Treść opublikowana przez EXEO-Piotr
-
Zawieszenie sztuki b7 1.8t
Podepnę się pod temat żeby nie pisać nowego... Czyli to łącznik stabilizatora? Ta ta część w kształcie litery C? bo natomiast u mnie w prawym kole jest takie jakby trzeszczenie. Wahacze dwa dolne dwa górne wymienione. Już nie trzeszczy tak głośno jak wtedy ale jeszcze trochę słychać. Teraz po przeczytaniu tego posta mam pewne podejrzenia że to właśnie łącznik lub zawieszenie gwintowane prosi się o regeneracje? ile może kosztować łącznik stabilizatora? Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.
-
Serwis Multitronic Warszawa i okolice
ok już zlokalizowałem dzięki wielkie
-
Serwis Multitronic Warszawa i okolice
do jakiego Bartka?
-
Serwis Multitronic Warszawa i okolice
Czytałem opinie o nich. Dziw że jeszcze istnieją.
-
Serwis Multitronic Warszawa i okolice
Witam. Poszukuje mega speca od skrzyni automatycznej bezstopniowej CTV multitronic. Najlepiej Warszawa i bliskie okolice zachodu. Pacjent to Seat Exeo ST z 2012r. 2.0TDI 143KM wersja Avant. Polecicie kogoś? Z góry dziękuje za zainteresowanie się moją sprawą
-
Demontaż kratek nawiewów Audi A4 cabrio
Cześć. Piszę w sprawie takiej samej jak Ty robiłeś. Też chce sobie wymienić kratki na podświetlane. Udało ci się zdemontować stare?
-
[A4 B7] Montował ktoś takie nakładki/dokładki progowe
Jakość nawet spoko, mam czarny samochód i chyba nawet nie będę ich malował.
-
[A4 B7] Montował ktoś takie nakładki/dokładki progowe
Na końcach progów owszem są taki spinki z kołkiem rozprężnym ale próg jest mocowany na takie spinki jak na foto.
-
[A4 B7] Montował ktoś takie nakładki/dokładki progowe
Próbowałem, ale nic nie poszło. Pewnie trzeba jak patrzyłem w edce zdjąć narożniki i wysunąć próg dopiero wtedy można podejść do tych spinek. Sam nie wiem, popróbuje.
-
[A4 B7] Montował ktoś takie nakładki/dokładki progowe
Jednak nie dałem sobie rady... może mi ktoś kto ściągał progi w b7. Mam problem z demontażem chciałbym zamontować sobie nakładki ale jednak nie będę ich przyklejał na taśmę dwustronną, jakoś nie mam przekonania do niej. zdjęcia poniżej
-
[A4 B7] Montował ktoś takie nakładki/dokładki progowe
Super dzięki
-
[A4 B7] Montował ktoś takie nakładki/dokładki progowe
pamiętasz jak się nazywa ta taśma 3M ? Może masz gdzieś link z allegro to byś mi bardzo ułatwił montaż. Jeśli chodzi o śruby to dla mnie śruba ma gwint a wkręt nie ma gwintu.
-
[A4 B7] Montował ktoś takie nakładki/dokładki progowe
taśma nie będzie za słaba?
-
[A4 B7] Montował ktoś takie nakładki/dokładki progowe
Właśnie mam takie listwy na progi ale nie wiem jak się je montuje w b7 (mam exeo to identyczna buda jak b7 b6) patrzyłem to tam są jakieś spinki ??? dobrze widziałem??? nie wyciągałem ich i nie wiem czy mają tam gwint (raczej nie maja bo by były od razu zrobione na śruby aż tak fabryka by chyba nie szczędziła)
-
[A4 B7] Montował ktoś takie nakładki/dokładki progowe
Witam, montował ktoś z forumowiczów takie dokładki progów (foto) jak one są mocowane? Na spinki, śruby??? Proszę o info. Zdjęcie zaczerpnięte z netu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na ostatnim spocie ktoś wspomniał o usuwaniu rys bez konieczności malowania całego elementu. ( jak dobrze pamiętam metodą SRR, może ta osoba się odezwać bo wszystkich z imion nie znam)
-
Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu
Czy ktoś rozbierał dolną cześć słupka B ? Chce się dostać do wiązki drzwi tam w środku słupka.
-
Tylna dokładka zderzaka exeo/a4 b6.b7 avant
Witam forumowiczów, mam takie pytanie czy ktoś wie gdzie lub z czego przypasuje tylna dokładkę z dyfuzorem? Lub robił sam taką modyfikacje? (dorzucam fotki z zagranicznego forum o co mi chodzi) I jaki numer OEM mają nakładki na wydech? (czy ktoś ze zdjęcia jest w stanie podać numer)
-
Tylna dokładka zderzaka exeo/a4 b7 avant
Witam forumowiczów, mam takie pytanie czy ktoś wie gdzie lub z czego przypasuje tylna dokładkę z dyfuzorem? Lub robił sam taką modyfikacje? (dorzucam fotki z zagranicznego forum o co mi chodzi) I jaki numer OEM mają nakładki na wydech? (czy ktoś ze zdjęcia jest w stanie podać numer)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktoś jutro będzie o 19 na arkadii? Bo nie wiem czy mam trzaskać km?
-
Pytanie o tapicera w stolicy lub okolicy
Cześć. Pozsiadam seata exeo avant 2012r. i postanowiłem wymienić sobie podsufitkę do audi a4 b6 b7 s-line (czarna/szara) wszystko pasuje po za przednimi słupkami A, deska rozdzielcza z exeo jest węższa od a4 b6 b7 i trzeba przerobić słupki bo jest "japa" drugie rozwiązanie zakupić deskę od audi cabrio i wymienić co uważam za zbyteczny wydatek aż takiej sumy i zabawy z wymianą. Kupiłem podsufitkę s-line w takim samym kolorze jak założyłem, zerwałem materiał i mam stare słupki z exeo, potrzebuje tapicera który ogarnie mi te dwa słupki, niech wypowiedzą się osoby które miały styczność z tapicerami w stolicy bądź okolicy. I mogą jakiegoś solidnego i nie koniecznie taniego mi polecić.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
To już jak komu się podoba wszystkie na raz lub każde z osobna
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Czyli pod wiązkę podsufitki(pomarańczowa kostka???) czy oświetlenie drzwi.
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
nie dostałem go razem z diodą
-
Modyfikacja podświetlanych klamek