udały się inne kodowania. Mam małe pytanko, w opcji CAR można dodać jakieś dodatkowe funkcje w zielonym menu aby wzbogacić auto np ustawienie jasności światła w środku , parkotronic itd .
  22. Czyli 0F zamienić na 00 tak ?
  23. Próbuje wpisać 00 ale wyskakuje błąd chyba kabla że nie oryginalny
  24. To kodowanie jest do czego dokładnie? Mi zależy na tym aby na odpalonym silniku wyjść z samochodu aby Mi on nie gasł sam. Bo to irytuje mnie mocno , idzie zima będę chciał odpalić auto aby zagrzało się i przy okazji np szyby skrobać , odśnieżyć go itd
  25. Szukałem wszędzie ale nie mogę znaleźć na forum kodowania, komuś się udało rozwiązać ten problem bo irytuje to w mojej audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.