Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dimiC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dimiC

  1. Piaskowanie + wymiana gumek. Co tam może się dziać, że tak piszczą? Nie jest tak, że piszczy od samego początku, dopiero po rozgrzaniu się
  2. Tzn? Zaciski i jarzma po regeneracji...
  3. Witam, mam mały problem ze swoimi hamulcami z przodu. Aktualne tarcze to ATE PowerDisk, klocki również od ATE, problem polega na tym, że hamulce piszczą. Jakie tarcze + klocki dobrać żeby nie mieć problemu z piskami?
  4. To dobrze myślałem Dziękuję! Dam znać czy pomogło
  5. Witam, mam problem ze swoim A4 B5. Od jakiegoś czasu miałem tak, że po rozgrzaniu auta i krótkim postoju miał problem z odpaleniem. Długo musiał kręcić żeby zaskoczyć (tylko kiedy był ciepły), a jak już zaskoczył, zgasiłem go to potem odpalał bez problemów. Okazało się, że rozwiązaniem okazało się być okręcenie korka wlewu paliwa, jednak wolałbym jeździć z zakręconym bakiem... Kiedy wymieniłem korek na inny zamiennik to auto znowu przestało odpalać na ciepłym silniku. Gdzie szukać rozwiązania? Zawór EVAP? Miał ktoś kiedyś podobny problem?
  6. dimiC odpowiedział(a) na Pitek87 temat w 2.8
    Witam, u mnie pomogło zaadaptowanie przepustnicy + jazda bez korka wlewu paliwa, nie wiem czy bak się zapowietrzył czy co, ale od kilku dni jak ręką odjął
  7. Witam, u kogo zakładać gaz w okolicy Lwówka Śląskiego, Bolesławca? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  8. dimiC odpowiedział(a) na Pitek87 temat w 2.8
    Cześć, również przyłączam się do tematu... Mam niemal identyczne objawy co wy. Za kazdym razem kiedy rano odpalam auto wszystko jest okej, kiedy wracam do niej po 8h pracy to tez nigdy nie ma problemu zeby odpalić, a kiedy tylko jest rozgrzana to bardzo czesto problem sie pojawia. Przed chwilą sprawdzalem temperaturę VCDSem, pokazywalo 70stopni i juz nie mogłem odpalić. Nie pokazuje zadnych błędów, gdzie szukac przyczyny? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  9. Witam, montował ktoś u nich gaz do A4B5 2.8Q? Jaki koszt operacji na dobrych częściach?
  10. Cześć wszystkim Na forum już od kilku miesięcy, właściwie od momentu od kiedy zacząłem planować zmianę auta z Focusa na Audi Jestem Patryk, z okolic Lwówka Śląskiego
  11. @FroS-t, a co potem? Jak przygotować auto do zimy? Ciemny lakier
  12. Witam, kupiłem auto i nie mam pojęcia czy coś było na nie nakładane. Co teraz zrobić żeby ewentualnie pozbyć się tego co tam mogło być i przygotować lakier auta na zimę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.