Treść opublikowana przez dimiC
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Piaskowanie + wymiana gumek. Co tam może się dziać, że tak piszczą? Nie jest tak, że piszczy od samego początku, dopiero po rozgrzaniu się
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Tzn? Zaciski i jarzma po regeneracji...
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam, mam mały problem ze swoimi hamulcami z przodu. Aktualne tarcze to ATE PowerDisk, klocki również od ATE, problem polega na tym, że hamulce piszczą. Jakie tarcze + klocki dobrać żeby nie mieć problemu z piskami?
-
Odpalanie na ciepłym silniku po postoju, a korek wlewu paliwa
To dobrze myślałem Dziękuję! Dam znać czy pomogło
-
Odpalanie na ciepłym silniku po postoju, a korek wlewu paliwa
Witam, mam problem ze swoim A4 B5. Od jakiegoś czasu miałem tak, że po rozgrzaniu auta i krótkim postoju miał problem z odpaleniem. Długo musiał kręcić żeby zaskoczyć (tylko kiedy był ciepły), a jak już zaskoczył, zgasiłem go to potem odpalał bez problemów. Okazało się, że rozwiązaniem okazało się być okręcenie korka wlewu paliwa, jednak wolałbym jeździć z zakręconym bakiem... Kiedy wymieniłem korek na inny zamiennik to auto znowu przestało odpalać na ciepłym silniku. Gdzie szukać rozwiązania? Zawór EVAP? Miał ktoś kiedyś podobny problem?
-
Ciężko pali po postoju
Witam, u mnie pomogło zaadaptowanie przepustnicy + jazda bez korka wlewu paliwa, nie wiem czy bak się zapowietrzył czy co, ale od kilku dni jak ręką odjął
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Witam, u kogo zakładać gaz w okolicy Lwówka Śląskiego, Bolesławca? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Ciężko pali po postoju
Cześć, również przyłączam się do tematu... Mam niemal identyczne objawy co wy. Za kazdym razem kiedy rano odpalam auto wszystko jest okej, kiedy wracam do niej po 8h pracy to tez nigdy nie ma problemu zeby odpalić, a kiedy tylko jest rozgrzana to bardzo czesto problem sie pojawia. Przed chwilą sprawdzalem temperaturę VCDSem, pokazywalo 70stopni i juz nie mogłem odpalić. Nie pokazuje zadnych błędów, gdzie szukac przyczyny? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Dobry gazownik Zgorzelec/Lubań/Bolesławiec
Witam, montował ktoś u nich gaz do A4B5 2.8Q? Jaki koszt operacji na dobrych częściach?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim Na forum już od kilku miesięcy, właściwie od momentu od kiedy zacząłem planować zmianę auta z Focusa na Audi Jestem Patryk, z okolic Lwówka Śląskiego
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
@FroS-t, a co potem? Jak przygotować auto do zimy? Ciemny lakier
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam, kupiłem auto i nie mam pojęcia czy coś było na nie nakładane. Co teraz zrobić żeby ewentualnie pozbyć się tego co tam mogło być i przygotować lakier auta na zimę?